Niğde İnan Turizm Online Otobüs Bileti

Niğde İnan Turizm Hakkında

Niğde İnan Turizm

Niğde İnan Turizm ilk olarak 1959 yılında yolcu taşımacılığına başlamıştır. O tarihlerde araç filosu olarak Margirus marka araçlar ile hizmet veren Niğde İnan Turizm, günümüzde daha kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. 1959 yılında faaliyete başlayan Niğde İnan Turizm o dönemlerde Türkiye şartlarında yolcu taşımacılığı yapan sayılı otobüs şirketlerinden birisiydi.
 
 Ulaşım sektöründe tam olarak 50. yılını tamamlayan Niğde İnan Turizm her geçen gün kendini yenileyerek, hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Niğde merkezli olarak kurulan Niğde İnan Turizm şimdilerde yolculardan gelen talepler üzerine hizmet ağını daha da genişleterek yoluna devam etmektedir.
 

 Niğde İnan Turizm Otobüs Seferleri

 
 Niğde İnan Turizm 50 yıldır müşterilerini kaliteli ve konforlu şekilde taşımasıyla övünmektedir. 50 yıllık tecrübesine pek çok sektörü dayandıran Niğde İnan Turizm, en fazla ulaşım sektöründe kendisini göstermektedir. Özellikle günden güne artan seferler sayesinde Türkiye’nin hemen hemen her bölgesine yolcu taşımacılığı hizmetini vermektedir. Niğde sevdalısı olarak hizmetlerini sürdüren İnan Turizm, şimdilerde 20 şehrin üstünde yolcu taşıma hizmeti sunmaktadır. Bu şehirler;
 
 -Adana,
 -Aksaray,
 -İstanbul,
 -Altunhisar,
 Ankara,
 -Bursa,
 -Boz,
 -Eskişehir,
 -Kocaeli,
 -Polatlı,
 -Sakarya,
 -Taşpınar,
 -İzmir,
 -Karacabey,
 -Mersin,
 -Tarsus,
 -Uşak,
 -Niğde,
 -Yalova ve Pozantı'dır. Zamanla daha fazla bölgeye ve şehre ulaşmayı hedefleyen Niğde İnan Turizm sefer sayılarını ve saatlerini yoğunluk durumlarına göre düzenlemektedir. Bu düzenleme sayesinde yolcular hem zaman kaybetmemekte hem de daha kaliteli bir hizmet almaktadır.
 

 Niğde İnan Turizm Gelişen Araç Filosu

 
 Niğde İnan Turizm 1959 yılında ilk olarak yolcu taşımacılığı hizmetlerine başladığında Margirus marka araçalr ile şehirler arası yolculuk hizmeti vermekteydi. Zamanla kendisini ve hizmetlerini geliştiren Niğde İnan Turizm yolcuları için daha konforlu bir filo sağlamayı amaçladı. Bunun için de teknolojiden ve son donanımlardan yararlanmayı tercih etmiştir. Özellikle yolcuların memnuniyeti için otobüs filosuna yeni donanımlı araçlar tahsis etmiştir.
 
 Niğde İnan Turizm araç filosu içerisinde teknolojinin son markası olan Mercedes Travego, Mega Man, Mega Fortuna gibi otobüsler yer almaktadır. Bu otobüslerde yolcu koltukları ise 2+2 ve 2+1 şeklinde düzenlenmektedir.
 

 Niğde İnan Turizm Konfor ve Güvenlik İçin Araç Servisleri

 
 Niğde İnan Turizm, müşterilerinin memnuniyeti için bu zamana kadar elinden gelen her türlü fedakarlığı yapmıştır. 50 yıllık tecrübesine müşteri memnuniyetini ve güvenliğini sığdıran Niğde İnan Turizm bu zamana kadar hedeflerinden hiç şaşmamıştır. Özellikle müşteri memnuniyetini sağlamak için araç içlerinde en deneyimli ve profesyonel ekibini bulunduran firma, müşteri hizmetlerine de önem vermektedir.
 
 Haftanın her günü ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri hattı bulunmaktadır. 0388 213 13 11 bu numara üzerinden dilediğiniz gibi istek ve önerilerinizi hatta şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Araç içlerinde ise yolcular ile ilgilenen bir muavin ve yardımcısı bulunmaktadır. Yolculuk boyunca hem güvenliği hem de konforu sizlere muavin ve yardımcısı sunacaktır. Bu kadar hassas ve profesyonel bir firmayla yolculuk yapmak için Niğde İnan Turizm otobüs bileti işlemlerine online olarak devam edebilirsiniz.
 
 

Niğde İnan Turizm İletişim

Telefon: 0388 213 13 11
E-Posta: info@inanturizm.com.tr
Website:

Adres:
Şehirlerarası otobüs terminali Nigde/TÜRKİYE

Niğde İnan Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Niğde İnan Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (3)
Ortalama Puan

2.5

6 Değerlendirme

E****

****

25-07-2022

İkram sadece bir kez verildi. Üstelik kısıtlıydı da. İnmemize daha dakikalar varken muavin koltuk kenarlarını düzeltip durdu. Memnun kaldığım söylenemez


A****

H****

19-06-2022

"48 saattir uyumadım" diyen şoför yolcuya bağırdı. Bir saate yakın gecikme oldu ve yolda mola vermek yerine akaryakıt istasyonu önünde duruldu, burada unutulan yolcu taksi ile otobüse yetişti. Rezaletti!


G****

****

08-06-2022

tşkler gayaet iyiydi


C****

****

03-05-2022

Çok kötü tavsiye etmiyorum


Z****

S****

09-02-2022

04.02.2022 tarihinde Niğde İstanbul bileti aldım sabah seferi olduğu için araç hareket eder etmez poğaça su çay ikramları oldu. Gayet güzel bir yolculuk oldu çok memnun kaldım


D****

K****

21-01-2022

Çok kötü tavsiye etmiyorum