Eskişehir Mersin Otobüs Bileti

Eskişehir - Mersin Otobüs Seferleri

 • Mersin Nur Turizm
  ESKIŞEHIR
  20:30
  ANAMUR
  09:55
  450,00 TL
 • Lüks Mersin
  ESKIŞEHIR
  20:45
  MERSIN (İÇEL)
  06:30
  400,00 TL
 • Lüks Ereğli Turizm
  ESKIŞEHIR
  00:30
  MERSIN (İÇEL)
  11:30
  400,00 TL
 • Köksallar Turizm
  ESKIŞEHIR
  09:45
  MERSIN (İÇEL)
  20:00
  400,00 TL
 • Villa Turizm
  ESKIŞEHIR
  20:30
  MERSIN (İÇEL)
  06:45
  429,00 TL
 • Niğde İnan Turizm
  ESKIŞEHIR
  21:30
  MERSIN (İÇEL)
  07:40
  350,00 TL
 • As Adana Seyahat
  ESKIŞEHIR
  01:00
  MERSIN (İÇEL)
  12:00
  350,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Eskişehir - Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adana Villa Turizm
As Adana Seyahat
Köksallar Seyahat
Köksallar
Lider Adana Seyahat
Lüks Ereğli
Lüks Ereğli Turizm
Lüks Mersin
Mersin Vif Turizm
Mersin Villa Turizm
Metro Turizm
Özkaymak

Eskişehir - Mersin Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Eskişehir Mersin arası genellikle 13 saat 25 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Eskişehir Mersin arasında sefer yapan otobüs firmaları Adana Villa Turizm, As Adana Seyahat, Köksallar Seyahat, Köksallar, Lider Adana Seyahat, Lüks Ereğli, Lüks Ereğli Turizm, Lüks Mersin, Mersin Vif Turizm, Mersin Villa Turizm, Metro Turizm, Özkaymak firmalarıdır.
Eskişehir Mersin otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 450 TL kadardır.
En ucuz Eskişehir Mersin otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Eskişehir Hakkında

Eskişehir, Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi ile tam bir öğrenci şehridir. Son 20 yılda toplumun refahının yükseldiği Eskişehir, en eski yerleşim yerlerinden biridir.

Eskişehir, tarihte birçok ilkin yaşandığı bir kenttir. Mesela ilk Köy Enstitüsü bu kentte kurulmuştur. Sanayi açısından da gelişmiş bir kent olan Eskişehir, sosyal aktiviteler açısından da oldukça önemli bir kenttir.

Birbirinden şık evleri, barlar sokağı, geleneksel el sanatları ve daha birçok gezilecek alanı ile Eskişehir, önemli büyükşehirlerimiz arasında yer almaktadır. Ulaşım imkanları oldukça gelişmiş olan Eskişehir’de, kara yolu, hava yolu ve tren yoluyla ulaşım sağlanmaktadır.

Her mevsim gezilecek olan Eskişehir’de, öğrenci nüfusu çok sık seyahat etmektedir ve bu nedenle karayolu, demiryolu ve havayolu firmaları oldukça aktif bir şekilde çalışmaktadır.

Mersin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Mersin

Mersin limanına yakın olan ve Akdeniz merkezde yer alan MEŞTİ, her yere kolay bir şekilde ulaşımın sağlandığı bir alandır.


Birçok şehirde olduğu gibi Mersin’de de toplu taşımada pratik bir çözüm olan kent kart kullanılır. Kent kartı her yerde bulmanız mümkündür. Otogar, kent kart satış noktaları ve durak gibi alanlarda kent kart satın alınabilir ve birçok otomattan da dolum yapılabilir.

En ekonomik koşullarda seyahat etmek için toplu ulaşımı tercih edebileceğiniz gibi, otobüs firmalarının servisleri, taksiler ve dolmuşlarla da istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0324) 232 15 77 numaralarından çağrılabilmektedir. Akdeniz merkeze yürüyerek ya da otogar durağından taksi çağırarak gitmek istediğiniz yere taksi ile ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça ekonomiktir ve gece tarifesi yoktur. Ancak uzak bir ilçe ya da
köye gidecekseniz şoförle görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

101 ve 102 numaralı otobüsler her 15 dakikada bir kalkmaktadır. Bu araçlarla kent kart kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otogardan da her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir. En son otobüs 23:30 civarında kalkmaktadır ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşmanız ferah trafik sayesinde oldukça kolaydır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı firmalar Mersin ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu nedenle seyahat ettiğiniz firmalardan servis hizmeti konusunda bilgi edinerek güzergah ve saatler hakkında detayları öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ve dolmuş hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi, otogardan çıktıktan sonra da kısa sürede bir dolmuş bulabilirsiniz. Kent kartınız yoksa dolmuşlarla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Minibüsler çeşitli güzergahlara yolcu taşıma hizmetleri vermektedir

En Popüler Eskişehir - Mersin Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Mersin Hava Durumu

 • kapalı
  Cum
  kapalı
  9°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  9°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  6°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  7°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  5°C

Haritada Mersin

Mersin Hakkında

Nüfus
1.745.221
Plaka
33
Telefon Kodu
324