Ankara - Yalova Otobüs Bileti

Online İndirim Kuponu

Ankara - Yalova Otobüs Seferleri

 • Tokat Seyahat
  ANKARA
  00:30
  YALOVA
  60 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ANKARA
  03:00
  YALOVA
  09:20
  60 TL
 • Esadaş
  ANKARA
  04:31
  YALOVA
  10:21
  62 TL
 • Erzincan Başak Turizm
  ANKARA
  05:15
  YALOVA
  11:05
  60 TL
 • Vanyolu Seyahat
  ANKARA
  08:30
  YALOVA
  65 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA
  09:30
  YALOVA
  15:50
  68 TL

Ankara - Yalova Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Kent Turizm
Öz Doğu Kars
Erzincan Başak Turizm
İnan Turizm

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Yalova Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

En uygun otobüs bileti bulup Yalova’ya gezmeye geldiğinizde, kolay bir şekilde ulaşımın gerçekleşmesi mümkün olmaktadır.


Hemen hemen her yerden ulaşım olan otogar, farklı ulaşım seçenekleri ile şehrin tüm ilçelerinden ulaşılabilmektedir. Hızlı bir şekilde akan trafik sayesinde her yere kısa sürede ulaşmak mümkün olmaktadır.

Taksi, servis, minibüs ve özel araçlarla her zaman ulaşılabilen otogara dilerseniz kiralık araçlarla da ulaşabilirsiniz. Otogar merkezde yer aldığı için, otogar çevresinde birçok ihtiyaca uygun çözümler bulabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yalova taksi ücretleri gece ve gündüz aynı şekilde ücretlendirilmektedir. Merkez taksi durağına 0226 814 45 48 numarasından ulaşabilirsiniz.

Kısa süre içinde taksiniz otogarın önüne gelecek ve gideceğiniz yere göre belirlenen km ücretlerine göre fiyatlandırılacaktır.  Yalova’da taksi ücretlerinde gece tarifesi uygulanmamaktadır ancak ücretler İstanbul taksi ücretlerinden biraz daha yüksektir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Belediye otobüsleri sabah 6’dan akşam 23’e kadar sefer yapmakta ve tüm güzergahlara yolculuk sağlanmaktadır. Otobüsle şehir merkezine ulaşım ve otogara ulaşım mümkün olmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ücretsiz servislerle hizmet alabileceğiniz otobüs firmalarının anlaşmalı servis hizmetleri ile Yalova ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım için ihtiyacınız olan her konuda destek alabileceğiniz otobüs firmanızdan servis saatleri ve güzergahları hakkında bilgi alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Yalova’da minibüslerle her yere kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Ekonomik olan minibüsler, otogarın hemen önünden 10 dakikada bir geçmektedir.

Yaz aylarında daha yoğun bir trafiğin gözlendiği Yalova, merkez ve diğer ilçelere her zaman ulaşım imkanlarının fazla olduğu şehirlerden biridir.

En Popüler Ankara - Yalova Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Yalova Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  7°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  7°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  7°C
 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  7°C
 • açık
  Sal
  açık
  5°C

Haritada Yalova

Yalova Hakkında

Nüfus
0
Plaka
77
Telefon Kodu
226