Lüks Erova Turizm Online Otobüs Bileti

Lüks Erova Turizm Hakkında

Lüks Erova Turizm

Lüks Erova Turizm olarak sizlere sağladığımız seyahat hizmetimiz ile lüks bir ulaşım imkânı yaratmaktayız. Yolcularımızın gerek duyduğu ve beklentilerini çok iyi tespit ederek bunları gidermek, güvenli ve kaliteli yolculuk yapmalarını sağlamak bizim işimizdir. Biz müşterilerimizin en iyi ulaşımı almalarını sağlamak için çalışmaktayız.

Lüks Erova Turizm firması birçok çalışanı sizlere hizmet etmektedir. Türkiye’nin birçok yerine sizleri ulaştıracak seferler düzenlemeye devam ediyoruz. Yapacağınız her seyahatte müşterilerimize otobüslerde sağladığımız hizmetler iyi rahat ve uygun bir ulaşım yaşamalarını sağlamaktayız. Yoğun seyahat tempomuzda müşterilerimize 30 filomuz ile hizmet vermekteyiz. Düzenlediğimiz Uşak, Samsun, Sakarya, İzmir, İzmit, İstanbul, Eskişehir, Düzce, Çorum, Bursa, Bolu, Ankara, Amasya, Afyon ve Erbaa seferlerimiz ile sizlere hizmet verdiğimiz illerimize ulaştırmaktayız. Aynı zamanda bu illerde ve ilçelerde bulunan şubelerimiz ile müşterilerimize hizmet vermeye çalışmaktayız. Siz değerli yolcularımızın en iyi hizmeti hak ettiğini düşünüyoruz. Bu yüzden bunu bilerek sizlere en iyi ve rahat ulaşım hizmetini vermek için yoğun bir şekilde çalışmaktayız.

Lüks Erova Turizm müşterilerine kaliteli seyahat vermek için yola çıkan bir firmadır. Sizlere sağladığımız hizmetler ile aldığımız olumlu geri dönüşler bizlere daha çok çalışma şevki vermektedir. Bu yüzden giderek büyüyen bir firma olmaktayız. Sizlerde seyahat etmek istediğiniz şehri seçerek hemen bizle yola çıkabilirsiniz. Daha fazla bilgi için hemen bizlere ulaşmaya çalışın. 

Lüks Erova Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Erova Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (3)
Ortalama Puan

1.5

4 Değerlendirme

M****

K****

05-05-2022

1 mayıs pazar günü manisa dan 17.45 aracına bindim tam bir rezalet yolculuktu inecek yolcuyu indirmeyi unuttular ben düzce otagarında inecem tek kişiyim diye otagarını karşı yolunda indirdiler sorma geregigi bile duymadan kafalarına göre iş yapıyorlar


E****

****

04-04-2022

ANKARADAN BURSAYA YOLCULUK YAPILDI. 17.00 DE HAREKET ETMESİ GEREKİRKEN OTOBÜS 17.30 DA HAREKET ETTİ. 22.15 BURSAYA VARMASI GEREKİRKEN 23.40 BURSAYA VARDI. HİZMET VE SERVİS İDARE EDERDİ.


A****

A****

07-03-2022

Alanya dan Ankara'ya Ankara'dan Alanyaya seyahat ettim firma genel olarak fena değil ancak firmayı iyi yapan kaptanlar ve yardımcı elamlarıdır. Sabah namazı kılmak için müsade istedim Allah razı olsun kaptanın biri yardımcı oldu ancak dönüşte kaptan dan müsade istedim yine sabah namazı için bırak yardımcı olmayı ukala ukala cevap verdi otobüste kıl diyor.Bundan sonra sabah namazını kilmamamiza kim yardımcı olursa onunla seyahat ederiz.Sonucta firmalar bize hizmet ediyor bizlerde karşılığın da ücretini ödüyoruz.


E****

B****

15-02-2022

Servis olayı iyi değildi. Televizyonu çalışmıyor. Servis düğmesi aktif değildi. Ama rahat bir yolculuk oldu. İstediğim yerde indirdiler. Teşekkürler