Varan Turizm Online Otobüs Bileti

Varan Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Sefer bulunamadı!

Varan Turizm Hakkında

Varan Turizm

1942 yılında farklı bir taşımacılık alanında başlayan Varan Turizm’in yolculuğu, 1946 yılında İstanbul – İzmit arasında yapılan seferlerle yolcu taşımacılığına kaymıştır. 1946 yılında bölgesel olarak taşımacılık yapan firma, yıllar içinde bütün Türkiye’ye yayılmış ve geniş araç filosu ile Türkiye’nin birçok şehrine seferler düzenlemeye başlamıştır.

Varan Turizm, kaliteli ve güvenli seyahat anlayışı ile her zaman en çok tercih edilen firmalardan birisi olmuştur. Uluslararası standartlarda hizmet vermeyi hedefleyen Varan Turizm, birçok ilke imzasını atarak öncülük görevi üstlenmiştir. Yolcularının özellikle kaliteli, güvenli ve konforlu yolculuk yapmasını amaçlayan firma otobüslerinin modern koşullara sahip olması için sürekli yenilikler yapmaya devam etmektedir. Son model araçlardan oluşan filosunu her yıl genişletmeye ve sürekli teknolojilerini yenilemeye özen gösteren Varan Turizm, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Varan Turizm, yurtiçi seferlerini birçok ile gerçekleştirmektedir. Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Düzce, Eskişehir, Giresun, İstanbul, İzmir, İzmit, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Ordu, Samsun, Trabzon ve Uşak illerine sezona göre değişebilen karşılıklı yurtiçi seferleri bulunmaktadır.

Karayolu taşımacılığında yurtiçi sürekli seferleriyle verdiği hizmetin yanı sıra Varan Turizm, özel gezilerde, turlarda, bayi toplantılarında, seminer ve kongrelerde yurtiçi ve yurtdışı etkinliklerinde özel ulaşım hizmeti de sağlamaktadır. Tecrübeli ve müşteri memnuniyetine önem veren güler yüzlü personeli ile özel seyahatlerde de Varan Turizm her zaman hizmetinizde. 

Varan Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Varan Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok