Lüks Mersin Online Otobüs Bileti

Lüks Mersin Hakkında

Lüks Mersin

Türkiye’nin her şehri birbirinden güzel. Her şehirde görülmeye değer pek çok doğal zenginlik mevcut. Belki de bu nedenle, yolculuklara çıkmak bu ülkenin vazgeçilmezlerinden. 

Lüks Mersin Turizm deniz kenarında olan Mersin ilimizde kurulmuştur. Her yıl kendini yenilemiştir. İlkelerine ve prensiplerine her zaman uygun davranmıştır. Lüks Mersin Turizm misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan nadir otobüs firmalarından biridir. Lüks Mersin Turizm araçlarında birçok hizmeti de vermekte. İster kısa isterse uzun yolculuk yapın Lüks Mersin Turizm yolcularının konforunu düşünerek bu hizmetleri vermekte. Bunların başında ise; koltuk arkası dokunmatik Tv, sınırsız ikram ve sınırsız internet. Her koltukta kendine ait bir kulaklık. Böylelikle rahatsız olmadan tek başınıza hem dinleyebilecek hem de izleyebileceksiniz.

Lüks Mersin Turizm başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere Türkiye’nin 50’den fazla il ve ilçesine seferler düzenlenmekte. Lüks Mersin Turizm’in düzenledikleri seferlere gelince; Mersin-Bolu, Mersin-Afyon, Mersin-Aksaray, Mersin-Alanya, Mersin-Konya, Mersin-Antalya, Mersin-Manavgat, Mersin-Anamur, Mersin-Balıkesir, Mersin-Bandırma, Mersin-Bursa, Mersin-Ceyhan, Mersin-Çanakkale, Mersin-Denizli, Mersin-Ereğli, Mersin-Eskişehir, Mersin-Silifke, Mersin-Serik, Mersin-Mut, Mersin-Tarsus, Mersin-Uşak, Mersin-Yalova. Lüks Mersin Turizm aynı zamanda da Mersin içinde de turlar düzenlemekte ve Mersin’in içindeki harika yerlerini gezdirmektedir.

Lüks Mersin Turizm’in her ilde de şubeleri bulunmakta. Mersin’de 8 tane şubesi var. Biletlerinizi dilerseniz bu şubelerde dilerseniz de internet üzerinden alabilirsiniz. Hem rahat hem güvenilir hem de uygun fiyatlarda bir yolculuk için Has Bingöl Turizm’i tercih edebilirsiniz. 

Lüks Mersin İletişim

Telefon: 444 00 12
Telefon: 4440012
Telefon: 03242385577
E-Posta: bilgi@luksmersin.com.tr
Website:

Adres:
Yeni Otogar, No: 6, Mersin

Lüks Mersin En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Mersin Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (8)
İyi (3)
Orta (2)
Kötü (5)
Çok Kötü (12)
Ortalama Puan

2.67

30 Değerlendirme

P****

****

11-09-2022

Uzun yıllardır otobüs yolculuğu yapmıyordum, gördüğüm her şey eskisinden kötü1-İndiğimizde 40 dakikadan fazla servis bekledik (önceden servis firmanın kendi servisi hazır bekler yönlendirme yapardı hatta valizlerimize yardım ederdi). 2-servis hareket amiri ve servis şoförü sorularımıza cevap vermeye tenezzül etmeyecek kadar nezaketsizdiler. 3-otobüste çeşitli kokulara rağmen havalandırma yapılmadı parfüm sıkılmadı eskiden molalardan sonra bile kolonya ikram edilirdi. 4-yine eskiden açık büfe ikram olurdu ve muavin ikramların dışında su servisi yapardı.5-tv bozuktu ya da açılmadı haberleri izlemek istemiştim ama mümkün olmadı.Kulaklık da verilmiyor artık. 6- yüksek sesle telefonla konuşanları ve telefondan yüksek sesle video izleyenleri yolcular olarak biz uyarmak zorunda kaldık muavini iki kez servis dışında hiç göremedik çağırmak istediğimde de çağrı düğmesi bozuktu zaten. 7- otobüse ilk bindiğimde bile yeterince temiz değildi, koltuğun yanında çöp vardı.8-molalarda araç temizlenmedi


***

T****

02-09-2022

İstanbul mersin seyahati izde mola verdiği Bozbey emir tesisleri çok kirli bir yerdi.


B****

****

13-06-2022

Hiç memnun kalmadım birdaha bu firmadan bilet almicam kesinlikle bu son


***

A****

27-05-2022

Çok kötüydü. Harem otogarından kalkacağı söylendi ama kalkmadı. Yolları çok uzattı. İstanbul’dan üç saatte çıkabildi ve Ankara’ya sekiz saatte vardı.


e****

s****

14-05-2022

saat 5 te haremde bindik dudulluya gittik bi kaç yere uğrayıp malzeme aldık saat 20.30 istanbuldan çıkmak üzere hareket ettik bu kadar kötü bir firma daha önce hiç görmedim kesinlikle kimseye tavsiye etmem ve birdaha binmem


K****

K****

30-04-2022

iğrenç bir yolculuktu, 6 saatlik yolu 8 saatte götüdüler. Bazı koltukları 2 kişiye satmışlardı


S****

****

19-04-2022

Berbat inanın yazık firma sahipleri ilgilenmesi gerekiyor


S****

K****

04-04-2022

Keyifli bir yolculuk oldu tesekkurler


H****

E****

10-03-2022

İyi fena değil memnun kaldım.


H****

***

25-12-2021

İdare eder yolculuk fena değildi