Aydın Uşak Otobüs Bileti

Aydın - Uşak Otobüs Seferleri

 • Best Van Turizm
  NAZILLI, AYDIN
  16:15
  UŞAK
  20:00
  150,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Aydın - Uşak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aydın Hakkında

Ege Bölgesinin İzmir ve Manisa’dan sonraki üçüncü büyük ili olan Aydın, turizm ve sanayi bakımından gelişmiş bir ekonomiye sahip olan iller arasındadır.

İklimi ve doğası oldukça güzeldir. Ege denizine kıyısı olan bu kentin, Kuşadası ve Didim ilçeleri en önemli turizm beldeleri arasında yer almaktadır. Aydın, tarım ve hayvancılık konusunda en gelişmiş iller arasındadır. Büyükşehir belediyesi olarak çalışmaların başlamasının ardından, ulaşım konusunda gelişmiş uygulamalar başlamıştır.

Efeler ilçesi nüfus bakımından en yoğun bölgedir ve Didim, Söke ve Kuşadası Ege denizine kıyısı olan ilçelerdir. Söke un fabrikasıyla meşhur olan bir ildir ve bölgede deve güreşleri de popüler kültür ögeleri arasında yer almaktadır.

Aydın havayolu, karayolu ve demiryolu ile ulaşımın sağlanabildiği bir kenttir. büyükşehir belediyesi olarak hizmet vermektedir. Ve Türkiye’nin en büyük onuncu kentidir. 

En Popüler Aydın - Uşak Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Aydın - Uşak Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Aydın Uşak arası genellikle 3 saat 45 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Aydın Uşak arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
Aydın Uşak otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 150 TL kadardır.
En ucuz Aydın Uşak otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Uşak Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  -2°C
 • açık
  Cum
  açık
  -2°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  4°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  8°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  8°C

Haritada Uşak

Uşak Hakkında

Nüfus
353.048
Plaka
64
Telefon Kodu
276