Alaşehir Sarıkız Turizm Online Otobüs Bileti

Alaşehir Sarıkız Turizm Hakkında

Alaşehir Sarıkız Turizm

Alaşehir Sarıkız Turizm, Manisa’da kurulan ve yerel hizmet veren otobüs firmalarından biridir. Manisa ve çevre illere sık sık seferler düzenlenen firma, ekonomik seyahat isteyenler için bir numaralı tercihtir. Sık sık Manisa ve İzmir karşılıklı seferlerinin düzenlendiği otobüs firması, Denizli, İstanbul gibi illere de ekonomik ulaşım sağlıyor.

Hizmet ve Programları

●       Web sitesinden online olarak bilet alma, rezervasyon yaptırma, bilet değiştirme ve bileti açığa alıp iptal etme gibi birçok işlem yapılabilir.
●       Yolculuklarda bisküvi ve çay ikramları yapılmaktadır. Ancak kısa süren yolculuklarda ikram yapılmamaktadır.
●       Otobüsün içinde film izlemek için gerekli teçhizat vardır. Ancak kısa süren yolculuklarda yolcuların bu hizmeti almaları zorlaşabilmektedir.
●       Bilgisayar ve bağlantı sarjı, USB, bilgisayar oyunları ve kablosuz internet yenilenen araçlarda bulunmaktadır.
 

Seferleri

İstanbul, İzmir, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Isparta, Bursa ve bu illerin ilçelerine ulaşım haftanın her günü sağlanmaktadır Gündüz ve gece seferleri bulunan firmanın en sık tercih edilen seferleri, Manisa- İstanbul, İzmir-Manisa karşılıklı seferleridir.
Afyon, Akçay, Ankara ve Alaşehir’de şubeleri bulunan Alaşehir Sarıkız Turizm, ekonomik ve konforlu seyahat tercih edenler için bir numaradır. Manisa’dan her sabah 09:00’da, İstanbul’dan ise her akşam 21:30’da karşılıklı sefer düzenlenmektedir. Bunun dışında aşağıdaki seferler düzenlenmektedir.
-          Denizli Manisa,
-          İstanbul Manisa,
-          Ayvalık Manisa,
-          Afyon Manisa
-          Antalya Manisa
-          Ankara Manisa
-          Manisa Çanakkale
-          Bursa Manisa gibi illere karşılıklı seferler düzenlenmektedir.


Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Şehirlerarası konaklama tesislerinde kurumun durduğu herhangi bir mekan yoktur. Çünkü birçok mola yerinde durmaktadır. Seferin geçtiği tüm otogarlarda duran ve yolculara da ihtiyaç molası konusunda zaman veren otobüs firması, konaklama tesisi anlaşmalı değildir.
Her durulan otogarın ihtiyaç yerinde, acil durumlarda yakındaki benzinliklerde ihtiyaç molaları verilebilir. Konaklama tesisleri konusunda yol üzerindeki anlaşmalı otobüs firması benzinlikleri tercih edilebilir.


Otobüs Filosu

2017 yılında otobüs filosunu yenileyen Manisa Sarıkız Turizm 2+1 rahat otobüsleriyle İstanbul seferlerine başlamıştır. 37 kişilik otobüslerde televizyon, internet vardır. 30 araçtan oluşan filosuyla hizmet veren turizm firması, her gün sefer düzenlemektedir.

Alaşehir Sarıkız Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Alaşehir Sarıkız Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (3)
İyi (0)
Orta (2)
Kötü (0)
Çok Kötü (6)
Ortalama Puan

2.45

11 Değerlendirme

E****

***

21-10-2021

Kesinlikle memnunum.


R****

****

04-10-2021

Kaba personeli niz var.kibar olmalılar. Geç variliyor


R****

****

28-09-2021

Çok duruyor 90 km lik yol 2.5 saati geçti


M****

****

23-09-2021

18.09.2021 tarihinde 10:00 saatinde Manisa’dan Denizliye seyahat eden otobüs muavinleri ve şoförlerinden hiç memnun kalmadım. Özellikle Salihli olsa gerek ya da Alaşehir otogarında binen orta yaşlı kişinin Sokak azıyla ve argolu yüksek sesle konuşması Alaşehir turizim firmasına hiç yakışmayacak bir personel seçimi olmuş. Ayrıca Online Denizliden manisa’ya bilet kesimindeOtobüsün ilkin İzmir’e mi yoksa manisa’ya mı gireceği net değil güzergahı netleşmesi gerekir. Artı otobüsün otogar haricinde duraklarda çok dur kalk yapması hoş değil.


H****

D****

20-07-2021

Memnun kaldim benim icin hizmet yeme icme onemli deil tam zamaninda vardim memnunum


H****

U****

01-06-2021

Hareket satinden tam 30 dakika sonra ka


s****

***

19-05-2021

araç arızasını bana bildirmediler ben otogara gidince öğrendim ayrıca beni ofise çağırdılar dolmuşa bindim gittim ordanda başka yere gönderdiler yürüyerek üç valizle yaklaşık 500 mt gittim ordanda yine dolmuşla başka biryere gönderildim sonra şehiriçi dolmuşu gibi akhisara kadar gelebildim kim ise sorumlusu allah onu affetsin bidaha da mecbur kalmam inşallah sarıkızla seyahat etmeye


G****

***

12-02-2021

Gelirken ayrı bir sorun giderken ayrı bir sorun. Hem firma hem şoförleri sıkıntılı. Her seferinde de rötar olması da cabası.


T****

****

23-09-2020

Hicbir şekilde memnun kalmadım. Ilk basta biletli yolcu olmama rağmen kendi koltuğumda oturamadım ve görevli benim yerimde oturanı kaldırmak yerine beni başka yere aldı ve bundan çok rahatsız oldum. Ikram yapılmadı, kendimiz istersek verildi onun dışında ilgilenilmedi. Kolonya verilmedi. Ve 5 buçuk 6 saatte denizliden antalya ya vardık. Sizce normal mi?


***

T****

22-09-2020

Memnun kaldım. Diğer firmalar a göre çok anlayışlı ve çok ilgililerdi.