Esadaş Online Otobüs Bileti

Esadaş Hakkında

Esadaş

Esadaş Turizm, 1983 yılında Erzurum’da taşımacılık ve seyahat hizmetleri amacıyla kurulmuş bir firmadır. Şirketin yönetim kurulu başkanı ve sahibi Ata ŞENPOLAT’tır. Türkiye’nin birçok bölgesine ulaşım hizmeti veren şirket günümüzde yıllık ortalama 2 buçuk milyon yolcu taşımaktadır. Erzurum Esadaş Turizm Ticaret Limited Şirketi adıyla Erzurum merkezde Cumhuriyet Caddesinde yönetim binasında hizmet vermektedir.

Hizmet ve Programları

 • Esadaş Card: Esadaş Turizm’in yolcularına özel avantajlar sunduğu kartıdır. Bu kart, yolculara bilet alırken çeşitli indirim fırsatları sunarken, bilet aldıkça puan biriktirme olanağı da sağlamaktadır. Esadaş Card, Esadaş Turizmin Türkiye’nin birçok noktasında bulunan şubelerinden temin edilebilir.
 • Mobil Uygulama: Esadaş Turizm’in, google play store ve appstore’de müşterilerinin hizmetine sunduğu akıllı telefon uygulaması ile yolculuklarında Esadaş Turizm’I tercih edecek müşteriler bilet temin etme, rezervasyon ya da iptali gibi işlemleri cep telefonlarından yapabileceklerdir.
 • Yolcum Nerede Uygulaması: Esadaş Turizm’in müşterileri için sunduğu bir diğer hizmet ise yolcum nerede uygulamasıdır. Yolcu yakınları firmanın internet sitesinde yer alan yolcum nerede uygulamasına girip aracın plakasını ve nereden nereye hareket ettiği bilgilerini girdiklerinde aracın an itibariyle nerede olduğunu öğrenme imkânı buluyorlar.
 • 2+1 Otobüsler: Esadaş Turizm’in yolcu otobüsü filosunda 2+1 koltuklu otobüsler de bulunmaktadır.
 • İkram Seçenekleri: Esadaş Turizm, yolcularına seyahatleri boyunca sıcak ve soğuk içecek çeşitleriyle açık büfe ikramı da sunmaktadır.
 • Kişisel Multimedya Hizmeti: Esadaş Turizm otobüslerinin tüm koltuklarında yolcuların yol boyunca daha eğlenceli yolculuk yapmaları amacıyla tasarlanmış 220 volt prizler, koltuk arkası dokunmatik ekranlı TV ve ayrıca wi-fi internet erişimi de bulunmaktadır.

Seferleri

 • Esadaş Turizm’in seferleri Erzurum merkezli gerçekleşmektedir.
 • Firmanın Erzurum’dan Ankara’ya her gün 07.30 ile 20.30 arasında 10 farklı seferi vardır.
 • Erzurum’dan İstanbul’a ise her gün 12.00 ile 18.00 arasında beş ayrı sefer gerçekleştirmektedir.
 • Erzincan’a ise her gün 07.30 ile 20.30 arasında 14 farklı sefer düzenlemektedir.
 • Ayrıca Türkiye’nin birçok noktasına da sefer gerçekleştiren Esadaş Turizm’in il merkezlerine düzenlediği sefer noktaları şunlardır: Adana, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Aydın, Balıkesir, Bolu, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Malatya, Mersin, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sivas, Uşak, Yalova ve Yozgat.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri 

Esadaş Konaklama Tesisleri
 • 2006 yılında hizmete giren tesis, Erzincan’ın Refahiye ilçesi, Karadoğan mevkiindedir.
 • Tesise 0446 611 2500 numaralı telefondan ulaşmak mümkündür.
 • Tesiste 3 yıldızlı 30 oda ve 45 yatak kapasiteli bir otel de mevcuttur.
 • Tesis içinde 500 kişilik restaurant da vardır.
 • 3000 çeşit farklı ürünü barındıran market,
 • Yöresel ürüne rağbet gösteren müşterilerin talebini karşılamak amacıyla kurulan Yöresel Ürünler Pazarı,
 • Mini Çocuk Parkı ve Hayvanat Bahçesi,
 • 7/24 açık bulunan akaryakıt ve LPG istasyonu,
 • Oto yıkama ünitesi,
 • Fast-Food seçenekleri ve
 • İbadet yerleri de tesisin sunduğu diğer hizmet birimleridir.

