Düzce Amasya Otobüs Bileti

Düzce - Amasya Otobüs Seferleri

 • Ağrı Vip Turizm
  DÜZCE
  15:59
  AMASYA
  22:59
  200,00 TL
 • Patnos İtimat
  DÜZCE
  16:00
  AMASYA
  23:30
  450,00 TL
 • Yeni Erciş İtimat Seyahat
  DÜZCE
  17:00
  AMASYA
  23:45
  250,00 TL
 • Yeni As Bayburt
  DÜZCE
  18:15
  AMASYA
  00:10
  300,00 TL
 • Tokat Seyahat
  DÜZCE
  23:00
  AMASYA
  06:00
  450,00 TL
 • Erbaa Seyahat
  DÜZCE
  00:00
  AMASYA
  08:30
  300,00 TL
 • Lüks Amasya İtimat Turizm
  DÜZCE
  01:30
  AMASYA
  09:00
  298,00 TL
 • Özlem Ardahan
  DÜZCE
  14:00
  AMASYA
  20:30
  300,00 TL
 • Vangölü Turizm
  DÜZCE
  14:30
  AMASYA
  00:30
  300,00 TL
 • Aras Seyahat
  DÜZCE
  16:00
  AMASYA
  22:00
  250,00 TL
 • Ağrı Seç Turizm
  DÜZCE
  16:30
  AMASYA
  23:30
  250,00 TL
 • Vadi Şirinkent Seyahat
  DÜZCE
  17:05
  AMASYA
  00:40
  229,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Düzce - Amasya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Kösedağı Turizm
Doğuş Iğdır Turizm
Esadaş
Lider Ağrı Doğuş Turizm
Lüks Amasya İtimat Turizm
Metro Turizm
Torosnet Seyahat
Tufan Turizm

Düzce - Amasya Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Düzce Amasya arası genellikle 7 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Düzce Amasya arasında sefer yapan otobüs firmaları Ağrı Kösedağı Turizm, Doğuş Iğdır Turizm, Esadaş, Lider Ağrı Doğuş Turizm, Lüks Amasya İtimat Turizm, Metro Turizm, Torosnet Seyahat, Tufan Turizm firmalarıdır.
Düzce Amasya otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 200 TL kadardır.
En ucuz Düzce Amasya otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Düzce Hakkında

Düzce’nin tarihi, Hititlere kadar uzanmaktadır. Bolu iline bağlı olan bu kent, 1999 depreminden sonra Süleyman Demirel’in onaylaması ile il olma özelliğini kazanmıştır.


Doğal güzellikleri ve doğa sporlarıyla oldukça popüler bir kent haline gelen Düzce, Akçakoca, Gölyaka, Gümüşova, Cumayeri, Kaynaşlı, Yığılca, Beyköy, Boğaziçi gibi bölgeler oldukça önemli turistik merkezler arasındadır.

Konuralp antik kenti ve kalıntıları, çeşitli zamanlara ait sikke ve eşyalar, yayla ve şelalelerle bu saklı cennet, deprem nedeniyle yerle bir olmuştur. Yeni yapılan binalarla daha sağlam ve modern bir görünüme sahip olan Düzce, 355 bin kişilik bir nüfusa sahiptir. Nemli bir iklimi olan Düzce ili, Marmara ve Karadeniz bölgesine yakınlığıyla kısa sürede ulaşım sağlanabilecek ve birkaç gün konaklayarak tadı çıkarılabilecek olan bir kenttir.

Düzce’de rafting çok tercih edilen bir spor dalıdır ve birbirinden farklı doğa aktiviteleri bölgenin en çok tercih edildiği turistik faaliyetleri arasındadır.

Amasya Otogar Hakkında

Amasya Şehir merkezindeki Kiralı Mahallesinde bulunan Amasya otogarı, her mevsim durağan bir yolcu trafiği seyri izlemektedir. Samsun’a çok yakın olması, minibüs seferleri ve küçük otobüslerle sürekli araç bulunması dikkat çekmektedir.

23 bin dönümlük bir alana kurulan ve inşaat faaliyetleri hala devam eden Boğazköy otogarına taşınacak olan bu terminal, şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. Amasya otogarına belediye otobüsleri, dolmuşlar, servis ve taksilerle kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Otogarda hediyelik eşya dükkanı, tuvalet, gazete bayii, büfe bulunmaktadır. Amasya kentinden Samsun’a her zaman  en ucuz otobüs bileti bulmak mümkün olabilmektedir. Hizmet veren otobüs firmalarından bazıları ;
 • Kamil Koç,
 • Mis Amasya Tur,
 • Metro,
 • Tokat Yıldızı,
 • Lüks Amasya İtimat,
 • Klas Net Seyahat.
Yerel ve ulusal firmaların farklı ilçelerde bulunan yazıhanelerinden otobüs bileti almak ve servis imkanı varsa yararlanmak mümkün olabilmektedir. 
 

Amasya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar şehir merkezine yakındır ve minibüs, belediye otobüsü, taksi ve servislerle ulaşım imkanı vardır. Özel araçları ile gelenler için 50 araçlık bir otoparkı bulunan otogardan, taksi hizmeti alabilirsiniz.

Yakın kentlere kısa sürede ulaşmak için sık sık yerel otobüs firmaları tarafından düzenlenen seferlerle en uygun otobüs bileti bulma imkanı vardır. Ulaşım konusunda
sorunsuz bir kent olan Amasya’da akşam 21:00 sonrası ulaşım konusunda toplu taşıma araçlarını bulmak zordur. Ancak taksi ile 24 saat ulaşım mümkündür.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi çevirmek için otogarın içinden ya da yoldan taksi bulmak zor olabilir. Bu nedenle taksi durağından 0358 513 25 11 numarasını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi ücretlerinde gece tarifesi olmadığı için, açılış ücreti ve km başı eklenen ücretlerle kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Belediye otobüsleri ile otogardan şehir merkezine çift yönlü ulaşım sağlanmaktadır. Belediye otobüsü şoförlerinin çok eleştirildiği ve yaşlıların ücretsiz araca binmeleri konusunda anlayışsız davrandıkları şikayet edilmektedir.

Bu tür olumsuz durumlara karşın belediye otobüsleri en çok talep gören ulaşım araçları arasında yer almaktadır. Otobüsle şehir içi seyahat etmek için merkezde bulunan otobüs duraklarından Amasya’nın her yerine ulaşım sağlanabilmektedir.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun ilçelere servis hizmeti vardır. Bu servis araçlarıyla gideceğiniz yere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüslerle Ulaşım

Otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden de otogara minibüs seferleri bulunur. Merkeze gidip mahalle ve diğer ilçelere ulaşım sağlayabileceğiniz gibi, köylere de minibüslerle ulaşabilirsiniz.

Minibüs seferleri sabah 07:00 ve 22:00 arasında aktif olarak ilerlemektedir. Bu nedenle kolay bir şekilde ulaşım gerçekleştirebileceğiniz seçenekleri tercih ederek, şehir merkezinden minibüs, otobüs ya da taksi ile güzergahınıza gidebilirsiniz.
 
 

En Popüler Düzce - Amasya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Amasya Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  -6°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  -6°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -8°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -5°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  -6°C

Haritada Amasya

Amasya Hakkında

Nüfus
322.167
Plaka
5
Telefon Kodu
358