Lüks Mersin Online Otobüs Bileti

Lüks Mersin Hakkında

Lüks Mersin

Türkiye’nin her şehri birbirinden güzel. Her şehirde görülmeye değer pek çok doğal zenginlik mevcut. Belki de bu nedenle, yolculuklara çıkmak bu ülkenin vazgeçilmezlerinden. 

Lüks Mersin Turizm deniz kenarında olan Mersin ilimizde kurulmuştur. Her yıl kendini yenilemiştir. İlkelerine ve prensiplerine her zaman uygun davranmıştır. Lüks Mersin Turizm misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan nadir otobüs firmalarından biridir. Lüks Mersin Turizm araçlarında birçok hizmeti de vermekte. İster kısa isterse uzun yolculuk yapın Lüks Mersin Turizm yolcularının konforunu düşünerek bu hizmetleri vermekte. Bunların başında ise; koltuk arkası dokunmatik Tv, sınırsız ikram ve sınırsız internet. Her koltukta kendine ait bir kulaklık. Böylelikle rahatsız olmadan tek başınıza hem dinleyebilecek hem de izleyebileceksiniz.

Lüks Mersin Turizm başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere Türkiye’nin 50’den fazla il ve ilçesine seferler düzenlenmekte. Lüks Mersin Turizm’in düzenledikleri seferlere gelince; Mersin-Bolu, Mersin-Afyon, Mersin-Aksaray, Mersin-Alanya, Mersin-Konya, Mersin-Antalya, Mersin-Manavgat, Mersin-Anamur, Mersin-Balıkesir, Mersin-Bandırma, Mersin-Bursa, Mersin-Ceyhan, Mersin-Çanakkale, Mersin-Denizli, Mersin-Ereğli, Mersin-Eskişehir, Mersin-Silifke, Mersin-Serik, Mersin-Mut, Mersin-Tarsus, Mersin-Uşak, Mersin-Yalova. Lüks Mersin Turizm aynı zamanda da Mersin içinde de turlar düzenlemekte ve Mersin’in içindeki harika yerlerini gezdirmektedir.

Lüks Mersin Turizm’in her ilde de şubeleri bulunmakta. Mersin’de 8 tane şubesi var. Biletlerinizi dilerseniz bu şubelerde dilerseniz de internet üzerinden alabilirsiniz. Hem rahat hem güvenilir hem de uygun fiyatlarda bir yolculuk için Has Bingöl Turizm’i tercih edebilirsiniz. 

Lüks Mersin İletişim

Telefon: 444 00 12
Telefon: 4440012
Telefon: 03242385577
E-Posta: bilgi@luksmersin.com.tr
Website:

Adres:
Yeni Otogar, No: 6, Mersin

Lüks Mersin En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Mersin Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (8)
İyi (1)
Orta (1)
Kötü (4)
Çok Kötü (6)
Ortalama Puan

3.05

20 Değerlendirme

m****

i****

03-09-2021

otobüs ün muavini bagajımı bagaj kısmına yerleştirirken. atarak yerleştirdi.kendisini uyarmama rağmen ''yapacak birşey yok '' dedi.buda hoş olmadı. birde seyahat boyunca klima çalışmadı.bunaldık.


A****

****

24-08-2021

Gayet güzel bir yolculuk yaptım sorun yaşamadan mersine geldik teşekkürler lüks mersin


F****

***

13-08-2021

Böyle bişey yok kardeşim dinlenme tesisinde unuttular beni rezillik bu daha firmayla işim olmaz hakkımı da helal etmiyorum


A****

****

11-08-2021

Tavsiye etmiyorum... Yolculuğa başlarken İstanbul'da indiğimizde servis var dediler, Sultanbeyli'de inince servis filan yok dediler, ilgilenmediler. Otobüsteki multimedya cihazları genelde çalışmıyordu. İki çocuğum (18 ve 14 yaşlarında) memnun kalmadılar. Dezenfekte konusu hiç önemsenmiyordu. Sadece Şoförden memnun kaldık. Sürüşü iyi idi, uykusuz kullanmadı, tehlikeli bir durum olmadı. BİR DAHA BU FİRMADAN BİLET ALMAM


H****

A****

06-08-2021

Bu sefer hiç memnun kalmadım her zaman bindim firma Lüks Mersin Aksaray molasından sonra değişen şoförün ağzı çok bozuktu çok küfür ediyordu ve bu hiç hoş bir durum değil de kendisini uyardım halde yine küfür etmeye devam etti telefonda onun özelini dinlemek zorunda değilim kimse değil ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum yol boyu Elinden telefon düşmedi adam görüntülü bile görüştü bu ne sorumsuzluk böyle valla ben canımı sokakta bulmadım yani Böyle bir rezalet olamaz plakası da 33 SV 581 arac


P****

A****

25-07-2021

Hayatımda yaptığım en berbat yolculuktu.Mersin otogarından bozuk klima ile cıkıp sanayiye gittik.Bu tarz teknik arızaların hareket saatinden önce yaptırılması gerekiyor, yolcularla sananiye gitmek nedir?Ayrıca araçta nerdeyse yolcuların tamamı maskesizdi.Muavine söylediğimde takmıyorlar napayım diyor. Halkımız cahil kabul ediyorum ama sizin de bir yaptırım gücünüz olmalı, gerekirse yolcuyu almayacaksınız. Gerekirse cezai işlem yapacaksınız. Sık sık uyaracaksınız. Böyle berbat bir firma görmedim.


T****

C****

06-07-2021

Firmanın sistem saatiyle uluslararası saat uyuşmadığı için aynı güne 2 yolcu bileti kesildi. Muavin ve Ankara Otogar görevlisi biletimin yanlış olduğunu ve gitmem gerektiğini söyledi. Onlara sert karşılık verince yolcu listelerine bakarak ismimin yazılı olduğunu gördüler. Otobüse bindiğimde ise 3 saat sonra çay servisi yaptılar su servisi ise yapmadılar. Hizmet kaliteleri düşük ve saatlerinden ötürü yaşadıkları problemi biletli yolcuya yansıtmaları yanlış.


H****

****

21-06-2021

Memnun kalmadık. Çünkü maskesiz yolcular uyarılmadı,hijyen kurallarına uyulmadı, yolcu indirmeyi unutup 20 km ilerlemesinden sonra fark edilip geri dönüldü yolcular bırakıldı tekrar yola devam edildi. Kaptanın araç kullanırken sigara içmeside cabası..


E****

o****

21-06-2021

Ailece güvenle seyehat edebildiğimiz lüks Mersin firmasının bu platformda bulunarak hizmet vermesi memnun edici..


E****

o****

14-04-2021

Güvenli bir seyehat oldu.. ilgili personele teşekkür ederim.