Esadaş Otel

Erzurum merkezdeki Yakutiye medresesine 300 metreden daha kısa mesafede yer alan otelin irtibat ve rezervasyon numarası 444 00 25’tir. 38 oda ve 80 yatak kapasitesinde sahip otelde her gün açık büfe kahvaltı hizmeti, otobüs terminaline ücretsiz servis, ücretsiz otopark gibi hizmetler sunulmaktadır.
 

Otobüs Filosu

Esadaş Turizm, filosundaki son düzenlemelerle 2+1 koltuklu otobüs sayısını artırmıştır. Ayrıca sürekli yapılan bakım ve iyileştirmelerle filodaki otobüslerin konforu ve güvenliği de yapılmaktadır. Esadaş Turizm’in filosundaki tüm araçlar GPS ile sürekli takip edilmektedir.

Esadaş İletişim

Telefon: (0442)-444-00-25
Telefon: 4440025
E-Posta: info@esadas.com
Website:

Adres:
Cumhuriyet Caddesi, No: 7/A, Yakutiye, Erzurum

Esadaş En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Esadaş Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (9)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (7)
Ortalama Puan

3.18

17 Değerlendirme

T****

D****

04-07-2020

Çok memnun kaldım teşekkürler herkese tavsiye ederim mis gibi tertemiz ve klimaları çok güzel çalışıyor


F****

K****

13-07-2020

Çok memnun kaldım, Teşekkür ederim herkese


C****

G****

23-07-2020

Çoook çok memnun kaldım hayatimda ilk defa bi firmadan bu denli memnun kaldım ikramları bile çoook kaliteli gerçekten çok sevindim böyle her konudan kaliteli rahat ve iyi bi firma olmasına çok teşekkür ederim tüm çalışanlarına


O****

a****

07-08-2020

Aydın otogardan 10 yaş altı 2 çocuk için aydın - Erzincan arasına birine 180 birine 160 bilet kesilirken yetişkşne de aynı şekilde 180 TL


S****

T****

11-08-2020

Merhaba 10082020 tarihinde Kayseri - Antalya saat :20:00 aracı ile seyahatde bulunmaz olaydım . Kelle koltukta 11 saat yolculuk yaptım . Benim için esadaş seyahat artık yok. gerisini siz düşünün .


E****

A****

19-08-2020

Şoför ve muavin çok ilgiliydi. Çok memnun kaldım


R****

B****

26-08-2020

24,08,2020 Ankara-Afyon'a sabah 6 da eşim için bilet aldım gece 2 de arayarak otobüsün sabah 5.30 çekildiğini söylediler Otogara gittik otobüs yok perona girmeyecekmiş yolcuyu dışardan alacakmış yani bu öyle dandik bir firma değil ki perona girmemekte ne demek neyse yol kenarından bindi eşim Afyon'a gitti Afyon'da da otogara girmemiş orda da yol kenarında indirmiş ben biletimi belediye otobüsü gibi olan firmalardan almadım ki koskoca Esadaş dersin kurumsal firma dersin ama gel gör ki..


S****

Y****

31-08-2020

Otobüs son modeldi. Şoförler ve muavin de iyiydi. Açıkcası her şey iyiydi. Bence denemelisiniz.


A****

****

14-09-2020

Otobüs rahattı,klimalar güzel çalışıyordu evet ama bu dönemde aslolan maske kuralına uymak.Bu konuda yeterince hassasiyet gösterilmedi.Maskesiz yolcular vardı,muavin gördü uyarmadı.Yolculardan muavine hatırlatıp uyarmasını isteyenler oldu ama muavin uyarmadı.Şu dönemde otobüsün konforlu olmasından daha önemlisi maske takılması ve kurallara uyulmasının denetlenmesi diye düşünüyorum,bu konuda hassasiyet gösterip uyarmak da muavinin görevi olmalı.


N****

***

28-09-2020

Çok rahat ve temiz bi yolculuktu klimaları iyiydi.