Kaptanoğlu Seyahat Online Otobüs Bileti

Kaptanoğlu Seyahat Hakkında

Kaptanoğlu Seyahat

Merhum Salih Kaptanoğlu tarafından kurulan Kaptanoğlu Seyahat, yeni yöneticileri ile hizmet veremeye devam ediyor. Kaptanoğlu Seyahat, köklü bir geçmişi olan eski bir kuruluş. Şehirlerarası yolculuk hizmeti sunuluyor. Genel merkez Giresun’da yer alıyor.

Hizmet ve Programları

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firma, üye olan kişilere bedava bilet vermek üzere puan topluyor. Bunun için geliştirilmiş olan sistem üzerinden bilet almanız önerilir. Acentelerden bilet alacak olan kişiler için ise telefon numarası, kimlik numarası gibi bilgileri vererek biletleri o şekilde temin etmeleri önerilir. Bunlara dikkat edilmesi durumunda, herhangi bir şekilde sorun yaşamadan, Kaptanoğlu Seyahat otobüs bileti alacaksınız.

Kaptanoğlu Seyahat Üyelik;

Üyelik için sizden istenen küçük bilgiler var. Bu bilgilerin tamamlanmasından sonra, diğer bilet aldığınız sırada yeniden bilgileri vermek durumunda olmayacaksınız. Tekbir numara üzerinden aldığınız biletin puanının sizin hanenize yazılması sağlanacak ve sonra ki seferlerde bedava bilet kazanma imkanı tanınacak.

Servis Hizmeti;

Varmış olduğunuz şehirlerde merkeze çok daha kolay şekilde erişim sağlamanız açısından, servis hizmeti sunuluyor. Servise otogardan merkeze gitmek için binebilirsiniz. Bunun yanında acenteden bilet almanız sırasında, servisi otogara gitmek için de kullanacak olduğunuzu bildirmeniz mümkün. Bu durumda direkt olarak servis hizmetinin acenteden, direkt olarak otogara gitmek üzere servis temin edilecektir.

Otobüs İkram ve Diğer Avantajlar;

Otobüs yolculuğunuz sırasında size ikramlar dağıtılır. Düzenli olarak yapılan kontrollerin akabinde, direkt olarak sizin için sunulan sıcak ve soğuk içecekleri almak, tatlı – tuzlu yiyeceklerden almak konusunda rahat olabilirsiniz. Bunun dışında taleplerinizi sunmanız, yolculuk sırasında ihtiyaçlarınızın teminini talep etmeniz mümkündür. Ayrıca otobüslerde her koltuk için özel olarak yapılan TV ekranları olacak. Bu ekranlardan dilediğiniz gibi MP3 dinlemek, TV izlemek gibi avantajlarınızı değerlendirebilirsiniz. Priz, USB gibi şarj için ihtiyaç duyduğunuz seçenekler de otobüs yolculuğunuz sırasında sağlanacaktır.

Seferleri

Belirlenmiş olan seferler üzerinden Kaptanoğlu Seyahat otobüs seferleri gerçekleşiyor. Bunun için öncesinde saat, güzergah gibi belirlemeler yapılır. Sizden istenen direkt olarak bu bilgiler üzerinden biletinizi alarak, anında seferlere göre hareket etmek.

Şehirlerarası Seferler;

Şehirlerarası seferler yapılıyor. En çok tercih edilen seferler verilmiştir. İstanbul, Ankara, İzmir, Giresun, Sakarya, Bursa, İnegöl, Eskişehir gibi pek çok il ve ilçe için seferlerin şehirlerarası gerçekleşecek olduğunu bilmelisiniz. Bunları göz önünde bulundurarak, direkt olarak seferler üzerinden biletinizi temin edip, yolculuğunuzu yapabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisi için şehirlerarası konaklama tesislerinin Kaptaoğlu Seyahat işletmesi olarak mevcut olmadığını bilmelisiniz. Ancak anlaşmalı olunan çok sayıda konaklama tesisi ile ihtiyaçlarınızın karşılanması sağlanıyor. Bunun için direkt olarak verilen molalarda niteliğinden ve güvenliğinden şüphe duymadan hizmet alabileceğiniz şekilde aralar verilecektir.
  • Mescit
  • Tuvalet
  • Market
  • Restoran

Otobüs Filosu

Otobüs filosunun niteliğine dair bilgi verilmiyor. Araç tipi üzerinden bilgilendirme yapılmaması ile birlikte, araçlarda dikkat edilen hususun aracın güvenlik ve kalitesi olduğu bildiriliyor. Geniş bagajı olan araçlar sayesinde, yolcuların eşya taşıması da nitelikli bir şekilde gerçekleşiyor. Bunun dışında araçlar için yapılacak olan yolcu taşıma hizmetinde müşteri memnuniyeti de sağlanmalı. Rahat koltuklar ve geniş koltuk araları, geniş koridor gibi talepleriniz araçlarda sağlanıyor. Kaptanoğlu seyahat otobüs filosu 5 adet otobüsten oluşuyor. Otobüslerin plakaları; 28 AAL 604, 28 YD 137, 28 YD 237, 28 YD 427, 61 S 3321 olarak verilmiştir. Ayrıca araçlar için ayrıca telefon numaraları da sunulmuştur. İletişime geçmek istemeniz halinde direkt olarak iletişim kurmanız anında mümkün oluyor.
 

Kaptanoğlu Seyahat İletişim

Telefon: (0454)-611-41-80
E-Posta: kaptanogluseyahattr@gmail.com
Website:

Adres:
MERKEZ MAH. BELEDİYE OTOGARI ESPİYE/GİRESUN/TÜRKİYE

Kaptanoğlu Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kaptanoğlu Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

3.2

5 Değerlendirme

C****

S****

04-08-2022

Güzel bir yolculuktu.


E****

***

20-07-2022

20.07.2022 18.30 Bolu seferli araç saatinde gelmediği gibi sıcağın altında bekleyen yolcuları sürekli oyaladılar. Ha 5 dakika 10 dakika geliyor derken yarım saat geçitli. O da yetmedi yazhanelerle aralarında olan problemler sebebi ile araç sürekli oyalandı. Sonra benzin almak akıllarına geldi bir 10 dakika da orada bekledik . Yolcu olmayan yerde yolcu bekliyorlar . Yalova topçulara girmedikleri halde gidiyoruz diye yolcu alıyorlar. Daha da sayarım Daha yolun ilk yarım saati yazmak için yolculuğun sonunu bekleyemedim. İlk ve son seyahatim bu firma ile. Her yönden çok zayıf


***

***

23-01-2021

Güzel bir yolculuk oldu


H****

***

29-07-2020

Hayir kalmadim.1 adres yok 2 adresi iletecek yer yok .3 otobus eski 4 musterilere tek diye cif koltuk satmissiniz kavga gürültü niza .Pandemi kurallarini hatirlatma yok.Her dinlenme tesisi tovaletler paralı.milleti sonurme organi goren Tüm firmalarla oliskimi kestim bu firmayi ve satis yerinide listeye Aldım.dikkate almazsanizda olur ben dikkat ediyorum.saglicakla


E****

g****

28-07-2020

Harika Bi. Yolculuktu kaptanımıza ve tüm kaptanoğlu çalışanlarına dolayısıyla bilet al.coma teşekkürlerimi bir borç bilirim,bundan sonra tüm seyahatlerimde kaptanoğlu seyahati ve bilet al comu kullanıcamı bildirmek isterim