Lüks Bayburt Seyahat Online Otobüs Bileti

Lüks Bayburt Seyahat Hakkında

Lüks Bayburt Seyahat

Lüks Bayburt Seyahat, 1970 yılında kurularak Bayburt’un ilk otobüs firmasıdır. Ekrem SEYHAN tarafından kurulmuş otobüs firması Bayburt merkezlidir. Eski zamanlardaki imkanların olumsuzluğu nedeni ile Bayburt-İstanbul arası seferler 2 gün sürerken, elde edilen tecrübe sayesinde bugüne kadar güçlenerek gelmiştir. O zamandan bu yana da hiç yılmadan hizmet kalitesini arttırarak yolcularını, yüksek standartlı hizmeti ve profesyonel ekibi ile zamanında ulaştırmaya devam etmektedir. Kaliteli hizmeti ile değerli müşterilerinin konforunu sağlarken yenilikçi yapısıyla da sektörün lider firmalarından biri olma özelliğine sahiptir.
 

Seferleri

Güvenli ve rahat bir yolculuk sunmaya önem veren Lüks Bayburt Seyahat, günün belirli saatlerinde farklı il ve ilçelere seferler düzenlemektedir. Bayburt merkezli olan firma, 50’den fazla şubeye sahiptir. Seferlerinde Adana, Adapazarı, Afyon, Ankara, Bolu, Bursa ve İstanbul gibi ana hatlarla birlikte ilçe merkez ve otogarlarına da giriş yapmaktadır. bilet.com üzerinden diğer firmaları karşılaştırarak, uygun fiyatlı bilet satın alabilirsiniz.
 

Otobüs Filosu

Lüks Bayburt Seyahat, geniş otobüs filosu ile günün belli saatlerinde seferler düzenlemektedir. Yeni nesil Mercedes marka araçlar kullanarak yolcularına 2+1 konforlu koltuklarda, keyifli bir seyahat hizmeti sunmaktadır. 
 

İkramlar ve Hizmetler

Yüksek kalite otobüslerde hizmet veren Lüks Bayburt Seyahat, araçlarında konforlu bir yolculuk geçirmeniz için tüm detayları düşünmüştür. Elektronik aletleriniz için bulunan priz ile telefonlarınız için USB girişi bulunmaktadır. Koltuk arkası LCD ekran ile tv kanalları ve filmleri araç kulaklıklarından yolculuk esnasında izleyebilirsiniz. Ergonomik koltukları sayesinde yolculuk sırasında uzun süreli bir şekilde rahatça oturabilirsiniz. Koltuk üstündeki tepe ışıkları ile dergi ve kitap okuyabilirsiniz. Yaz ve kış mevsimlerinde seyahatlerinizi konforlu geçirmenizi sağlayan klimalar mevcuttur. Yolculuk sırasında güler yüzlü profesyonel personeli ile soğuk-sıcak içecek ve ikramlıkları sunmaktadır. Pandemi süreci boyunca hijyen koşullarına dikkat edilerek yolcuların PNR bilgileri istenmektedir. Lüks Bayburt Seyahat bu hassas dönemde değerli müşterilerinin sağlığına büyük önem vermektedir.
 
 

Lüks Bayburt Seyahat İletişim

Telefon: 444 69 69
E-Posta: bilgi@luksbayburtseyahat.com
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı Peron: 11 İstanbul/TÜRKİYE

Lüks Bayburt Seyahat Seferleri

Lüks Bayburt Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Bayburt Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

M****

S****

31-03-2022

Seyahtimden son derece memnunuum