Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Balıkesir - Manisa Otobüs Bileti

Balıkesir - Manisa Otobüs Seferleri

 • Balıkesir Uludağ
  BALIKESIR
  03:45
  MANISA
  05:20
  35 TL
 • Metro Turizm
  BALIKESIR
  04:30
  MANISA
  06:05
  35 TL
 • Balıkesir Uludağ
  BALIKESIR
  04:30
  MANISA
  05:50
  35 TL
 • Alaşehir Sarıkız Turizm
  BALIKESIR
  04:31
  MANISA
  60 TL
 • Balıkesir Uludağ
  BALIKESIR
  09:00
  MANISA
  10:50
  35 TL
 • Balıkesir Uludağ
  BALIKESIR
  10:00
  MANISA
  12:05
  35 TL
 • Balıkesir Uludağ
  BALIKESIR
  12:00
  MANISA
  13:50
  35 TL
 • Balıkesir Uludağ
  BALIKESIR
  13:15
  MANISA
  15:05
  35 TL
 • Balıkesir Uludağ
  BALIKESIR
  14:30
  MANISA
  16:20
  35 TL
 • Balıkesir Uludağ
  BALIKESIR
  15:15
  MANISA
  17:05
  35 TL
 • Metro Turizm
  BALIKESIR
  15:30
  MANISA
  16:35
  35 TL
 • Balıkesir Uludağ
  BALIKESIR
  17:00
  MANISA
  18:50
  35 TL
Tümünü Göster

Balıkesir - Manisa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Alaşehir Sarıkız Turizm
Asya Tur
Balıkesir Uludağ Turizm
Efe Tur
İstanbul Kalesi
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Pamukkale
Show Time Turizm

Balıkesir Hakkında

Akdeniz ve Ege denizine kıyısı bulunan Balıkesir, sanayi açısından da oldukça gelişmiş olan bir kenttir. kentte sanayi açısından oldukça gelişmiş bir endüstri vardır.

Kıyı turizmi için Balıkesir, Akçay, Ayvalık, Altınoluk, Erdek gibi beldeleriyle yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından olmuştur. Zeytincilik ve zeytinyağı üretimi önemli olan Balıkesir ilinde, bölgenin ilk zeytinyağı laboratuvarı da kurulmuştur.

İhracat açısından ülkenin en önde gelen kentlerinden biridir ve Balıkesir’de devlet arazileri yüzde 40 kadar büyük bir orana sahiptir. Balıkesir Yörük kültürü ile özdeşleşmiş ve yöresel ürünleri bu kültürden izler taşımaktadır.

Tarım ve hayvancılık, sanayi ve ticaret konusunda Marmara bölgesinin ve ülke genelinin en önemli kentlerinden biri olmuştur. 

Manisa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Manisa Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen halk otobüsü ve minibüs seferleri dışında, otobüs firmalarının servis araçları ile taksilerle de şehir merkezi ve otogara çift yönlü ulaşım sağlanmaktadır.

Otogarın taksi park alanında bekleyen taksilerle, şehir merkezine konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden Manisa’nın tüm ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle Akhisar, Soma, Salihli, Kırkağaç gibi bölgelere akşam 22:00’ye kadar toplu taşıma hizmeti vardır.

Manisa otobüs firmaları, özellikle yerel firmalar dönem dönem en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir. Bu kampanya dönemlerinde indirimli seyahat ederek farklı illeri gezme imkanı sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi hizmeti almak istediğinizde (0236) 232 28 33 numarasından Garaj taksi durağını arayarak araç talep edebilirsiniz.
Taksiler otogarda bekleme alanlarında bulunmaktadır ancak yoğun talepler olduğunda durakla iletişime geçilmesi sağlanabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Manisa’dan otogara ulaşım için belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Belediye otobüsüyle ulaşım için 1, 6, 10, 11, 12 numaralı otobüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Belediye otobüsleri ile, Ahmetli, Akhisar, Demirci, Alaşehir, Gölmarmara, Kırkağaç, Gördes, Köprübaşı, Kula, Saruhanlı, Soma, Turgutlu bölgelerine ulaşım sağlanabilmektedir. Manisa’da otobüslerde Manisa Kart geçerlidir ve terminalde, büfelerde ve satış noktalarında Manisa kartı satın alarak ulaşımınızı daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Manisa’da otobüs biletlerinin ücretleri gidilecek olan güzergah hattına göre değişmektedir. Akıllı kartlardan ücretler düşülmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Manisa’nın çeşitli ilçelerinden ücretsiz servislerle otogara ulaşım sağlanmaktadır. Otogardan da belirlenen güzergahlardaki yazıhanelere ulaşım sağlanmaktadır.


Minibüslerle Ulaşım

Minibüslerle ulaşım sağlamak isterseniz, neredeyse her dakika Manisa’nın tüm ilçe ve mahallerinden minibüs seferlerine ulaşabilirsiniz. Minibüs ücretleri gideceğiniz uzaklığa göre değişir ve 1.75TL fiyatından başlamaktadır.

En Popüler Balıkesir - Manisa Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Manisa Hava Durumu

 • kapalı
  Per
  kapalı
  10°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  9°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  12°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  15°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  15°C

Haritada Manisa

Manisa Hakkında

Nüfus
1.380.366
Plaka
45
Telefon Kodu
236