Kırıkkale - Bursa Otobüs Bileti

Kırıkkale - Bursa Otobüs Seferleri

 • Yeniden As Bafra Seyahat
  KIRIKKALE OTOGARI
  23:50
  BURSA OTOGARI
  08:00
  150 TL
 • Ede Turizm
  KIRIKKALE OTOGARI
  00:29
  BURSA OTOGARI
  09:00
  90 TL
 • RH Turizm
  KIRIKKALE
  00:30
  BURSA
  07:20
  120 TL
 • Topçam Turizm
  KIRIKKALE OTOBÜS KALKIŞ - VARIŞ NOKTASI
  01:00
  BURSA OTOGARI
  06:45
  90 TL
 • Palandöken Seyahat
  KIRIKKALE OTOGARI
  03:30
  BURSA OTOGARI
  09:45
  140 TL
 • Vanyolu Seyahat
  KIRIKKALE
  04:30
  BURSA
  11:50
  200 TL
 • Öz Has Bingöl
  KIRIKKALE OTOGARI
  04:35
  BURSA OTOGARI
  10:15
  95 TL
 • Iğdırlı Turizm
  KIRIKKALE OTOGARI
  04:45
  BURSA OTOGARI
  09:45
  80 TL
 • Görele Seyahat
  KIRIKKALE OTOGARI
  06:25
  BURSA OTOGARI
  12:55
  100 TL
 • Es Turizm
  KIRIKKALE OTOGARI
  09:00
  BURSA OTOGARI
  16:35
  90 TL
 • Es Turizm
  KIRIKKALE OTOGARI
  12:00
  BURSA OTOGARI
  19:20
  90 TL
 • Lüks Erova Turizm
  KIRIKKALE OTOGARI
  15:15
  BURSA OTOGARI
  21:30
  100 TL
Tümünü Göster

Kırıkkale - Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Doğu Karadeniz
Ede Turizm
Esadaş
Görele Seyahat
Metro Turizm
Mis Amasya
Nilüfer Turizm
Nur Ardahan Posof
Öz Has Bingöl
RH Turizm
Rize Ses Seyahat
Ses Turizm

Kırıkkale Hakkında

Bulgaristan sınırımızı çizen Kırklareli, tarihi birikimler bakımından oldukça zengin illerimiz arasındadır. Kırklareli’nin Kuzey Doğu bölgesinde dağlık alanlar, Güney Batısında ise platolar vardır.


Tarım ve hayvancılık, balıkçılıkla geçinen bu kentte, ekime elverişli arazilerde ayçiçeği yetiştiriciliği, şeker pancarı üretimi ve şeker fabrikaları bulunmaktadır. Türkiye’nin ilk şeker fabrikası burada kurulmuş olan Alpullu fabrikasıdır.

Tarih sahnesinde çok kereler Bulgarlar tarafından yağmalanan Kırklareli, 40 kilise anlamına gelen Saranta Ekklesiai olarak adlandırılmıştır. Edirne vilayetine bağlı olan Kırkkilise sancağının merkezi de burasıdır.

Vize Roma Tiyatrosu, Osmanlı dönemi eserleri, Tümülüsler, höylükler ve dolmenlerle Kırklareli arkeoloji ve sanat tarihinin en önemli açık hava müzelerinden biridir. Bulgaristan, Rusya ve Türkiye sınırlarına girip ayrılmış olan bu kent, Kurtuluş Savaşı sonrası yine Türkiye sınırlarına dahil edilmiştir.

Kentte Bulgaristan, Yunanistan ve Boşnak göçmenleri yaşamaktadır ve göçler nedeniyle nüfusu 100 bini bile bulamamaktadır. Ekonomik en ucuz otobüs bileti kampanyaları ile günübirlik dahi gezilebilecek bir merkezdir.

Bursa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa Şehir içi taşımacılıkta en önemli taşımacılık hizmetinin alınacağı Bukart ile en uygun otobüs bileti kullanılarak toplu taşımada seyahat edilir.

Otogardan birçok araçla farklı merkezlere ulaşım yapılması mümkün olmaktadır. Otobüs, taksi ve servis gibi ulaşım araçlarının kullanılabileceği otogarda, birçok farklı bölgeye otobüsle ulaşım mümkün olmaktadır.

BURULAŞ bünyesinde yer alan taşıma sistemleri, özellikle İstanbul Bursa arasında yer almaktadır. Helitaksi uygulaması ile İstanbul’a 25 dakikada ulaşmak mümkün olmaktadır. Bursa terminalinde, her zaman ulaşım için en iyi çözümleri yaratan belediye, taşıma hizmetleri konusunda başarılı uygulamalar yapmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için 0224 261 52 66 numaralı telefonlardan ulaşım sağlayabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksi ile istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Taksiler açılış ücreti ve km başına ücretlendirilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bukart ile binebileceğiniz otobüsler için, terminaldeki büfelerden tek kullanımlık kartınızı alarak Ovaakça, BTSO Yeniceabat Kampı, Siteler, Atatürk Caddesi, Yıldırım, Nilüfer, Uludağ Ünv., Kestel, Gürsü, Beşevler, Teleferik, Çekirge, Emek, Bademli kavşağı gibi bölgelere ulaşım sağlanabilmektedir.

Otogardan 24 saat otobüs seferleri düzenlenmektedir. Gece saatlerinde aralıklarla düzenlenen toplu taşıma seçenekleri ile istediğiniz yere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir düzenlenen seferlerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Bursa’da trafik sorunu olmadığı için her yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursaray, Burtram, deniz uçağı, budo, otobüs gibi birçok farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bursa’nın çeşitli illerine ücretsiz yolcu taşıma servisleri vardır. Bu servislerle ilgili bilgi edinmek için seyahat ettiğiniz otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

En Popüler Kırıkkale - Bursa Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bursa Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  20°C
 • açık
  Cum
  açık
  17°C
 • açık
  Cmt
  açık
  17°C
 • açık
  Paz
  açık
  17°C
 • açık
  Pzt
  açık
  18°C

Haritada Bursa

Bursa Hakkında

Nüfus
2.842.547
Plaka
16
Telefon Kodu
224