29 Nisan saat 19:00 itibari ile şehirler arası seyahatler izne tabi olacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lüks Mersin Online Otobüs Bileti

Lüks Mersin Hakkında

Lüks Mersin

Türkiye’nin her şehri birbirinden güzel. Her şehirde görülmeye değer pek çok doğal zenginlik mevcut. Belki de bu nedenle, yolculuklara çıkmak bu ülkenin vazgeçilmezlerinden. 

Lüks Mersin Turizm deniz kenarında olan Mersin ilimizde kurulmuştur. Her yıl kendini yenilemiştir. İlkelerine ve prensiplerine her zaman uygun davranmıştır. Lüks Mersin Turizm misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan nadir otobüs firmalarından biridir. Lüks Mersin Turizm araçlarında birçok hizmeti de vermekte. İster kısa isterse uzun yolculuk yapın Lüks Mersin Turizm yolcularının konforunu düşünerek bu hizmetleri vermekte. Bunların başında ise; koltuk arkası dokunmatik Tv, sınırsız ikram ve sınırsız internet. Her koltukta kendine ait bir kulaklık. Böylelikle rahatsız olmadan tek başınıza hem dinleyebilecek hem de izleyebileceksiniz.

Lüks Mersin Turizm başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere Türkiye’nin 50’den fazla il ve ilçesine seferler düzenlenmekte. Lüks Mersin Turizm’in düzenledikleri seferlere gelince; Mersin-Bolu, Mersin-Afyon, Mersin-Aksaray, Mersin-Alanya, Mersin-Konya, Mersin-Antalya, Mersin-Manavgat, Mersin-Anamur, Mersin-Balıkesir, Mersin-Bandırma, Mersin-Bursa, Mersin-Ceyhan, Mersin-Çanakkale, Mersin-Denizli, Mersin-Ereğli, Mersin-Eskişehir, Mersin-Silifke, Mersin-Serik, Mersin-Mut, Mersin-Tarsus, Mersin-Uşak, Mersin-Yalova. Lüks Mersin Turizm aynı zamanda da Mersin içinde de turlar düzenlemekte ve Mersin’in içindeki harika yerlerini gezdirmektedir.

Lüks Mersin Turizm’in her ilde de şubeleri bulunmakta. Mersin’de 8 tane şubesi var. Biletlerinizi dilerseniz bu şubelerde dilerseniz de internet üzerinden alabilirsiniz. Hem rahat hem güvenilir hem de uygun fiyatlarda bir yolculuk için Has Bingöl Turizm’i tercih edebilirsiniz. 

Lüks Mersin İletişim

Telefon: 444 00 12
Telefon: 4440012
Telefon: 03242385577
E-Posta: bilgi@luksmersin.com.tr
Website:

Adres:
Yeni Otogar, No: 6, Mersin

Lüks Mersin En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Mersin Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (5)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (3)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

3.36

11 Değerlendirme

S****

***

03-06-2020

Muavin umursamazdı. Fazladan alınan bir yolcuyu normalde tek oturmam gereken yere oturtulması bu kadarda olmaz dedirtti. Yaklaşık 100 km boyunca şu covid-19 döneminde tanımadığım bir kişiyle yanyana seyahat etmek zorunda kaldım.


I****

c****

11-06-2020

Çok rahat bir yolculuk yaptim emeği geçen herkese teşekkürler ediyorum allah kaza bela vermeden sağ salim yolculukları olsun


F****

****

15-06-2020

Çok memnun kaldim çok teşekürler


u****

***

15-06-2020

hiç memnun kalmadım. 1+1 diye satılan otobüste mesafe kuralına hiç uyulmadı ve dipdibe oturtuldu herkes havalandırma çalıştırılmadığı için ve normalden fazla kişi alındığı için havasızlıktan ve sıcaklıktan bayılma derecesine geldik.


M****

m****

03-08-2020

Otobüs zamanında geldi.çok memnun kaldım Teşekkür ederim


M****

S****

04-08-2020

Berbat bir firma sakın bilet almayın


B****

***

08-08-2020

Çok iyi güzel bır fırma tavsiye ederim. Bebeğim olduğu için her zaman bana boş yeri ayarlıyorlar.


A****

****

12-09-2020

Tikler


A****

****

21-09-2020

Sosyal mesafeye dikkat edilmiyor.


A****

***

30-03-2021

Otobüsün ısıtma sistemi çalışmıyordu.Yolculuk boyunca buz gibiydi,resmen zatüre olacaktık