Afyonkarahisar Mersin Otobüs Bileti

Afyonkarahisar - Mersin Otobüs Seferleri

 • Mersin Nur Turizm
  AFYON
  23:59
  MERSIN (İÇEL)
  08:29
  400,00 TL
 • Metro Turizm
  AFYON
  02:30
  SILIFKE
  09:00
  340,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  AFYONKARAHISAR
  04:30
  MERSIN
  13:30
  400,00 TL
 • Köksallar Turizm
  AFYON
  23:59
  MERSIN (İÇEL)
  08:29
  400,00 TL
 • Mersin Seyahat
  AFYON
  23:59
  MERSIN (İÇEL)
  07:45
  400,00 TL
 • Özkaymak
  AFYON
  03:00
  MERSIN (İÇEL)
  12:15
  360,00 TL
 • As Adana Seyahat
  AFYON
  14:00
  MERSIN (İÇEL)
  23:30
  330,00 TL
 • Lüks Mersin
  AFYON
  23:59
  MERSIN (İÇEL)
  08:14
  400,00 TL
 • Villa Turizm
  AFYON
  23:00
  MERSIN (İÇEL)
  07:00
  349,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Afyonkarahisar - Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

As Mersin Turizm
Köksallar Seyahat
Kontur Turizm
Lüks Mersin
Martur Trz.Ltd.Şti.
Mersin Nur Turizm
Mersin Vif Turizm
Özkaymak

Afyonkarahisar - Mersin Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Afyonkarahisar Mersin arası genellikle 8 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Afyonkarahisar Mersin arasında sefer yapan otobüs firmaları As Mersin Turizm, Köksallar Seyahat, Kontur Turizm, Lüks Mersin, Martur Trz.Ltd.Şti., Mersin Nur Turizm, Mersin Vif Turizm, Özkaymak firmalarıdır.
Afyonkarahisar Mersin otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 400 TL kadardır.
En ucuz Afyonkarahisar Mersin otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Afyonkarahisar Hakkında

Türkiye’de mermercilik ve gıda sektöründe öne çıkan bir kent olan Afyonkarahisar, Ege Bölgesinde yer almaktadır.

Büyüklü küçüklü birçok mermer firması bulunan Afyon’da, termal turizm de oldukça önemli ve gelişmiştir. Termal yatakları bakımından en zengin bölgelerden olan Afyonkarahisar, sucuk, kaymak, haşhaş, lokum ve Afyon ev ekmeği konusunda oldukça ünlüdür. Afyon sucuğunun Kayseri sucuğu ile lezzet farklı bulunmaktadır. Kendine has 4 – 5 ayrı markası vardır.

Bayat kokboya kilimi, dünyaca ünlüdür ve Afyon kültürünün en değerli parçalarından biridir. Kaplıca turizmi için birçok yöreden yerli turistin yanı sıra, yabancı turistlerin de geldiği bilinmektedir. Çamur banyosu ve şifalı suları birçok hastalığa iyi geldiği için her mevsim termal turizm konusunda tercih edilmektedir. Bu nedenle önemli turizm duraklarından biri de Afyondur.

Türkiye et ve yumurta sektörü ekonomisine yön vermektedir. Kaplıcaları, sucukları ve mermeriyle bir dünya markası olan Afyon, genç nüfusuyla popüler olan illerimizden biridir. 

Mersin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Mersin

Mersin limanına yakın olan ve Akdeniz merkezde yer alan MEŞTİ, her yere kolay bir şekilde ulaşımın sağlandığı bir alandır.


Birçok şehirde olduğu gibi Mersin’de de toplu taşımada pratik bir çözüm olan kent kart kullanılır. Kent kartı her yerde bulmanız mümkündür. Otogar, kent kart satış noktaları ve durak gibi alanlarda kent kart satın alınabilir ve birçok otomattan da dolum yapılabilir.

En ekonomik koşullarda seyahat etmek için toplu ulaşımı tercih edebileceğiniz gibi, otobüs firmalarının servisleri, taksiler ve dolmuşlarla da istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0324) 232 15 77 numaralarından çağrılabilmektedir. Akdeniz merkeze yürüyerek ya da otogar durağından taksi çağırarak gitmek istediğiniz yere taksi ile ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça ekonomiktir ve gece tarifesi yoktur. Ancak uzak bir ilçe ya da
köye gidecekseniz şoförle görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

101 ve 102 numaralı otobüsler her 15 dakikada bir kalkmaktadır. Bu araçlarla kent kart kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otogardan da her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir. En son otobüs 23:30 civarında kalkmaktadır ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşmanız ferah trafik sayesinde oldukça kolaydır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı firmalar Mersin ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu nedenle seyahat ettiğiniz firmalardan servis hizmeti konusunda bilgi edinerek güzergah ve saatler hakkında detayları öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ve dolmuş hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi, otogardan çıktıktan sonra da kısa sürede bir dolmuş bulabilirsiniz. Kent kartınız yoksa dolmuşlarla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Minibüsler çeşitli güzergahlara yolcu taşıma hizmetleri vermektedir

En Popüler Afyonkarahisar - Mersin Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Mersin Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  5°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  3°C
 • açık
  Cum
  açık
  4°C
 • açık
  Cmt
  açık
  5°C
 • açık
  Paz
  açık
  5°C

Haritada Mersin

Mersin Hakkında

Nüfus
1.745.221
Plaka
33
Telefon Kodu
324