Varan Turizm Otobüs Bileti Al

Varan Turizm Hakkında

Varan Turizm

1942 yılında farklı bir taşımacılık alanında başlayan Varan Turizm’in yolculuğu, 1946 yılında İstanbul – İzmit arasında yapılan seferlerle yolcu taşımacılığına kaymıştır. 1946 yılında bölgesel olarak taşımacılık yapan firma, yıllar içinde bütün Türkiye’ye yayılmış ve geniş araç filosu ile Türkiye’nin birçok şehrine seferler düzenlemeye başlamıştır.

Varan Turizm, kaliteli ve güvenli seyahat anlayışı ile her zaman en çok tercih edilen firmalardan birisi olmuştur. Uluslararası standartlarda hizmet vermeyi hedefleyen Varan Turizm, birçok ilke imzasını atarak öncülük görevi üstlenmiştir. Yolcularının özellikle kaliteli, güvenli ve konforlu yolculuk yapmasını amaçlayan firma otobüslerinin modern koşullara sahip olması için sürekli yenilikler yapmaya devam etmektedir. Son model araçlardan oluşan filosunu her yıl genişletmeye ve sürekli teknolojilerini yenilemeye özen gösteren Varan Turizm, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Varan Turizm, yurtiçi seferlerini birçok ile gerçekleştirmektedir. Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Düzce, Eskişehir, Giresun, İstanbul, İzmir, İzmit, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Ordu, Samsun, Trabzon ve Uşak illerine sezona göre değişebilen karşılıklı yurtiçi seferleri bulunmaktadır.

Karayolu taşımacılığında yurtiçi sürekli seferleriyle verdiği hizmetin yanı sıra Varan Turizm, özel gezilerde, turlarda, bayi toplantılarında, seminer ve kongrelerde yurtiçi ve yurtdışı etkinliklerinde özel ulaşım hizmeti de sağlamaktadır. Tecrübeli ve müşteri memnuniyetine önem veren güler yüzlü personeli ile özel seyahatlerde de Varan Turizm her zaman hizmetinizde. 

Varan Turizm İletişim

Telefon: (0212)-444-89-99
E-Posta: info@varan.com.tr

Adres:
Mutlukent Mahallesi 1942.Cadde No:37 Çankaya / Ankara

Varan Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Varan Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Varan Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Varan Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Varan Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Varan Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Varan Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Varan Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Varan Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Varan Turizm otobüs firması başlıca İstanbul, İzmir, Manisa, Ankara, Bursa şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 6 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Varan Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Varan Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (35)
İyi (5)
Orta (2)
Kötü (5)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.49

47 Değerlendirme

Y****

****

29-01-2023

Araç içi servisten, çalışanlardan, uygun fiyattan, araç hızından gayet memnun kaldık. İlk tercihim her zaman Varan'dır.


B****

****

18-01-2023

Gayet güzel ve temiz bı firma insana insan gibi davranıyorlar hepsine teşekkür ederim


Y****

a****

11-01-2023

Bu bir teşekkür mesajıdır Varan turizm 10.01.2023 22:30 kaş seferini yapan 5249217 sefer sayılı aracı ile 26 numaralı koltukta seyahat etmekteyim. Başta kaptanlar olmak üzere host arkadaşında şahsım adına ilgili güler yüzlü hizmet etmesi ciddi anlamda biz yolcular için önemli bir şey isimlerini hatırlamıyorum ama sefer sayısından bulabilirsiniz. Uzun zaman sonrasında böyle keyifli bir yolculukta yapmadım açıkçası we yine başta kaptanlar olmak üzere host arkadaşımızada buradan teşekkür eder kazasız belasız ailelerine kawuşmaları ümidiyle... Böylesi insanları göz ardı etmeksizin mükâfatlandırılmalıdırlar... Bunu sadece maddi olarak algılamayın. Bir teşekkür bile mükâfattır özel hissetirebilmektir...


G****

****

09-01-2023

Çok güzel bir yolculuktu, şoförler ve muavin çok ilgiliydi, kaliteli, yormayan bir yolculuktu, teşekkürler Varan turizm...


A****

K****

09-01-2023

Çok memnun kaldık


E****

****

04-01-2023

Araç çok iyidi host ilgili kaptan iyi


M****

T****

31-12-2022

Teşekkür ederiz, keyifli ve güvenli bir yolculuk yaptık


N****

***

26-12-2022

Personel güler yüzlü ve kibar, hizmet güzel ve otobüs temizdi.


G****

K****

25-12-2022

Vakti dar olanlar acelesi olanlar için çok büyük rahatlık


M****

S****

18-12-2022

Rahat bir yolculuk