İstanbul Konfor Online Otobüs Bileti

İstanbul Konfor Hakkında

İstanbul Konfor

İstanbul Konfor Turizm, Günaydın Turizm şirketler grubuna bağlı bir seyahat firmasıdır. Günaydın Turizm, 1960’lı yılların sonuna doğru Mustafa Günaydın ve kardeşleri tarafından İstanbul’daki personel taşımacılığında yaşanan eksikliğin fark edilmesi sonucunda kurulmuş bir şirkettir. Nitekim 1970- 1972 yılları arasında İstanbul’daki ilk personel taşımacılığı hizmetini başlatarak inovatif yönünü ortaya koymuştur. İş hayatına sadece bir araçla başlayan Günaydın Turizm, şu an sayısı 1500’ü geçen araçlarla donanımlı bir filoya sahiptir.

Her geçen gün büyüyen yapısıyla ve ilklerin şirketi olma yolundaki çalışmalarıyla markalaşan Günaydın Turizm, 1985- 1993 seneleri arasında şehirler arası yolcu taşımacılığı sektöründe de varlığını göstermiştir. İstanbul Konfor Turizm’i de bünyesinde bulunduran Günaydın Turizm, 1990’lı yıllarda Hollanda’dan çift katlı otobüsler getirterek kara yolu taşımacılığı sektörüne farklı bir boyut kazandırmıştır. Ayrıca 2010 yılında İBB’nin yapmış olduğu ihale sonucunda Havataş- Havabüs markası ile birlikte havalimanlarından şehir içine yolcu taşıma faaliyetini üstlenmiştir. Hizmetlerinde sınır tanımayan, sadece turizm değil denizcilik ve tekstil alanlarında da aktif rol üstlenerek çok yönlülüğünü ortaya koyan Günaydın Turizm, üstün gayretiyle yıllar içerisinde sektöre yön verici, lider firmalardan biri olmuştur.

İstanbul Konfor Turizm, Marmara bölgesinde kara yolu taşımacılığı hizmeti sunar. İsmiyle müsemma olup yolcularının konforunu her daim ön planda tutan İstanbul Konfor Turizm ile havalimanı transfer hizmeti alma avantajına da sahipsiniz.

İstanbul, Bursa, Eskişehir, Balıkesir, İzmit, Yalova ve Kayseri’de acenteleri bulunan İstanbul Konfor Turizm, güler yüzlü personeli, periyodik olarak bakımları yapılan lüks araçları ve gerekli olan eğitimlerden geçip psikoteknik ve fiziksel sağlık raporlarını almış şoförleri ile yolcularına konforlu, güvenilir ve keyifli bir seyahat deneyimi yaşatır.

İstanbul Konfor Turizm Avantajları:

  • Wi- fi hizmeti
  • Lezzetli atıştırmalık ve içecek ikramı
  • 2+2 ve 2+1 oturma düzenine sahip lüks araçlar
  • Koltuk arkası eğlence ekipmanları
  • Size kendinizi müşteriden ziyade özel bir konuk gibi hissettirecek ilgili personel
Yolculuğunuzun konforlu geçmesini sağlayacak birçok olumlu yanıyla sizlere hizmet sunmaktan büyük keyif duyan İstanbul Konfor Turizm otobüs biletine sahip olmak için yol arkadaşınız olan Bilet.com’dan yararlanabilirsiniz.

İstanbul Konfor İletişim

Telefon: 0216 304 16 61
E-Posta: info@istanbulkonfor.com
Website:

Adres:
Fatih Mah. Eski Ankara Asfaltı Cad. No: 40

İstanbul Konfor En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

İstanbul Konfor Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (5)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

3.88

8 Değerlendirme

D****

F****

23-06-2022

Iyi bir yolculuktu


f****

e****

28-05-2022

Koltuk araları çok dar.Hiç ikram olmadı.Nerdeyse her otogarda durdu.Çok rahatsız koltukları var ve havalandırması azdı.


***

N****

19-05-2022

Memnun kaldık arabası temizdi çalışanları çok iyiydi hızlı ulaşım sağladık.


T****

****

12-05-2022

Cok memnun kaldim tesekkur ler


M****

s****

10-05-2022

Çok vakitli hatta daha erken ulaştık çok teşekkür ederiz güvenli ve hızlı olduğunuz için


R****

H****

03-04-2022

Too many stops on the way


S****

****

19-03-2022

Gayet ilgili insanlardı bir problem yaşamadık


***

A****

01-07-2020

Tam bir rezalet, sakın almayın! 09.00'daki seferi 08.52'de gönderdikleri bir mesajla 11.00'a ertelediklerini bildirdiler ve otobüs 11.30'da kalktı. Bir daha asla bilet almam ve bütün arkadaşlarıma da anlatıyorum. Aşırı amatör bir firma.