Torosnet Seyahat Online Otobüs Bileti

Torosnet Seyahat Hakkında

Torosnet Seyahat 1997 yılında kurulmuştur. Otobüs firmanın sunduğu şehirlerarası hizmet, İstanbul merkezli olarak başlamıştır. Sunulan hizmet kapsamında yolcuların güvenli ve konforlu şehirlerarası ulaşımı mümkün oluyor.

Hizmet ve Programları

Otobüs ile yapılacak olan yolculuklarınız için Torosnet Seyahat tercih edilebilir. Sizin için sunulan hizmetin güvenli ve konforlu olması açısından gereken özen gösteriliyor. Mümkün olduğunca otobüs özelliklerinin arttırılması, teknolojik yeterlilik olması ve güler yüzlü hizmet verilmesi açısından gereken yapılıyor. Bunlar göz önünde bulundurularak hizmet veriliyor.
  • İkramlar: Otobüs yolculuğunuz sırasında ikramlar verilecek. Yolculuğunuzun uzunluğu, yolculuğunuzun türüne göre direkt olarak ikramlar verilebilir. İkram almak istemeniz durumunda muavin ile iletişime geçebilirsiniz. Muavin düzenli olarak kontrol edecek ve ikramların dağıtılmasını sağlayacak. Personellerin kusursuz çalışması ile yolculuğunuzun güvenli ve konforlu geçtiğini hissedeceksiniz.
  • Otobüs özellikleri: Otobüste yer alan özellikler sayesinde yolculuk sıkılmadan tamamlanacak. Bunun için yapılması gereken direkt olarak otobüsün özelliklerine göre hareket etmek. TV olması durumunda uydu kanallarını izleyerek yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunun dışında otobüs özellikleri içinde elbette Mp3, kulaklık, priz gibi özellikler de bulunuyor. Dilerseniz müzik dinleyerek gidebilir, herhangi bir durumda şarj gereken cihaz olması halinde USB üzerinden şarj edebilirsiniz.

Seferleri

Otobüs yolculuğunuz için belirlenmiş olan seferleri takip edebilirsiniz. Seferlerin şehirlerarası belirlenmesi mümkün. Bunları kontrol ederek, direkt olarak seferler üzerinden biletlerinizi alabilirsiniz. Sizin için en sunulan hizmeti değerlendirebilirsiniz.

  • Şehirlerarası otobüs seferleri: Otobüs ile yolculuk yapmak isteyenler için İstanbul – Ankara – Konya – Bursa gibi büyük illerde seferler düzenleniyor. Bunun dışında ilçelerde de seferlerin düzenlenmesi sağlanıyor. Bunları kontrol ederek, direkt olarak seferlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

  • Servis: Servis ile otogara gelmeniz ya da direkt olarak otogardan merkeze gitmek için servis hizmeti sunulur. Servisler ile gidiş geliş çok daha kolay olacaktır. Yolculuk öncesinde güzergah ya da buna benzer sefer saati gibi bilgileri de alabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisleri aracılığı ile mola verilmesi sağlanıyor. Mola vererek, uzun yolculuklarda dinlenmeniz mümkün. Bunun için muavinler bilgilendirme yapılıyor. Dinlenme tesislerinde hemen hemen aranan her özelliğin olması ile birlikte, direkt olarak molalar veriliyor. Verilen molalarda mutlaka tuvalet olması, mutlaka mescit olmasına dikkat ediliyor. Ayrıca market ya da restoran gibi alanlarda yemek yiyebilir, almak istediğiniz gıdaları alabilirsiniz. Torosnet Seyahat şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında dilediğiniz gibi molalarda zaman geçirebilirsiniz. Verilen molaların süresine göre hareket etmeniz durumunda herhangi bir şekilde sorun yaşamadan hizmet alacaksınız.


Otobüs Filosu

Firmanın otobüs filosunda ne kadar otobüs olduğu bilinmiyor. Bunun yanında otobüs filosunda mutlaka aynı özellikleri taşıyan araçların olmasına özen gösteriliyor. Bunlara bakılarak otobüs tercih edilebilir. Torosnet seyahat otobüs filosu özellikleri kapsamında, dilediğiniz gibi seçimi yapabilirsiniz. Güvenli ve konforlu otobüslerin tercih edilmesi avantajlıdır.

Torosnet Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Torosnet Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

S****

T****

11-08-2021

Tek kelimeyle berbat bir yolculuktur yolcu kalitesi çok düşük