Lüks Mersin Online Otobüs Bileti

Lüks Mersin Hakkında

Lüks Mersin

Türkiye’nin her şehri birbirinden güzel. Her şehirde görülmeye değer pek çok doğal zenginlik mevcut. Belki de bu nedenle, yolculuklara çıkmak bu ülkenin vazgeçilmezlerinden. 

Lüks Mersin Turizm deniz kenarında olan Mersin ilimizde kurulmuştur. Her yıl kendini yenilemiştir. İlkelerine ve prensiplerine her zaman uygun davranmıştır. Lüks Mersin Turizm misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan nadir otobüs firmalarından biridir. Lüks Mersin Turizm araçlarında birçok hizmeti de vermekte. İster kısa isterse uzun yolculuk yapın Lüks Mersin Turizm yolcularının konforunu düşünerek bu hizmetleri vermekte. Bunların başında ise; koltuk arkası dokunmatik Tv, sınırsız ikram ve sınırsız internet. Her koltukta kendine ait bir kulaklık. Böylelikle rahatsız olmadan tek başınıza hem dinleyebilecek hem de izleyebileceksiniz.

Lüks Mersin Turizm başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere Türkiye’nin 50’den fazla il ve ilçesine seferler düzenlenmekte. Lüks Mersin Turizm’in düzenledikleri seferlere gelince; Mersin-Bolu, Mersin-Afyon, Mersin-Aksaray, Mersin-Alanya, Mersin-Konya, Mersin-Antalya, Mersin-Manavgat, Mersin-Anamur, Mersin-Balıkesir, Mersin-Bandırma, Mersin-Bursa, Mersin-Ceyhan, Mersin-Çanakkale, Mersin-Denizli, Mersin-Ereğli, Mersin-Eskişehir, Mersin-Silifke, Mersin-Serik, Mersin-Mut, Mersin-Tarsus, Mersin-Uşak, Mersin-Yalova. Lüks Mersin Turizm aynı zamanda da Mersin içinde de turlar düzenlemekte ve Mersin’in içindeki harika yerlerini gezdirmektedir.

Lüks Mersin Turizm’in her ilde de şubeleri bulunmakta. Mersin’de 8 tane şubesi var. Biletlerinizi dilerseniz bu şubelerde dilerseniz de internet üzerinden alabilirsiniz. Hem rahat hem güvenilir hem de uygun fiyatlarda bir yolculuk için Has Bingöl Turizm’i tercih edebilirsiniz. 

Lüks Mersin İletişim

Telefon: 444 00 12
Telefon: 4440012
Telefon: 03242385577
E-Posta: bilgi@luksmersin.com.tr
Website:

Adres:
Yeni Otogar, No: 6, Mersin

Lüks Mersin En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Mersin Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (8)
İyi (3)
Orta (2)
Kötü (4)
Çok Kötü (9)
Ortalama Puan

2.88

26 Değerlendirme

e****

s****

14-05-2022

saat 5 te haremde bindik dudulluya gittik bi kaç yere uğrayıp malzeme aldık saat 20.30 istanbuldan çıkmak üzere hareket ettik bu kadar kötü bir firma daha önce hiç görmedim kesinlikle kimseye tavsiye etmem ve birdaha binmem


K****

K****

30-04-2022

iğrenç bir yolculuktu, 6 saatlik yolu 8 saatte götüdüler. Bazı koltukları 2 kişiye satmışlardı


S****

****

19-04-2022

Berbat inanın yazık firma sahipleri ilgilenmesi gerekiyor


S****

K****

04-04-2022

Keyifli bir yolculuk oldu tesekkurler


H****

E****

10-03-2022

İyi fena değil memnun kaldım.


H****

***

25-12-2021

İdare eder yolculuk fena değildi


m****

i****

03-09-2021

otobüs ün muavini bagajımı bagaj kısmına yerleştirirken. atarak yerleştirdi.kendisini uyarmama rağmen ''yapacak birşey yok '' dedi.buda hoş olmadı. birde seyahat boyunca klima çalışmadı.bunaldık.


A****

****

24-08-2021

Gayet güzel bir yolculuk yaptım sorun yaşamadan mersine geldik teşekkürler lüks mersin


F****

***

13-08-2021

Böyle bişey yok kardeşim dinlenme tesisinde unuttular beni rezillik bu daha firmayla işim olmaz hakkımı da helal etmiyorum


A****

****

11-08-2021

Tavsiye etmiyorum... Yolculuğa başlarken İstanbul'da indiğimizde servis var dediler, Sultanbeyli'de inince servis filan yok dediler, ilgilenmediler. Otobüsteki multimedya cihazları genelde çalışmıyordu. İki çocuğum (18 ve 14 yaşlarında) memnun kalmadılar. Dezenfekte konusu hiç önemsenmiyordu. Sadece Şoförden memnun kaldık. Sürüşü iyi idi, uykusuz kullanmadı, tehlikeli bir durum olmadı. BİR DAHA BU FİRMADAN BİLET ALMAM