İstanbul Denizli Otobüs Bileti

İstanbul - Denizli Otobüs Seferleri

 • Alaşehir Sarıkız Turizm
  ESENLER OTOGARI
  20:00
  DENIZLI
  07:00
  400,00 TL
 • Metro Turizm
  ALIBEYKOY TESIS
  00:25
  DENIZLI
  10:00
  400,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  ALIBEYKÖY, İSTANBUL
  00:20
  DENIZLI
  09:00
  450,00 TL
 • Best Van Turizm
  ALIBEYKÖY, İSTANBUL
  00:25
  DENIZLI
  10:10
  450,00 TL
 • Villa Turizm
  ALIBEYKÖY
  00:30
  DENIZLI
  08:00
  349,00 TL
 • Ayar Aydın Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  22:00
  DENIZLI
  10:45
  389,00 TL
 • Varan Turizm
  ESENLER OTOGARI
  13:00
  DENIZLI
  420,00 TL
 • Kale Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  11:00
  DENIZLI
  22:45
  424,00 TL
 • Nilüfer Turizm
  ESENLER OTOGARI
  21:00
  DENIZLI
  08:30
  400,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

İstanbul - Denizli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Alaşehir Sarıkız Turizm
İsmail Ayaz
İstanbul Kalesi
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Pamukkale
Ulusoy Seyahat

İstanbul - Denizli Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

İstanbul Denizli arası genellikle 11 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
İstanbul Denizli arasında sefer yapan otobüs firmaları Alaşehir Sarıkız Turizm, İsmail Ayaz, İstanbul Kalesi, Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Pamukkale, Ulusoy Seyahat firmalarıdır.
İstanbul Denizli otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 400 TL kadardır.
En ucuz İstanbul Denizli otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

İstanbul Hakkında

Yedi tepeli şehir olan İstanbul, muhteşem boğaz manzarasıyla Türkiye’nin en kalabalık ve en güzel şehirlerinden biridir. Avrupa ve Anadolu yakasının boğaz kenarı olan İstanbul, her mevsim yaşayan bir şehirdir.

İstanbul’un 15 milyonluk nüfusu ve birbirinden farklı dokuları bir arada taşıyan tarihi yapısı yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Her yıl milyonlarca ziyaretçisi olan ve kıyı turizmine gelen turistlerin uğramadan gitmedikleri bu kent, gece hayatı, vapurda çay ve simit keyfi, alışverişleriyle dünyanın en popüler şehirleri arasındadır.

Bir metropol olan İstanbul’da, her zaman her şeyi bulabilirsiniz ve ulaşım konusunda da birçok alternatifiniz vardır. Bu alternatiflerle şehrin yoğun trafiğinden de sıyrılma imkanınız bulunur. İstanbul’a her şehirden direkt olarak otobüsle ulaşım imkanı vardır ve iki adet otogarı bulunmaktadır.
 

Denizli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Denizli otogarından yakın illere sürekli gidip gelen bir yolcu trafiği ve öğrenciler vardır. Bu nedenle yerel firmalardan en uygun otobüs bileti bulabilmek mümkündür.

Otogara ulaşım oldukça kolaydır ve sürekli gidip gelen toplu taşıma araçları ve taksiler istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilmenizi sağlamaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi hizmeti almak için 0542 425 21 29 numaralı taksi durağına ulaşabilirsiniz. Özellikle kısa mesafelerde konforlu bir şekilde ulaşım tercih ettiğinizde taksi seçeneği uygun olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli otogarından Bayramyeri, Sevindik, Çınar, Karşıyaka, Sümer, Eskihisar, Bahçelievler, Bereketli, Lise ve Tugay gibi bölgelere özel halk otobüsleri ile gidilebilmektedir. Denizli Devlet hastanesine ulaşım için 1 ve 9 numaralı otobüs, Pamukkale Üniversitesine ise 5, 7, 8, 11 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Şehir içi otobüs hizmetlerinde akıllı kart ya da para geçerli olduğu için kart almanız zorunlu değildir. Ancak ekonomik bir seyahat için kartlarla daha uygun fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle birçok yere ve şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz ve yolcu sayısına göre dolacak olan servisler farklı güzergahlara gidebilir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan minibüsle de birçok yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler otogarın hemen karşısından kalkış yapmakta ve farklı güzergahlara gitmektedir.

Denizli kentinde minibüsler oldukça fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşmanın mümkün olduğu Denizli, ekonomik ulaşım ücretleriyle gezilerinizi de cazip kılmaktadır. 

En Popüler İstanbul - Denizli Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Denizli Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  -1°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  -3°C
 • açık
  Cum
  açık
  -1°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -0°C
 • açık
  Paz
  açık
  1°C

Haritada Denizli

Denizli Hakkında

Nüfus
993.442
Plaka
20
Telefon Kodu
258