Siirt Has Online Otobüs Bileti

Siirt Has Hakkında

Siirt Has

Son yıllarda kurulan yeni firmalardan birisi olan Siirt Has Turizm, Siirt’ten tüm Türkiye’ye açılmaktadır. Türkiye’nin uç noktalarından birisinde yer alan Siirt’te ulaşım alternatiflerinin genişletilmesi için bu firma yola çıkmıştır. Siirt Has yalnızca bir ulaşım alternatifi sunmakla kalmıyor son model otobüsleri ve kaliteli hizmeti ile keyifli bir yolculuk sunuyor.

Seferleri


Siirt merkezli olarak sefer yapan firma tarafından Batman, Diyarbakır, İstanbul, Ankara, İzmit Aksaray, Adana, Adapazarı, Mersin, Şanlıurfa, Gaziantep ve Düzce gibi illere sefer yapmaktadır. Bu illere sefer yapılırken yalnızca il merkezlerine değil ilçeler ve diğer noktalardan oluşan pek çok noktaya ulaşım sağlanır.
Firma tarafından sıklıkla Diyarbakır-Ankara, İstanbul-Adana, Sakarya-Diyarbakır, Siirt-Adana ve Siirt-Ankara seferleri düzenlenir. Yeni bir firma olduğu için sefer çeşitliliği oldukça fazladır denilebilir. Hatta ilerleyen zamanlarda sefer çeşitliliği daha da arttırılacaktır.
Firmanın tam 33 noktada yazıhanesi vardır. Yazıhanelerin bir kısmı terminallerde iken, bir kısmı da Siirt ilçe merkezlerinde yer almaktadır. Gelişen sefer çeşitliliği ile şubeler de artmaktadır.

Hizmetleri

Firmaya ait araçlarda TV, wi-fi, priz gibi teknolojik donanımlar mevcuttur. Böylece yolculuk esnasında telefonunuzu şarj etmeniz ve dizüstü bilgisayar, tablet gibi cihazlarınızı kullanmanız mümkündür. Yolculuk esnasında sizlere kulaklık da sunulacaktır.
Siirt Has Turizm seferleri sırasında yolculara ikramda bulunulmaktadır. Kısa süreli yolculuklarda bir kez, uzun süreli yolculuklarda ise birden fazla kez ikram verilecektir. İkram olarak soğuk ve sıcak içeceklerin yanında tatlı ve tuzlu ambalajlı ürünler verilecektir.


Dinlenme Tesisleri

Siirt Has Turizm seferleri esnasında pek çok dinlenme tesisinde molalar verir. Yolcuların dinlenmesi, tuvalet ve yemek gibi ihtiyaçlarını gidermesi için 15-30 dakika aralığında molalar verilmektedir. Bu molalar şu noktalardan birinde verilebilir.
Aksaray Tuana dinlenme tesisleri, Bolu Gökdemir dinlenme tesisleri, Sivrihisar Yüceller dinlenme tesisleri, Ereğli Vatan dinlenme tesisleri, Akşehir Özkan Kale dinlenme tesisleri, denizli ender dinlenme tesisleri, Gazipaşa dinlenme tesisleri, ağaçlı dinlenme tesisleri, kula su dinlenme tesisleri ile Siirt Has anlaşmalıdır. Bu firma ile yolculuk yapmanız halinde güzergahınıza göre bu tesislerden birinde mola verebilirsiniz.
Araç filosu
Firmaya ait araçların çoğunluğu Mercedes Tourismo otobüslerden oluşur. Yüksek konfor, güvenilirlik ve ergonomik tasarım bu araçlarda sunulur. Böylece oldukça keyifli bir yolculuk yapacaksınız. Otobüslerde iyileştirilmiş görüş mevcut olduğu için daha güvenli bir yolculuk sağlanmaktadır.
Siirt Has turizm otobüs filosu şu an için 4 araçtan oluşmaktadır. Ancak firmanın gelişmeye devam etmesi ile filo da genişleyecektir. Tek araçla başlayan serüven büyüyerek devam etmektedir.
Siirt Has Turizm ile yaptığınız yolculuklar için servis hizmeti de mevcuttur. Böylece yolculuk yapmak için otobüse ulaşım ya da yolculuk bitince otobüsten inip gideceğin yere gitmek için servis kullanabilirsiniz. Çeşitli güzergahlara giden servislerden size uygun olan ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Siirt Has İletişim

Telefon: (0484)-223-56-56
Telefon: 224 13 13
E-Posta: bilgi@siirthasbagtasturizm.com
Website:

Adres:
Atatürk Cad. No:1 Siirt Merkez, Siirt/TÜRKİYE

Siirt Has En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Siirt Has Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

1

2 Değerlendirme

V****

P****

18-08-2021

18 saatlik yolu 21saatte geliyor köy otobüsü gibi her gördüğü yerdeki otogara veya yolda duruyor.bizden 1 saat sonra cikan firmalar bizden 1 saat önce gelmisti...servis,ikram kısıtlı ve personelde iletisim sıfır


O****

T****

15-08-2020

Yolcular maske takmıyordu ve onları uyaran kimse bile olmadı Antep otogarına girmek yerine üst tarafta indirdi otogara yürüyerek gitmek zorunda kaldık zabıta bile neden otogara girmedi diye sordu yolculara bidaha asla tercih etmiycemiz bir firma