Varan Turizm Online Otobüs Bileti

Varan Turizm Hakkında

Varan Turizm

1942 yılında farklı bir taşımacılık alanında başlayan Varan Turizm’in yolculuğu, 1946 yılında İstanbul – İzmit arasında yapılan seferlerle yolcu taşımacılığına kaymıştır. 1946 yılında bölgesel olarak taşımacılık yapan firma, yıllar içinde bütün Türkiye’ye yayılmış ve geniş araç filosu ile Türkiye’nin birçok şehrine seferler düzenlemeye başlamıştır.

Varan Turizm, kaliteli ve güvenli seyahat anlayışı ile her zaman en çok tercih edilen firmalardan birisi olmuştur. Uluslararası standartlarda hizmet vermeyi hedefleyen Varan Turizm, birçok ilke imzasını atarak öncülük görevi üstlenmiştir. Yolcularının özellikle kaliteli, güvenli ve konforlu yolculuk yapmasını amaçlayan firma otobüslerinin modern koşullara sahip olması için sürekli yenilikler yapmaya devam etmektedir. Son model araçlardan oluşan filosunu her yıl genişletmeye ve sürekli teknolojilerini yenilemeye özen gösteren Varan Turizm, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Varan Turizm, yurtiçi seferlerini birçok ile gerçekleştirmektedir. Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Düzce, Eskişehir, Giresun, İstanbul, İzmir, İzmit, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Ordu, Samsun, Trabzon ve Uşak illerine sezona göre değişebilen karşılıklı yurtiçi seferleri bulunmaktadır.

Karayolu taşımacılığında yurtiçi sürekli seferleriyle verdiği hizmetin yanı sıra Varan Turizm, özel gezilerde, turlarda, bayi toplantılarında, seminer ve kongrelerde yurtiçi ve yurtdışı etkinliklerinde özel ulaşım hizmeti de sağlamaktadır. Tecrübeli ve müşteri memnuniyetine önem veren güler yüzlü personeli ile özel seyahatlerde de Varan Turizm her zaman hizmetinizde. 

Varan Turizm İletişim

Telefon: (0212)-444-89-99
E-Posta: info@varan.com.tr
Website:

Adres:
Mutlukent Mahallesi 1942.Cadde No:37 Çankaya / Ankara

Varan Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Varan Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (14)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (4)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

4

21 Değerlendirme

S****

E****

05-05-2022

Evet çok memnunum. Çünkü yıllardan beri kalitesi değişmeyen VARAN yeniden başladığı için mutluyum ve keyifli yolculuğum için teşekkür ederim.


G****

Y****

03-05-2022

Memnun kaldım


***

G****

01-05-2022

İyi yolculuktu beğendim


S****

L****

29-04-2022

Ekspres ve yeni yoldan olmasına rağmen girmedik şehir otigari bırakmadılar.Sadece muavin çok saygılıydi hizmeti guzeldi


a****

d****

25-04-2022

Bazı prizler çalışmıyor. koltuk arkası ekranlar bozuktu.


M****

****

26-03-2022

hersey çok güzeldi tskrler


H****

****

22-03-2022

Tşk ederim cok memnun kaldımm


***

****

14-03-2022

Varan Truzim ile yapmış olduğun seyahat Tecrübeli personeli ile Rahat ve güvenli tavsiye ediyorum.


A****

K****

24-02-2022

Ankara dan Didim/Aydın a güzel, huzurlu bir yolculuk yaptım firma ve tüm ilgililere teşekkürler.


N****

D****

14-02-2022

Çok memnun kaldım… Maske ve kemer uyarıları özellikle beni mutlu etti… Şoförler son derece tecrübeli, diğer personel nazikti. Otobüs son derece rahattı.