Yalova - Bursa Otobüs Bileti

Yalova - Bursa Otobüs Seferleri

 • Efetur
  YALOVA
  00:15
  BURSA
  01:00
  40 TL
 • Pamukkale Turizm
  YALOVA
  00:15
  BURSA
  01:15
  39 TL
 • Efetur
  YALOVA
  01:15
  BURSA
  02:00
  40 TL
 • Efetur
  YALOVA
  02:15
  BURSA
  04:15
  40 TL
 • Efetur
  YALOVA
  03:15
  BURSA
  04:00
  40 TL
 • Pamukkale Turizm
  YALOVA
  06:05
  BURSA
  07:00
  39 TL
 • Kontur Turizm
  YALOVA
  07:46
  BURSA
  08:46
  30 TL
 • YALOVA
  07:46
  BURSA
  08:36
  30 TL
 • Pamukkale Turizm
  YALOVA
  08:30
  BURSA
  09:45
  39 TL
 • Sakarya VIB
  YALOVA
  09:00
  BURSA
  09:45
  40 TL
 • YALOVA
  09:00
  BURSA
  09:35
  40 TL
 • Efetur
  YALOVA
  09:15
  BURSA
  10:15
  40 TL
Tümünü Göster

Yalova - Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

CSR Seyahat
Efe Tur
Hassoy Turizm
Huzur Turizm
İnan Turizm
Köksallar Seyahat
Kontur Turizm
Lider Adana Seyahat
Öz Doğu Kars
Özlem Cizre Nuh
Pamukkale
Show Time Turizm

Yalova Hakkında

Özellikle İstanbulluların yazlık mekanları arasında olan Yalova, sessiz ve sakin bir kasaba havasıyla her şeyi olan ama abartılı olmayan bir tatil beldesidir. Tansu Çiller döneminde il olan Yalova’nın çok güzel bir doğası vardır.


İlde meyve ve sebze bahçeleri çok fazladır ve ekonomik bir şekilde alışveriş yapılabilir. Atatürk’ün “Yalova benim kentimdir” sözünü söylediği bu il, İstanbul’a çok yakındır. Erikli yaylası ve şelalesi, Kara Kilise, Sudüşen Şelalesi, Karaca Arberutumu ve Armutlu kaplıcaları en çok seyahat edilen mekanlar arasındadır.

Çok güzel bir doğası olan Yalova’ya Marmara ve Karadeniz bölgesinden çok fazla yerli turist gelmektedir. Bu turistlerin yaz aylarında kıyı turizmi, kış aylarında ise termal turizm için tercih edilmektedir. Özellikle şelaleleri ziyaret etmek isteyenler, olumsuz ulaşım nedeniyle zorluk çekektedir.

Yalova’da yaşayan nüfus toplam 150 bin kadardır. Bu nedenle yaz aylarında bu sayıda anlamlı bir artış meydana gelir.

Bursa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa Şehir içi taşımacılıkta en önemli taşımacılık hizmetinin alınacağı Bukart ile en uygun otobüs bileti kullanılarak toplu taşımada seyahat edilir.

Otogardan birçok araçla farklı merkezlere ulaşım yapılması mümkün olmaktadır. Otobüs, taksi ve servis gibi ulaşım araçlarının kullanılabileceği otogarda, birçok farklı bölgeye otobüsle ulaşım mümkün olmaktadır.

BURULAŞ bünyesinde yer alan taşıma sistemleri, özellikle İstanbul Bursa arasında yer almaktadır. Helitaksi uygulaması ile İstanbul’a 25 dakikada ulaşmak mümkün olmaktadır. Bursa terminalinde, her zaman ulaşım için en iyi çözümleri yaratan belediye, taşıma hizmetleri konusunda başarılı uygulamalar yapmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için 0224 261 52 66 numaralı telefonlardan ulaşım sağlayabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksi ile istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Taksiler açılış ücreti ve km başına ücretlendirilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bukart ile binebileceğiniz otobüsler için, terminaldeki büfelerden tek kullanımlık kartınızı alarak Ovaakça, BTSO Yeniceabat Kampı, Siteler, Atatürk Caddesi, Yıldırım, Nilüfer, Uludağ Ünv., Kestel, Gürsü, Beşevler, Teleferik, Çekirge, Emek, Bademli kavşağı gibi bölgelere ulaşım sağlanabilmektedir.

Otogardan 24 saat otobüs seferleri düzenlenmektedir. Gece saatlerinde aralıklarla düzenlenen toplu taşıma seçenekleri ile istediğiniz yere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir düzenlenen seferlerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Bursa’da trafik sorunu olmadığı için her yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursaray, Burtram, deniz uçağı, budo, otobüs gibi birçok farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bursa’nın çeşitli illerine ücretsiz yolcu taşıma servisleri vardır. Bu servislerle ilgili bilgi edinmek için seyahat ettiğiniz otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

En Popüler Yalova - Bursa Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bursa Hava Durumu

 • kar yağışlı
  Cum
  kar yağışlı
  -2°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -5°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -8°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -7°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -6°C

Haritada Bursa

Bursa Hakkında

Nüfus
2.842.547
Plaka
16
Telefon Kodu
224