Lüks Erova Turizm Otobüs Bileti Al

Lüks Erova Turizm Hakkında

Lüks Erova Turizm

Lüks Erova Turizm olarak sizlere sağladığımız seyahat hizmetimiz ile lüks bir ulaşım imkânı yaratmaktayız. Yolcularımızın gerek duyduğu ve beklentilerini çok iyi tespit ederek bunları gidermek, güvenli ve kaliteli yolculuk yapmalarını sağlamak bizim işimizdir. Biz müşterilerimizin en iyi ulaşımı almalarını sağlamak için çalışmaktayız.

Lüks Erova Turizm firması birçok çalışanı sizlere hizmet etmektedir. Türkiye’nin birçok yerine sizleri ulaştıracak seferler düzenlemeye devam ediyoruz. Yapacağınız her seyahatte müşterilerimize otobüslerde sağladığımız hizmetler iyi rahat ve uygun bir ulaşım yaşamalarını sağlamaktayız. Yoğun seyahat tempomuzda müşterilerimize 30 filomuz ile hizmet vermekteyiz. Düzenlediğimiz Uşak, Samsun, Sakarya, İzmir, İzmit, İstanbul, Eskişehir, Düzce, Çorum, Bursa, Bolu, Ankara, Amasya, Afyon ve Erbaa seferlerimiz ile sizlere hizmet verdiğimiz illerimize ulaştırmaktayız. Aynı zamanda bu illerde ve ilçelerde bulunan şubelerimiz ile müşterilerimize hizmet vermeye çalışmaktayız. Siz değerli yolcularımızın en iyi hizmeti hak ettiğini düşünüyoruz. Bu yüzden bunu bilerek sizlere en iyi ve rahat ulaşım hizmetini vermek için yoğun bir şekilde çalışmaktayız.

Lüks Erova Turizm müşterilerine kaliteli seyahat vermek için yola çıkan bir firmadır. Sizlere sağladığımız hizmetler ile aldığımız olumlu geri dönüşler bizlere daha çok çalışma şevki vermektedir. Bu yüzden giderek büyüyen bir firma olmaktayız. Sizlerde seyahat etmek istediğiniz şehri seçerek hemen bizle yola çıkabilirsiniz. Daha fazla bilgi için hemen bizlere ulaşmaya çalışın. 

Lüks Erova Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Erova Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Lüks Erova Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Lüks Erova Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Lüks Erova Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Lüks Erova Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Lüks Erova Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Lüks Erova Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Lüks Erova Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Lüks Erova Turizm otobüs firması başlıca Amasya, Ankara, Çorum, İzmir, Kırıkkale şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 13 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Lüks Erova Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Lüks Erova Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.6

5 Değerlendirme

U****

b****

12-01-2023

Teşekkürler iyi bir yolculuk yaptım ama hiç mola vermedi insanin karnı aç olabilir 15 dkkada durabilir ilgi güzeldi ama .


M****

B****

16-07-2022

Çok güzeldi yolculuk. Sadece bir saat geç kalktı otobüs o da ilçede oluşunun aksaklıklarından ötürü bayrama denk gelişinden diye düşünüyorum...


F****

Y****

19-06-2022

Rahat bir yolculuk oldu. Teşekkürler


L****

***

02-06-2022

Izmir Ankara arasi Gayet rahat ve guzel bir yolculuk yaptım.


E****

B****

15-02-2022

Servis olayı iyi değildi. Televizyonu çalışmıyor. Servis düğmesi aktif değildi. Ama rahat bir yolculuk oldu. İstediğim yerde indirdiler. Teşekkürler