Mersin Nur Turizm Online Otobüs Bileti

Mersin Nur Turizm Hakkında

Mersin Nur Turizm

Mersin Nur Turizm Ahmet Nur tarafından, 1975 yılında kurulmuştur. Firma merkezi Mersin’de yer almaktadır. Mersin Nur Turizm ilerleyen yıllarda pek çok il ve ilçede şube açmıştır ve geniş bir yelpazede hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmet ve Programları

1977 yılından bu yana yolcu taşımacılığı yapılıyor. Sunulan hizmette güvenli ve konforlu yolculuk ilkesi benimsenmiştir. Sınırsız Güleryüz, son teknoloji ve anlayışlı personel ile çalışılıyor. Yolculu taşımacılığı hizmeti en iyi otobüsler ile en konforlu şekilde gerçekleşiyor.

Yolcu Kartı,

Puan toplayarak bedava bilet almanız sağlanıyor. Bunun için acentelerden bilet alırken kimlik numaranız ya da telefon numaranız üzerinden üyelik oluşturmanız yeterli. Dilerseniz direkt olarak yolcu kartı ile bir sonraki biletinizi bedava almak üzere puan biriktirebilirsiniz. Belirlenmiş olan puanın tamamlanması durumunda, anında bedava bilet hakkı kazanacaksınız. Yaptığınız yolculuklarda kimlik numarası – telefon numarası gibi bilgilerin verilmesine dikkat edin.

Şehirlerarası Yolcu Taşıma;

Turizm şirketinin sunmuş olduğu hizmet şehirlerarası yolcu taşımacılığı ile gerçekleşiyor. Yolculuk öncesinde tüm haklarınızın saklı tutulduğu bir yolculuk yapacaksınız. Bilet aldıktan sonra iptal etme, seferi değiştirme gibi haklar size sunuluyor. Yolculuk öncesinde bavulunuz muavin tarafından teslim alınarak, yolculuk bitiminde ise güvenli bir şekilde teslim ediliyor.
  • Sınırsız ikram
  • Eğlenceli Koltuk ekranı
  • Limitsiz internet
  • 2 + 1 koltuk konforu

Turizm Taşımacılığı;

Sunulan hizmet seçenekleri arasında turizm taşımacılığı da yer alıyor. Mersin Nur Turizm hizmeti kapsamında, turizm taşımacılığının yapıldığını da bilmelisiniz. İnanç turizmi, seminer, folklor transfer, kongre, seminer, toplantı, iş gibi talepleriniz için de yolcu taşımacılığının gerçekleşmesi sağlanıyor.

Otobüs Kiralama;

Hizmet seçeneklerinin arasında yer alan otobüs kiralama, turizm firmaları ile sözleşmeli olarak yolcu transferi yapıyor. Toplu halde seyahat etmenin güçlüğünü yaşatmak istemeyen Mersin Nur Turizm, anlaşmalı olduğu şirketlere otobüs kiralama hizmeti de veriyor. Bireysel talepleriniz için özel günler, etkinlikler, toplantı, düğün, seminer, piknik ve çok daha farklı etkinlikleriniz için hizmet sunuyor.

Otel;

Şirket olarak sunulan hizmetler arasında otel işletmeciliği de yer alıyor. Detaylı bilgi almak için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yapım aşamasında olan hizmet seçeneği için yakın zamanda detaylı şekilde bilgilendirme yapılacaktır.

Mersin Nur Turizm Mobil uygulama;

Firmadan kolay bir şekilde bilet temin etmek, seferleri öğrenmek açısından mobil uygulama ile hizmet veriliyor. Sizin daha rahat şekilde hizmet almanızı sağlayacak olan uygulamayı ücretsiz şekilde telefonunuza indirebilirsiniz. Mersin Nur Turizm mobil uygulamasını indirdikten sonra seferleri hemen görme, ödeme yapma gibi avantajlara sahip olacaksınız. Sunulan bu hizmeti de değerlendirerek, gönül rahatlığı ile biletinizi temin alabilirsiniz.
Sunulan hizmet seçeneklerinin değerlendirilmesi, almak istediğiniz hizmet konusunda detaylı bilgi almak gibi talepleriniz personeller tarafından anında gerçekleştiriliyor. En iyi hizmete anında ve yüksek hizmet kalitesinde ulaşmak için uygulamayı ya da siteyi kullanabilirsiniz.

Seferleri

Mersin Nur Turizm otobüs seferleri düzenleniyor. Bakıldığında, direkt olarak otobüs seferlerinin yolcular tarafından online şekilde ya da bilet satış noktaları üzerinden öğrenilebileceğini göreceksiniz. Seferleri inceleyerek, direkt olarak bilet alabilirsiniz.

  • Şehirlerarası Seferler: Mersin kalkışlı olarak çok sayıda sefer yapılıyor. Bunun dışında Adana, İzmir, Turgutlu, Adapazarı, Aksaray, İstanbul gibi çok sayıda şehir merkezine ve ilçe merkezlerine şehirlerarası seferler düzenleniyor. Şehirlerarası yolculuğun hem konforlu hem de güvenli olmasını isteyen kişiler için tüm bunlar göz önünde bulundurularak hizmet verilmektedir.

