28.03.2020 tarihi itibariyle koronavirüs tedbirleri kapsamında zorunlu sebepler dışında şehirlerarası otobüs ve uçak seyahatlerine kısıtlama getirilmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İstanbul - Ordu Otobüs Bileti

İstanbul - Ordu Otobüs Seferleri

 • Lüks Artvin Seyahat
  SEFAKÖY
  11:00
  ORDU
  01:45
  140 TL
 • Lüks Gümüşhane
  ESENLER OTOGARI
  12:00
  ORDU
  01:20
  140 TL
 • Sahil Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  13:00
  ORDU
  03:20
  140 TL
 • Metro Turizm
  BAYRAMPAŞA
  14:00
  ORDU
  05:20
  135 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  14:00
  ORDU
  02:50
  130 TL
 • Metro Turizm
  ALIBEYKÖY
  14:20
  ORDU
  05:20
  135 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  YEŞILPINAR
  14:20
  ORDU
  03:10
  150 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  ALIBEYKÖY
  14:30
  ORDU
  03:20
  130 TL
 • Sema Turizm
  ESENLER OTOGARI
  17:00
  ORDU
  04:50
  139 TL
 • Metro Turizm
  BAYRAMPAŞA
  17:00
  ORDU
  06:50
  135 TL
 • Fındıkkale Turizm
  ESENLER OTOGARI
  17:01
  ORDU
  08:21
  135 TL
 • Sema Turizm
  ALIBEYKÖY
  17:15
  ORDU
  05:05
  139 TL
Tümünü Göster

İstanbul - Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Fındıkkale Turizm
Kanberoğlu
Kaptanoğlu Seyahat
Metro Turizm
Rize Ses Turizm
Sahil Seyahat
Sema Turizm
Show Time Turizm
Trabzon Süzer Turizm
Ulusoy Seyahat
Yeşil Artvin

İstanbul Hakkında

Yedi tepeli şehir olan İstanbul, muhteşem boğaz manzarasıyla Türkiye’nin en kalabalık ve en güzel şehirlerinden biridir. Avrupa ve Anadolu yakasının boğaz kenarı olan İstanbul, her mevsim yaşayan bir şehirdir.

İstanbul’un 15 milyonluk nüfusu ve birbirinden farklı dokuları bir arada taşıyan tarihi yapısı yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Her yıl milyonlarca ziyaretçisi olan ve kıyı turizmine gelen turistlerin uğramadan gitmedikleri bu kent, gece hayatı, vapurda çay ve simit keyfi, alışverişleriyle dünyanın en popüler şehirleri arasındadır.

Bir metropol olan İstanbul’da, her zaman her şeyi bulabilirsiniz ve ulaşım konusunda da birçok alternatifiniz vardır. Bu alternatiflerle şehrin yoğun trafiğinden de sıyrılma imkanınız bulunur. İstanbul’a her şehirden direkt olarak otobüsle ulaşım imkanı vardır ve iki adet otogarı bulunmaktadır.
 

Ordu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu Otogardan çıktığınızda şehir merkezinde olacağınız için otogardan şehir merkezine ulaşım konusunda bir araca da ihtiyacınız yoktur.

Ancak farklı ilçelere ulaşım söz konusu olduğunda 12 kişilik dolmuşlar, otobüsler ve servislerin yanında taksilerle de ulaşım mümkün olmaktadır. Taksi ücretleri çok pahalı değildir ve açılış ücreti artı km başına eklenen ücretlerle ulaşım sağlanır.

Giresun’a sık sık kalkan yerel otobüslerle de şehirlerarası ulaşım sağlanmakta ve her saat başı en uygun otobüs bileti ve araç bulunabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiler otogarın dışındaki otogar taksi merkez durağında bulunmaktadır. (0452) 233 74 77 numarasından talep edeceğiniz taksi ücretleri ile istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Konforlu ve lüks bir ulaşım aracı olan taksilerle şehir merkezine ulaşmak için, taksimetre açılış ücreti ve km başına işleyen ücretler hesaplanır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu belediyesinin farklı ilçelerinde otobüs seferleri düzenlenmektedir. Merkezden her ilçe ve köye ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Otobüslerle ulaşım için otogardan çıktığınızda ana durağa giderek farklı güzergahlara giden otobüslere binebilirsiniz.

Saat 19’dan sonra seyrekleşen otobüs seferleri ile istediğiniz her yere kısa sürede ulaşabilirsiniz ve merkeze giden tüm otobüslere binerek otogara ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ünye ya da farklı ilçelere giden otobüs servisleri, ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve bilet aldığınız firmanın ücretsiz servisi olup olmadığını anlamanız için de saat ve güzergah bilgisini firmanıza sorarak öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Ordu’nun hemen hemen her bölgesine minibüslerle ulaşım sağlanmakta ve halkın büyük bir kısmı bu araçları kullanmaktadır. Minibüslerle; Toki, Hastane, Bolaman, Fatsa, Konakbaşı, Sanayi, İkizce, Fiskobirlik, Çakırtepe, Kuğukent, Stadyum, Güzelyalı, Kumbaşı gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler İstanbul - Ordu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Ordu Hava Durumu

 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  3°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  8°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  7°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  8°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  6°C

Haritada Ordu

Ordu Hakkında

Nüfus
728.949
Plaka
52
Telefon Kodu
452