Anadolu Ulaşım Online Otobüs Bileti

Anadolu Ulaşım Hakkında

Anadolu Ulaşım

Orhan Erdoğmuş tarafından 4 Haziran 2003 yılında kurulmuş olan Anadolu Ulaşım, kısa sürede sektörde adından söz ettirecek bir hızla büyüdü. Genel Müdürlüğü Denizli’de olan firmada Orhan Erdoğmuş’un vefaatının ardından genel müdürlük görevine Mehmet Ali Akçın getirildi.
Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet sağlayan Anadolu Ulaşım, kendilerini tercih eden yolcularına bulundukları ilde şehir içi servis imkanı da tanımaktadır.

Hizmet ve Programları

  • Anadolu Ulaşım’dan konuklarına özel yüzde 10’luk dolu puan kampanyası bulunuyor. Anadolu Ulaşım’ın internet sayfası ya da çağrı merkezinden yapılacak her bir bilet satışında yüzde 10 dolu puan yükleniyor. Bu puanlar 24 saat sonra aktive oluyor. Anadolu Ulaşım, TSK ve Emniyet mensuplarını yüzde 15, gazi ve şehit ailelerini ise yüzde 30 indirimle taşıyor. TSK ve Emniyet mensuparı kartlarını göstererek yanlarında birinci dereceden bir yakını için de bu indrimden yararlanabiliyor. TSK ve Emniyet Mensuplarının bu kampanyadan yararlanabilmesi için ‘Dolu Bilet’ üyesi olmaları gerekiyor. Kampaya bitiş süresi 31 Aralık 2016.
  • Anadolu Ulaşım’da yolcularına daha keyifli bir seyahat sunulması için bir de ‘Keyifli Yolculuk’ dergisi bulunuyor. Dergide seyahat noktalarından, faydalı bilgilere kadar pek çok konu ele alınıyor. Dergiye http://www.anadolu.com.tr/Dergi.php adresinden ulaşılabiliyor. ‘Keyfli Yolcuk’ her ay düzenli olarak yayınlanıyor.
  • Anadolu Ulaşım’a ait her otobüste Yolculuğun daha keyifli geçmesi için, yolcunun talebine bağlı olarak özel makinalarda pişirilmiş mis kokulu Türk kahvesi ikramı yapılıyor.
  • Otobüslerde her koltuk için 10 inch boyutunda film izleme, televizyon yayını, internet erişimini sağlamak amacıyla da kullanılan ekranlar bulunuyor. Bu ekranlara USB girişi de sağlanabiliyor. Telefon şarjı da bu sayede yapılabiliyor. Bütün araçlarda 220 volt prizler bulunuyor. Böylece tablet ya da telefonlarınızı kolaylıkla şarj edebiliyorsunuz. 3G ve günlük gazete hizmetinin ücretsiz olarak sağlandığı Anadolu Ulaşım otobüslerinde 0-3 yaş bebekler için bebek koltuğu da satılıyor.

Seferleri

Anadolu Ulaşım özellikle Ankara-İzmir hattında en çok tercih edilen firmalardan biri durumunda. Firma ayrıca Ege Bölgesi’nin tamamı, Marmara Bölgesi’nin güneyi, Batı Akdeniz ve Batı İç Anadolu bölgesine keyifli seyahat hizmeti sunuyor.
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Anadolu Ulaşım’ın araçları Anadolu Mola Dinlenme Tesisi, Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisi, Metin Dinlenme Tesisi, Yıldız Dinlenme Tesisi ve Highway Dinlenme Tesislerinde mola vermektedir.
 

Anadolu Mola Dinlenme Tesisi

İzmir – Ankara Yolu üzerinde Uşak terminalinin altında bulunan tesis, 24 saat yolcu bekleme bölümü, bilet gişeleri, marketi, lavabosu, ücretsiz internet servisi, fast food bölümü, kafeterya ve mescitiyle birlikte kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır
 

Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisi

Ankara – İzmir Karayolu 4’üncü kilometrede yer alan tesiste, aranılan pek çok hizmete ulaşılmaktadır.
 

Metin Dinlenme Tesisi

E5 yolu üzerinde bulunan tesis Pamukova-Sakarya yakınlarındadır.
 

Yıldız Dinlenme Tesisi

Bursa yolu 10’uncu kilometrede yer alan tesiste sıcak yemek ve fast food çeşitleri bulunuyor.
 

Highway Dinlenme Tesisleri

Bolu’da bulunan tesis Türkiye ve Avrupa’nın otoyol üzerindeki en büyük alışveriş, eğlence ve dinlenme tesisidir.
 

Otobüs Filosu

Anadolu Ulaşım Yüzde 90’ı özmal olan Türkiye’nin en genç filosuna sahip bir firmadır.

Anadolu Ulaşım İletişim

Telefon: 0850 333 35 64
E-Posta: anadolu@anadolu.com.tr
Website:

Adres:
Kemalöz Mahallesi, Belediye Otogarı, No 100, Uşak

Anadolu Ulaşım Seferleri

Bilgi bulunamadı!

Anadolu Ulaşım En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Anadolu Ulaşım Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (25)
İyi (1)
Orta (2)
Kötü (1)
Çok Kötü (6)
Ortalama Puan

4.09

35 Değerlendirme

M****

K****

29-11-2021

Gayet güzeldi, otobüs konforu muavin ilgisi memnun etti. Ancak Uşak’ta 30 dk. İstanbul’a 1.5 saat kala 25 dk. mola verilmesi gereksizdi. 1 saat erken gelmiş olsak taksi yerine toplu taşıma kullanacaktık. Bu hususlar da düzelirse gayet iyi olacaktır.


D****

c****

28-11-2021

Kaliteli yolculuk ilgi alaka


A****

D****

11-11-2021

Güzel hizmetin devamını diliyorum.


Y****

Z****

07-11-2021

Hızlı iyi yolculuktu ama mola verdirmediler 5 dk duracağız otobüsten inmeyin diye söylendiginden yolcular mola bile veremediler


F****

e****

07-11-2021

Otobüste koltuk araları çok dardı sığamadım ama iyi ilgilenildi


h****

t****

05-11-2021

memnun kalmadım insan saglıgını dikkate almadan hasta olan yolculuk yaptırtınız sizin yüzünüzden dolayı karantina altındayım.


R****

A****

01-11-2021

Hiç memnun kalmadım su hariç hiçbirşey ikram etmediler suyuda isteyince verdiler


G****

****

19-10-2021

Memnun kaldim. Hersey 5 yildizlik..tesekkurler Anadolu


T****

****

12-10-2021

Sekiz saati aşan yolculukta kaptanlar hiç maske takmadı. Muavin ise başlangıçta maskeyi uygun taksa da sonra burnu açıkta kalacak şekilde maske kullandı. Yolculardan maske takan yok gibiydi. Zaman zaman muavin bu kişileri ikaz etse de başarılı olamadı. Salgın ortamında çok riskli bir yolculuk yaptım.


A****

O****

11-10-2021

Gayet güzeldi yolculuk şoförü ve muavinide çok iyiydi ama otobüs eski ve konforsuzdu