Kırıkkale İzmir Otobüs Bileti

Kırıkkale - İzmir Otobüs Seferleri

 • Bizim Iğdır Turizm
  KIRIKKALE
  03:00
  İZMIR
  13:00
  270,00 TL
 • Lider Vip Travel
  KIRIKKALE
  19:15
  İZMIR
  05:15
  349,00 TL
 • Esadaş
  KIRIKKALE
  21:30
  İZMIR
  07:30
  250,00 TL
 • Niksarkale Turizm
  KIRIKKALE
  21:30
  İZMIR
  07:30
  250,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  KIRIKKALE
  22:00
  İZMIR
  08:00
  320,00 TL
 • Tokat Yıldızı Seyahat
  KIRIKKALE
  22:00
  İZMIR
  07:45
  250,00 TL
 • Metro Turizm
  KIRIKKALE
  23:30
  IZMIR
  09:00
  350,00 TL
 • Aras Seyahat
  KIRIKKALE
  03:01
  İZMIR
  13:11
  270,00 TL
 • Lüks Erova Turizm
  KIRIKKALE
  20:30
  İZMIR
  06:40
  350,00 TL
 • Mis Amasya Tur
  KIRIKKALE
  21:30
  İZMIR
  07:40
  300,00 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  KIRIKKALE
  21:30
  İZMIR
  07:30
  350,00 TL
 • Şanal Kırşehir Seyahat
  KIRIKKALE
  22:00
  İZMIR
  09:15
  325,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kırıkkale - İzmir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Es Turizm
Esadaş
Lider Anatolia Turizm
Mermerler Seyahat
Metro Turizm
Mis Amasya
Özen Turizm
Kırşehir Şanal
Ses Turizm
Süha Turizm

Kırıkkale - İzmir Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kırıkkale İzmir arası genellikle 10 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kırıkkale İzmir arasında sefer yapan otobüs firmaları Es Turizm, Esadaş, Lider Anatolia Turizm, Mermerler Seyahat, Metro Turizm, Mis Amasya, Özen Turizm, Kırşehir Şanal, Ses Turizm, Süha Turizm firmalarıdır.
Kırıkkale İzmir otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 270 TL kadardır.
En ucuz Kırıkkale İzmir otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kırıkkale Hakkında

Bulgaristan sınırımızı çizen Kırklareli, tarihi birikimler bakımından oldukça zengin illerimiz arasındadır. Kırklareli’nin Kuzey Doğu bölgesinde dağlık alanlar, Güney Batısında ise platolar vardır.


Tarım ve hayvancılık, balıkçılıkla geçinen bu kentte, ekime elverişli arazilerde ayçiçeği yetiştiriciliği, şeker pancarı üretimi ve şeker fabrikaları bulunmaktadır. Türkiye’nin ilk şeker fabrikası burada kurulmuş olan Alpullu fabrikasıdır.

Tarih sahnesinde çok kereler Bulgarlar tarafından yağmalanan Kırklareli, 40 kilise anlamına gelen Saranta Ekklesiai olarak adlandırılmıştır. Edirne vilayetine bağlı olan Kırkkilise sancağının merkezi de burasıdır.

Vize Roma Tiyatrosu, Osmanlı dönemi eserleri, Tümülüsler, höylükler ve dolmenlerle Kırklareli arkeoloji ve sanat tarihinin en önemli açık hava müzelerinden biridir. Bulgaristan, Rusya ve Türkiye sınırlarına girip ayrılmış olan bu kent, Kurtuluş Savaşı sonrası yine Türkiye sınırlarına dahil edilmiştir.

Kentte Bulgaristan, Yunanistan ve Boşnak göçmenleri yaşamaktadır ve göçler nedeniyle nüfusu 100 bini bile bulamamaktadır. Ekonomik en ucuz otobüs bileti kampanyaları ile günübirlik dahi gezilebilecek bir merkezdir.

İzmir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir

Ülkenin en çok sefer düzenlenen otogarlarından olan İZOTAŞ, her zaman yoğun bir ulaşım imkanına sahiptir. En uygun otobüs bileti için İzmir kent  kart kullanarak toplu taşıma yapılabilir.


Servis, otobüs, minibüs ve taksiler otogarda kolay bir şekilde bulunabilir. Belediye otobüsleriyle sabah 06:30’dan akşam 23:20’ye kadar ulaşım imkanı bulunmaktadır. Özellikle Konak merkeze ulaşım oldukça sık ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Minibüs, taksi ve servislerle de ulaşım yapılmaktadır ve ulaşım ücretleri de ekonomik bir şekilde belirlenmiştir. Her zaman kolay bir şekilde ulaşım araçlarına erişebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0232) 472 06 69 numaralı telefondan çağırılabilir. Servislerin bölümünde otobüs, taksi ya da minibüslere ulaşabilirsiniz. İzmir’de taksi ücretleri, İstanbul’dan pahalıdır. Bu nedenle uzun mesafeler için daha pratik çözümler aradığınızda toplu taşıma tercih
ederek ekonomik seyahat edebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan her 15 dakikada bir Konak merkeze ulaşım sağlanmaktadır. Konak merkezden de istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir’in Urla, Çeşme, Mordoğan gibi uzak ilçelerine otobüslerle ulaşabilirsiniz ve kent kart ile ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.
Kent kartları otogardan ve büfelerden temin edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir’in hemen hemen tüm ilçelerine otobüs firmaların ücretsiz servisleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı firmalar sadece Konak, Alsancak ve Karşıyaka servisi verse de, çoğu birçok ilçeye ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs seyahat etmek isteyenler, Çay Mah, Buca, Gaziemir, Yeşilyurt, Cengizhan, Karşıyaka, Altındağ gibi ilçelere ulaşım sağlayabilirler. Gidilecek güzergahlara göre değişen dolmuş ücretleri çok pahalı değildir ve dolmuşlar da otobüsler gibi 23:00’e kadar çalışmaktadır. 

En Popüler Kırıkkale - İzmir Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

İzmir Hava Durumu

 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  6°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  9°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  11°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  8°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  7°C

Haritada İzmir

İzmir Hakkında

Nüfus
4.168.415
Plaka
35
Telefon Kodu
232