Mersin Seyahat Online Otobüs Bileti

Mersin Seyahat Hakkında

Mersin Seyahat

Türkiye’nin her bölgesinden müşterileri için ulaşım hizmeti veren uygun seferler düzenleyen otobüs firmamız Mersin Seyahat kuruluşundan itibaren vizyon ve misyon ilkelerinden ödün vermeden ulaşım sektöründe faaliyet vermektedir.
 

Hizmet ve Programları

Kalitesinden ve firmanın kurulduğu yıldan itibaren belirlediği ilkelerinden ödün vermeyen Mersin Seyahat her zaman güler yüzlü hizmetiyle müşterilerine hizmet için hazırdır. Firmamıza ait otobüslerimizde bizi tercih eden misafirlerimizin rahat olarak seyahat etmeleri için her şeyi düşündük. Çünkü yolcularımız bizim misafirlerimizdir. Otobüslerimizdeki koltuk aralıkları yolcularımızın rahat olarak seyahati geniş olarak ayarlanmıştır. Otobüs içi internet, MP3 müzik, uydu yayını, sınırsız sıcak soğuk ikramımız, yiyecek ikramımız bulunmaktadır. Ayrıca yolcularımız için şehir içi servisimiz de bulunmaktadır. Turizm şirketimiz Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hasas davranmakta ve şöförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilip hizmet vermektedir. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş yetki belgesini kontrol edebilirsiniz. Yolcularımızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmesi firmamız için önemlidir.
 

Seferleri

Firmamız Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir. Mersin’ den İstanbul’a ya da Ankara’ya müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz web sitemiz üzerinden dilek ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz. Konu hakkında kısa sürede müşteri temsilcimiz size bilgi verecektir. Eğer isterseniz online olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj prosedürümüzde de belirttiğimiz gibi limitin üstünde olan bagajlarınız alınmayabilir veya ek ücret talep edilebilmektedir. Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. Eğer bagaj fişiniz olduğu halde eşyanız kaybolduğu takdirde bagaj fişinizi göstererek mağduriyetiniz giderilir. Firmamız tarafından kaybolan bagajınız için ödeme yapılır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda oluşacak maddi manevi zarardan firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.
 

Otobüs Filosu

Mersin Seyahat yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak Mercedes Travego araçların üretilen en son modeli otobüs filomuz için tercih etmekteyiz.

Mersin Seyahat İletişim

Telefon: (0324)-327-73-73
Telefon: 4443533
Telefon: 05337383033
E-Posta: info@mersinseyahat.com.tr
Website:

Mersin Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mersin Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

R****

E****

22-03-2022

Firmanın kalitesi gayet güzeldi.