Bursa Otogarı Otobüs Bileti

Bursa Otogarı Hakkında Bilgiler

Ülke
Türkiye
Şehir
Bursa
Adres
Demirtaş Dumlupınar OSB, Şehirlerarası Otobüs Terminali, 16245 Osmangazi/Bursa
Telefon Numarası
0224 261 54 00

Bursa Otogarı

Bursa Otogarı ile şehir merkezi arasında ulaşım sağlamak için otobüsleri tercih edebilirsiniz. Merkez yönüne binerek işlek noktalara rahat ulaşım sağlamanız mümkündür. Bunun yanında minibüs ve otobüs hatlarını kullanarak da merkeze kolayca ulaşabilirsiniz. Bursa, Türkiye'nin önemli bir ulaşım merkezi olup şehirler arası otobüs terminali çeşitli güzergahları bir araya getirir.

Terminali bulmak ve ulaşmak oldukça basittir. Nasıl gideceğinizi önceden bilmek işi daha da kolaylaştırabilir. Bursa otobüs seferleri seçeneklerini detaylıca inceleyebilirsiniz. Bursa otobüs bilet fiyatları tercih edeceğiniz sefere göre değişiklik gösterebileceğinden önceden incelemek ekonomik bir yolculuk yapmanıza olanak verir. 

bursa otogarı
 

Şehir Merkezinden Bursa Otogara Ulaşım

Bursa’da toplu taşıma araçlarıyla otogara ulaşmak için birkaç farklı yöntem bulunur. Bursa otogara ulaşım için aşağıdaki ulaşım yöntemlerini tercih edebilirsiniz:
 • Otobüs Hatları: Bursa'da çeşitli merkezi ilçelerden ve şehir merkezinden otogara giden birçok otobüs seferi vardır. Otogara ulaşmak için F-1, 401, 92, 38, 93E, 18B, 91/G, 43H, 97/G gibi farklı numaralı otobüs hatları kullanılabilir. Özellikle gece seyahat edenler için belirli otobüs hatları, otogara ulaşım konusunda kolaylık sağlar.
 • Taksi ile Ulaşım: Bursa Şehirler Arası Otobüs Terminali, şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunduğundan dolayı, taksiyle ulaşım da kolay ve bütçe dostu bir seçenek olarak düşünülebilir. Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminaline ulaşmak için taksi, yolcular tarafından en sık tercih edilen ulaşım araçlarından biridir.
 • Servisler: Bursa'da faaliyet gösteren otobüs firmaları, şehir merkezi ve çeşitli ilçelerde yer alan bilet satış noktalarından hareket eden servislerle otogara ulaşım hizmeti sunar. Bu servisler, yolcuların otogara kolayca ulaşmasını sağlar.

Bursa Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa Otogarından şehir merkezine kolayca ulaşmak mümkündür. Otogardan şehir merkezine gitmek için tercih edebileceğiniz yöntemler şu şekilde sıralanabilir:
 • Otobüs Hatları: Belediye otobüslerinin, otogardan günün her saatinde seferi yapılır. Ovaakça, Çekirge, Yeniceabat Kampı, BTSO, Siteler, Yıldırım, Uludağ Üniversitesi, Atatürk Caddesi, Nilüfer, Bademli Kavşağı, Gürsü, Kestel, Beşevler, Teleferik, Emek gibi çeşitli ilçelere otobüslerle ulaşabilirsiniz. Otobüs seferleri her gün yarım saat aralıklarla devam ederken, gece saatlerinde belirli aralıklarla düzenlenir.
 • Taksi: Terminal çıkışında bulunan taksiler sayesinde şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Bursa'da 24 saat boyunca hizmet veren bu taksilerle istediğiniz her noktaya hem hızlı hem de rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Servisler: Bursa şehir merkezi ve ilçelerine ulaşım sağlamak için otobüs firmalarının ücretsiz servis araçlarını kullanabilirsiniz. Servisler hakkında daha fazla bilgi almak için seyahat ettiğiniz otobüs firmalarına başvurabilirsiniz.
Şehir merkezinden Bursa Otogarına ulaşım için kolay yol, otobüs hattı olabilir. Gideceğiniz yere göre otobüs, taksi, servis veya minibüs tercih edebilirsiniz. Farklı şehirlere ulaşım sağlamak için Bursa otogarı otobüs firmaları sayfamızdan kontrol edebilirsiniz. Bursa otobüs bileti seçeneklerini inceleyerek size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Bursa Otogarı Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Villa Turizm
Adıyaman Anka Turizm
Adıyaman Gülaras
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Adiyaman Ünal
Ağrı Seç Turizm
Ağrı Ses Turizm
Ak Turizm
Akhisar Seyahat
Ak Aksu Turizm
Alanyalılar Turizm
Alaşehir Sarıkız Turizm
Bursa Hava Durumu
 • açık
  Sal
  açık
  20°C
 • açık
  Çar
  açık
  20°C
 • açık
  Per
  açık
  20°C
 • açık
  Cum
  açık
  19°C
 • açık
  Cmt
  açık
  18°C
Haritada Bursa Otogarı