Erbaa Seyahat Online Otobüs Bileti

Erbaa Seyahat Hakkında

Erbaa Seyahat

Tokat merkezli bir seyahat firması olan Erbaa Seyahat, adından da anlaşılacağı üzere Tokat Erbaalı girişimciler tarafından kurulmuştur. Erbaa Seyahatin yönetim binası Tokat’ın en büyük ilçelerinden biri olan Erbaa’da olup Güzelyurt Mahallesi Gazi Bulvarı No: 38/1’dedir. 
Mütevazi filosuyla sadece Tokat’a değil ülkenin belli başlı şehirlerine de seferler düzenleyen Erbaa Seyahat il ve ilçeler dahil toplam 32 ayrı noktada şubesi vardır.

Hizmet ve Programları

  • Erbaa Card: Şubelerden temin edilebilecek Erbaa Card sayesinde müşteriler Erbaa Seyahatin bilet indirimi gibi avantajlarından yararlanma imkanına sahip oluyorlar.
  • Non-Stop Seferler: Erbaa Seyahat birçok sefer noktasına non-stop seyahat hizmeti sunmaktadır.
  • 2+1 Otobüsler: Erbaa Seyahat diğer firmalarda sayıları hızla artan 2+1 koltuklu otobüsleri kendi filosuna da katmıştır. Bu otobüsler sayesinde yolculara daha ferah bir araç içi konforu sunulmuş, böylelikle uzun süren seyahatlerde yolcuların daha rahat bir ortamda yolculuk etmeleri amaçlanmıştır.
  • Erbaa Seyahat’in uzak ya da yakın mesafeli tüm araçlarında uydu yayını olan TV, kablosuz internet erişimi, MP3 müzik gibi multimedya içerikli hizmetleri de vardır.
  • Erbaa Seyahat otobüslerinde sıcak soğuk çeşitleriyle açık büfe ikram servisi de mevcuttur.
  • Hız sınırlamalı otobüsler, yolcu sigortası, şehiriçi ücretsiz servis imkanı gibi standart hizmetler de Erbaa Seyahatin sunduğu hizmetlerdendir.

Seferleri

Tokat ve özellikle Erbaa merkezli olan firmanın Türkiye’nin belirli il ve ilçelerine seferleri bulunmaktadır. Sefer düzenlediği il ve ilçeleri şu şekilde sıralayabiliriz: Bolu, Düzce, Gebze (İzmit), İstanbul, İzmit, Kavak (Samsun), Osmancık (Çorum), Samsun ve Sakarya’dır.
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri 

Erbaa Seyahat’in kendine has konaklama tesisi bulunmamaktadır. Ancak firma, uzun seyahatlerde güzergahların özelliğine göre yol kenarlarındaki uygun yerlerde konaklayıp yolcularına dinlenme ve yeme-içme, ibadet gibi ihtiyaçları giderme hizmeti de sunmaktadır.
 

Otobüs Filosu

Mütevazi bir görünümüyle ön plana çıkan Erbaa Seyahatin otobüs filosunda 14 adet araç vardır. Bu araçların çoğunlu Mercedes markadır. 

Erbaa Seyahat İletişim

Telefon: (0356)-715-22-60
Telefon: 05367151063
Telefon: 05367152260
E-Posta: bilgi@erbaaseyahat.com
Website:

Adres:
Yeşilyurt Mahallesi, Gazi Bulvarı, No: 38/1, Erbaa, Tokat

Erbaa Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Erbaa Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok