Kaptanoğlu Seyahat Otobüs Bileti Al

Kaptanoğlu Seyahat Hakkında

Kaptanoğlu Seyahat

Merhum Salih Kaptanoğlu tarafından kurulan Kaptanoğlu Seyahat, yeni yöneticileri ile hizmet veremeye devam ediyor. Kaptanoğlu Seyahat, köklü bir geçmişi olan eski bir kuruluş. Şehirlerarası yolculuk hizmeti sunuluyor. Genel merkez Giresun’da yer alıyor.

Hizmet ve Programları

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firma, üye olan kişilere bedava bilet vermek üzere puan topluyor. Bunun için geliştirilmiş olan sistem üzerinden bilet almanız önerilir. Acentelerden bilet alacak olan kişiler için ise telefon numarası, kimlik numarası gibi bilgileri vererek biletleri o şekilde temin etmeleri önerilir. Bunlara dikkat edilmesi durumunda, herhangi bir şekilde sorun yaşamadan, Kaptanoğlu Seyahat otobüs bileti alacaksınız.

Kaptanoğlu Seyahat Üyelik;

Üyelik için sizden istenen küçük bilgiler var. Bu bilgilerin tamamlanmasından sonra, diğer bilet aldığınız sırada yeniden bilgileri vermek durumunda olmayacaksınız. Tekbir numara üzerinden aldığınız biletin puanının sizin hanenize yazılması sağlanacak ve sonra ki seferlerde bedava bilet kazanma imkanı tanınacak.

Servis Hizmeti;

Varmış olduğunuz şehirlerde merkeze çok daha kolay şekilde erişim sağlamanız açısından, servis hizmeti sunuluyor. Servise otogardan merkeze gitmek için binebilirsiniz. Bunun yanında acenteden bilet almanız sırasında, servisi otogara gitmek için de kullanacak olduğunuzu bildirmeniz mümkün. Bu durumda direkt olarak servis hizmetinin acenteden, direkt olarak otogara gitmek üzere servis temin edilecektir.

Otobüs İkram ve Diğer Avantajlar;

Otobüs yolculuğunuz sırasında size ikramlar dağıtılır. Düzenli olarak yapılan kontrollerin akabinde, direkt olarak sizin için sunulan sıcak ve soğuk içecekleri almak, tatlı – tuzlu yiyeceklerden almak konusunda rahat olabilirsiniz. Bunun dışında taleplerinizi sunmanız, yolculuk sırasında ihtiyaçlarınızın teminini talep etmeniz mümkündür. Ayrıca otobüslerde her koltuk için özel olarak yapılan TV ekranları olacak. Bu ekranlardan dilediğiniz gibi MP3 dinlemek, TV izlemek gibi avantajlarınızı değerlendirebilirsiniz. Priz, USB gibi şarj için ihtiyaç duyduğunuz seçenekler de otobüs yolculuğunuz sırasında sağlanacaktır.

Seferleri

Belirlenmiş olan seferler üzerinden Kaptanoğlu Seyahat otobüs seferleri gerçekleşiyor. Bunun için öncesinde saat, güzergah gibi belirlemeler yapılır. Sizden istenen direkt olarak bu bilgiler üzerinden biletinizi alarak, anında seferlere göre hareket etmek.

Şehirlerarası Seferler;

Şehirlerarası seferler yapılıyor. En çok tercih edilen seferler verilmiştir. İstanbul, Ankara, İzmir, Giresun, Sakarya, Bursa, İnegöl, Eskişehir gibi pek çok il ve ilçe için seferlerin şehirlerarası gerçekleşecek olduğunu bilmelisiniz. Bunları göz önünde bulundurarak, direkt olarak seferler üzerinden biletinizi temin edip, yolculuğunuzu yapabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisi için şehirlerarası konaklama tesislerinin Kaptaoğlu Seyahat işletmesi olarak mevcut olmadığını bilmelisiniz. Ancak anlaşmalı olunan çok sayıda konaklama tesisi ile ihtiyaçlarınızın karşılanması sağlanıyor. Bunun için direkt olarak verilen molalarda niteliğinden ve güvenliğinden şüphe duymadan hizmet alabileceğiniz şekilde aralar verilecektir.
  • Mescit
  • Tuvalet
  • Market
  • Restoran

Otobüs Filosu

Otobüs filosunun niteliğine dair bilgi verilmiyor. Araç tipi üzerinden bilgilendirme yapılmaması ile birlikte, araçlarda dikkat edilen hususun aracın güvenlik ve kalitesi olduğu bildiriliyor. Geniş bagajı olan araçlar sayesinde, yolcuların eşya taşıması da nitelikli bir şekilde gerçekleşiyor. Bunun dışında araçlar için yapılacak olan yolcu taşıma hizmetinde müşteri memnuniyeti de sağlanmalı. Rahat koltuklar ve geniş koltuk araları, geniş koridor gibi talepleriniz araçlarda sağlanıyor. Kaptanoğlu seyahat otobüs filosu 5 adet otobüsten oluşuyor. Otobüslerin plakaları; 28 AAL 604, 28 YD 137, 28 YD 237, 28 YD 427, 61 S 3321 olarak verilmiştir. Ayrıca araçlar için ayrıca telefon numaraları da sunulmuştur. İletişime geçmek istemeniz halinde direkt olarak iletişim kurmanız anında mümkün oluyor.
 

Kaptanoğlu Seyahat İletişim

Telefon: (0454)-611-41-80
E-Posta: kaptanogluseyahattr@gmail.com

Adres:
MERKEZ MAH. BELEDİYE OTOGARI ESPİYE/GİRESUN/TÜRKİYE

Kaptanoğlu Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kaptanoğlu Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Kaptanoğlu Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Kaptanoğlu Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Kaptanoğlu Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Kaptanoğlu Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Kaptanoğlu Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Kaptanoğlu Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Kaptanoğlu Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Kaptanoğlu Seyahat otobüs firması başlıca Giresun, Ordu, Samsun, Bolu, Düzce şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 11 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Kaptanoğlu Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Kaptanoğlu Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (6)
İyi (4)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.6

10 Değerlendirme

H****

****

30-01-2023

Çok güzel bir yolculuk geçirdim . Kaptanıplu firmasına ve bilet.com teşekkür ederim. Muavin , kaptan çok iyilerdi ilgili bir firmaydı teşekkür ederim tekrardan


G****

****

11-12-2022

Mükemmel bir firma


S****

A****

14-11-2022

Ben eşimi gönderdim izmirden duzceye inanılmaz rahat ve konforlu gittim dedi dönüşünde aynı firma ile yapicak başkasıyla yapmam dedi. Çok teşekkür ediyorum


i****

Y****

03-11-2022

Yolculuk güzeldi teşekkürler.


i****

Y****

03-11-2022

Yolculuk gayet iyiydi teşekkürler


L****

****

22-08-2022

Kaptanoğlu seyahat oldukça memnun oldum tam saati gideceğim yere vardım teşekkürler


C****

S****

04-08-2022

Güzel bir yolculuktu.


E****

***

03-08-2022

Fiyatı emsallerine göre çok uygun neredeyse 50 tl daha ucuz. Gayet güzel firma. Ben çok memnunum.


***

***

23-01-2021

Güzel bir yolculuk oldu


E****

g****

28-07-2020

Harika Bi. Yolculuktu kaptanımıza ve tüm kaptanoğlu çalışanlarına dolayısıyla bilet al.coma teşekkürlerimi bir borç bilirim,bundan sonra tüm seyahatlerimde kaptanoğlu seyahati ve bilet al comu kullanıcamı bildirmek isterim