Aydın Denizli Otobüs Bileti

Aydın - Denizli Otobüs Seferleri

 • Best Van Turizm
  AYDIN
  10:30
  ÇIVRIL, DENIZLI
  13:55
  140,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  AYDIN
  00:35
  DENIZLI
  02:25
  80,00 TL
 • Metro Turizm
  AYDIN
  05:00
  DENIZLI
  07:00
  60,00 TL
 • Bizim Iğdır Turizm
  AYDIN
  10:41
  DENIZLI
  13:11
  50,00 TL
 • Adiyaman Ünal
  AYDIN
  14:00
  DENIZLI
  15:30
  85,00 TL
 • Star Diyarbakır
  AYDIN
  15:30
  DENIZLI
  17:00
  100,00 TL
 • Süha Turizm
  AYDIN
  18:00
  DENIZLI
  20:05
  50,00 TL
 • Ben Turizm
  AYDIN
  20:00
  DENIZLI
  22:00
  80,00 TL
 • Lüks Aksel Seyahat
  AYDIN
  02:30
  DENIZLI
  04:15
  70,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  AYDIN
  09:30
  DENIZLI
  11:29
  65,00 TL
 • Vangölü Turizm
  AYDIN
  13:00
  DENIZLI
  14:30
  100,00 TL
 • Mardin Seyahat
  AYDIN
  15:00
  DENIZLI
  17:10
  150,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Aydın - Denizli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras
Aksu Turizm
Aras Seyahat
As Adana Seyahat
Astor Seyahat
Balıkesir Uludağ Turizm
Best Van Turizm
Çanakkale Truva
Efe Tur
Es Es İsmail Ayaz
Güney Akdeniz
Hatay Nur Seyahat

Aydın - Denizli Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Aydın Denizli arası genellikle 3 saat 25 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Aydın Denizli arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Gülaras, Aksu Turizm, Aras Seyahat, As Adana Seyahat, Astor Seyahat, Balıkesir Uludağ Turizm, Best Van Turizm, Çanakkale Truva, Efe Tur, Es Es İsmail Ayaz, Güney Akdeniz, Hatay Nur Seyahat firmalarıdır.
Aydın Denizli otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 140 TL kadardır.
En ucuz Aydın Denizli otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Aydın Hakkında

Ege Bölgesinin İzmir ve Manisa’dan sonraki üçüncü büyük ili olan Aydın, turizm ve sanayi bakımından gelişmiş bir ekonomiye sahip olan iller arasındadır.

İklimi ve doğası oldukça güzeldir. Ege denizine kıyısı olan bu kentin, Kuşadası ve Didim ilçeleri en önemli turizm beldeleri arasında yer almaktadır. Aydın, tarım ve hayvancılık konusunda en gelişmiş iller arasındadır. Büyükşehir belediyesi olarak çalışmaların başlamasının ardından, ulaşım konusunda gelişmiş uygulamalar başlamıştır.

Efeler ilçesi nüfus bakımından en yoğun bölgedir ve Didim, Söke ve Kuşadası Ege denizine kıyısı olan ilçelerdir. Söke un fabrikasıyla meşhur olan bir ildir ve bölgede deve güreşleri de popüler kültür ögeleri arasında yer almaktadır.

Aydın havayolu, karayolu ve demiryolu ile ulaşımın sağlanabildiği bir kenttir. büyükşehir belediyesi olarak hizmet vermektedir. Ve Türkiye’nin en büyük onuncu kentidir. 

Denizli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Denizli otogarından yakın illere sürekli gidip gelen bir yolcu trafiği ve öğrenciler vardır. Bu nedenle yerel firmalardan en uygun otobüs bileti bulabilmek mümkündür.

Otogara ulaşım oldukça kolaydır ve sürekli gidip gelen toplu taşıma araçları ve taksiler istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilmenizi sağlamaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi hizmeti almak için 0542 425 21 29 numaralı taksi durağına ulaşabilirsiniz. Özellikle kısa mesafelerde konforlu bir şekilde ulaşım tercih ettiğinizde taksi seçeneği uygun olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli otogarından Bayramyeri, Sevindik, Çınar, Karşıyaka, Sümer, Eskihisar, Bahçelievler, Bereketli, Lise ve Tugay gibi bölgelere özel halk otobüsleri ile gidilebilmektedir. Denizli Devlet hastanesine ulaşım için 1 ve 9 numaralı otobüs, Pamukkale Üniversitesine ise 5, 7, 8, 11 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Şehir içi otobüs hizmetlerinde akıllı kart ya da para geçerli olduğu için kart almanız zorunlu değildir. Ancak ekonomik bir seyahat için kartlarla daha uygun fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle birçok yere ve şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz ve yolcu sayısına göre dolacak olan servisler farklı güzergahlara gidebilir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan minibüsle de birçok yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler otogarın hemen karşısından kalkış yapmakta ve farklı güzergahlara gitmektedir.

Denizli kentinde minibüsler oldukça fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşmanın mümkün olduğu Denizli, ekonomik ulaşım ücretleriyle gezilerinizi de cazip kılmaktadır. 

En Popüler Aydın - Denizli Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Denizli Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  5°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  3°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  2°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -2°C
 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  -2°C

Haritada Denizli

Denizli Hakkında

Nüfus
993.442
Plaka
20
Telefon Kodu
258