  • Turizm Seferleri: Adana – Mersin – Osmaniye – Hatay güzergahı üzerinden Çukurova Yöresinde seferler düzenleniyor. Kültür, inanç turizmi, seminer – kongre – toplantı gibi taleplerinizin gerçekleşmesi sağlanıyor. 1 otobüs talebini bir telefon süresi içinde, 10 otobüsü hemen, 100 otobüsü ise gününde bu seferler için hazırlayan Mersin Nur Turizm şirketi memnun kalacağınız bir hizmet sunuyor.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisleri olarak firmanın yönetimini üstlendiği bir tesis yok. Bunun yanında yapılan yolculuklarda elbette konaklama tesislerinde duruluyor. Seçilen konaklama tesislerinin mümkün olduğunca hijyenik ve kaliteli olmasına dikkat ediliyor. Mersin Nur Turizm şehirlerarası konaklama tesisleri belirlenerek, güzergaha göre değerlendiriliyor. Genel olarak konaklama tesislerinin hangisinde durulacağına karar veriliyor. Örnek olarak aşağıda turizm şirketi tarafından tercih edilen konaklama tesisleri verilmiştir.

Türsan Dinlenme Tesisleri

Düzce’de bulunan Türsan Dinlenme Tesisleri, mola vermek amacı ile tercih edilen tesisler arasında. Hem açık alanda hem de kapalı alanda tesisin sunmuş olduğu hizmeti göreceksiniz. Tesiste mescit ve tuvalet gibi alanlar yer alıyor. Bunun yanında yemek yiyebileceğiniz, marketten alışveriş yapabileceğiniz bir alan sizi karşılıyor.

Aksaray Tuana Dinlenme Tesisleri

Aksaray’da yer alan dinlenme tesisi de tercih edilen dinlenme tesisleri arasında. 0382 215 33 20 telefon numarası üzerinden tesis yetkililerine ulaşmak mümkün. Dinlenme tesisinde bahçede oturabileceğiniz alanlar yapılmış. Temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir alan geniş şekilde hizmet veriyor. Restoran, tuvalet, mescit, market gibi alanlara erişiminizi sağlayabilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda 20 araç yer alıyor. Mersin Nur Turizm otobüs filosu yer alan araçların tamamı için aynı teknolojik yeterliliğin olmasına, güvenliğin sağlanmış olduğu araçlarına olmasına dikkat ediyor. Bunun sayesinde, yolculuk yaparken hem güvenli hem de konforlu şekilde zaman geçireceksiniz. Ulaşımın sağlanması için kendine ait olan 20 aracın düzenli olarak kontrollerinin yapılmasını sağlayan firma, yolcuların memnuniyetini arttırarak hizmet veriyor.

Mersin Nur Turizm İletişim

Telefon: 444 33 80
E-Posta: info@mersinnurturizm.com
Website:

Adres:
İhsaniye Mah. Kuvayi Milliye Cad. Aşkın Apt. D:No:1 D:3 Akdeniz Mersin

Mersin Nur Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mersin Nur Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (8)
Ortalama Puan

2.33

12 Değerlendirme

G****

***

24-08-2022

Gülnarlıyım , babam sıkıntı yaşadığı İçin kamil koçla gitmiştim . Dönüş de yine dayanamadım Mersin Nurdan bilet aldım . Hemşerimiz yararlansın diye. Yanımdaki bayan kızıyla bir koltuk almış. Çok rahatsız oldum. Sesimi çıkarmadım. Ekonomik nedenlerle belki zorunlu kalmışlardı ama başka biri olsaydı kesin olay çıkarırdı.


E****

A****

27-07-2022

Çok teşekkür ederiz.


A****

***

27-06-2022

Gece yolculuğu yaptığım için genelde hep uyurum .. buradan kaptanı tebrik ederim..süper kendinden emin bir şoförlüğü var. çok konforlu bir yolculuk geçirdik..tşk.


S****

A****

27-06-2022

Çok memnun kaldım herkese taysiyeederim


S****

***

12-06-2022

Biletimi 450 tl ödüyerek online aldım 17.15 de orda olmam gerekirken 16.30 da kızkalesi yazıhanesindeydim fakat araba gelmedi pislik içinde yazıhanenin çalışanıma sordugumda belki kaza yapmıştır gecikmiştir diye bir cevap aldım ve bileti online aldığım için yardım edemiceklerini söyledi bizden alsaydınız ederdik dediler. Sonra hasbelkader bir mersin nur otobisi durdu beni aldı bir saat günesin altında bekledikten sonra.. birinci şöfer onuda kıyafetinden anlıyorum beyaz gömlek siyah pantolon düzgün ve yardım severdi muavinde çok iyiydi şöfer bile oldugundan emin olmadıgım ikinci şöfer normal günlük kıyafetli biri çok lakait birsiydi veee En kötüsü iki şöferde araba kullanırken camı açıp sigara içiyorlardı tabiki sürekli telefon ellerinde ve araç çok soğuktu buz gibi kısacası bir daha ASLAA…


M****

***

14-05-2022

Birdaha kesinlikle binmem tarsusluyum hicbir tanıdıgıma ve akrabama önermem yazahane calısanlarının konusması ve tavırları cok kotu


A****

***

13-05-2022

2 Saatlik Düzce Anamur rötarı yüzünden maddi manevi zararım sözkonusu olan Mersin Nur Seyehat işletmesi asla bir daha tercih etmeyeceğim şirkettir gayrı .Vesselam!


G****

A****

03-04-2022

Dudulluya gelince 1 saat 10 dakika harem servisi bkledik.Oysa bize indiginiz gibi binersiniz dediler.


B****

A****

05-02-2022

Çok kötü benden habersiz koltuk numaram değiştirilmiş otobüste gerginlik olustu


Y****

***

30-01-2022

Memnun kalmadım çünkü otobüs arıza yapmış başka firmaya aktarıldık ama yanımıza gelip bir sıkıntısı olan var mı diye soran olmadı ve 90 tl lik bilet aldım yönlendirdikleri firma 70 tl ye götürüyordu rezil oldum yolda bir daha tercih etmeyeceğim firmanizı