Alaşehir Sarıkız Turizm Online Otobüs Bileti

Alaşehir Sarıkız Turizm Hakkında

Alaşehir Sarıkız Turizm

Alaşehir Sarıkız Turizm, Manisa’da kurulan ve yerel hizmet veren otobüs firmalarından biridir. Manisa ve çevre illere sık sık seferler düzenlenen firma, ekonomik seyahat isteyenler için bir numaralı tercihtir. Sık sık Manisa ve İzmir karşılıklı seferlerinin düzenlendiği otobüs firması, Denizli, İstanbul gibi illere de ekonomik ulaşım sağlıyor.

Hizmet ve Programları

●       Web sitesinden online olarak bilet alma, rezervasyon yaptırma, bilet değiştirme ve bileti açığa alıp iptal etme gibi birçok işlem yapılabilir.
●       Yolculuklarda bisküvi ve çay ikramları yapılmaktadır. Ancak kısa süren yolculuklarda ikram yapılmamaktadır.
●       Otobüsün içinde film izlemek için gerekli teçhizat vardır. Ancak kısa süren yolculuklarda yolcuların bu hizmeti almaları zorlaşabilmektedir.
●       Bilgisayar ve bağlantı sarjı, USB, bilgisayar oyunları ve kablosuz internet yenilenen araçlarda bulunmaktadır.
 

Seferleri

İstanbul, İzmir, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Isparta, Bursa ve bu illerin ilçelerine ulaşım haftanın her günü sağlanmaktadır Gündüz ve gece seferleri bulunan firmanın en sık tercih edilen seferleri, Manisa- İstanbul, İzmir-Manisa karşılıklı seferleridir.
Afyon, Akçay, Ankara ve Alaşehir’de şubeleri bulunan Alaşehir Sarıkız Turizm, ekonomik ve konforlu seyahat tercih edenler için bir numaradır. Manisa’dan her sabah 09:00’da, İstanbul’dan ise her akşam 21:30’da karşılıklı sefer düzenlenmektedir. Bunun dışında aşağıdaki seferler düzenlenmektedir.
-          Denizli Manisa,
-          İstanbul Manisa,
-          Ayvalık Manisa,
-          Afyon Manisa
-          Antalya Manisa
-          Ankara Manisa
-          Manisa Çanakkale
-          Bursa Manisa gibi illere karşılıklı seferler düzenlenmektedir.


Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Şehirlerarası konaklama tesislerinde kurumun durduğu herhangi bir mekan yoktur. Çünkü birçok mola yerinde durmaktadır. Seferin geçtiği tüm otogarlarda duran ve yolculara da ihtiyaç molası konusunda zaman veren otobüs firması, konaklama tesisi anlaşmalı değildir.
Her durulan otogarın ihtiyaç yerinde, acil durumlarda yakındaki benzinliklerde ihtiyaç molaları verilebilir. Konaklama tesisleri konusunda yol üzerindeki anlaşmalı otobüs firması benzinlikleri tercih edilebilir.


Otobüs Filosu

2017 yılında otobüs filosunu yenileyen Manisa Sarıkız Turizm 2+1 rahat otobüsleriyle İstanbul seferlerine başlamıştır. 37 kişilik otobüslerde televizyon, internet vardır. 30 araçtan oluşan filosuyla hizmet veren turizm firması, her gün sefer düzenlemektedir.

Alaşehir Sarıkız Turizm İletişim

Telefon: (0236)-653-19-47
Website:

Adres:
Alaşehir Belediye Otogarı No:5 Alaşehir/Manisa/TÜRKİYE

Alaşehir Sarıkız Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Alaşehir Sarıkız Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (5)
İyi (1)
Orta (2)
Kötü (0)
Çok Kötü (10)
Ortalama Puan

2.5

18 Değerlendirme

***

B****

25-04-2022

İyi


U****

***

29-03-2022

Turgutlu dan bindim, mahalle dolmusu gıbı her yerde durdu musterı aldı kaltuklar 3 er kısı lık oldu, pandemıde bu kadar kalabalık mumkün degıl, kı normaldede klamaz. Anyalyaya nasıl geldik ınanılmaz, antalyaya mı gıdıyoruz sersngetide safari mı yapıyoruz belli değil. Sofor ve mavın extra yolcu Alıyor. İşkence gibi bir yolculuktu.


h****

y****

22-03-2022

Tek kelimeyle mukemmeldı iyi çalışmalar


H****

****

14-03-2022

Çalışan personel gayyet güzel ve şöfürler dikkatli memnun olduk başarılar dilerim


A****

M****

14-02-2022

Facia idi. Kasabalarda insanları evlerine kadar bıraktılar. Sürekli durdu. Yol üstünden yolcu aldı. 7 30 denilen süre 10 saati buldu. Personel gene de nazikti.


M****

E****

10-12-2021

Otobüse Ankaradan Bindim Benim Bildiğim Otobüs içi Sıcak Olur'ki müşteriler mutlu olsun soğuktu donduk yaklaşık 30 35 km sonra açıldı sıcaklık rezalet bir yolculuktu onun yerine trenle gitmeyi yeğlerim televizyonlar çalışmıyordu wifi desteği yoktu ikram deseniz hiçbir şey verilmedi sudan başka boşuna masraf.... acilen düzeltmeniz gerek


C****

Z****

03-12-2021

Otobüs çok kalabalıktı


E****

***

21-10-2021

Kesinlikle memnunum.


R****

****

04-10-2021

Kaba personeli niz var.kibar olmalılar. Geç variliyor


R****

****

28-09-2021

Çok duruyor 90 km lik yol 2.5 saati geçti