Sivas Huzur Turizm Online Otobüs Bileti

Sivas Huzur Turizm Hakkında

Sivas Huzur Turizm

1994 yılında kurulmuş olan ve yaklaşık 25 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye’de Sivas ve çevresinde hizmet veren Sivas Huzur Turizm, 25 yıldır misyon ve vizyon ilkelerinden vazgeçmeyerek hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk günden bugüne kadar kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini gerçekleştiren firma, koşulsuz müşteri memnuniyetini amaç haline getirmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti amaçlı; teknoloji, çevre ve memnuniyet odaklı hizmet veren firma kara yolu taşımacılığında yenilikçi çözümler üreterek müşteriler tarafından en çok tercih edilen başlıca ve lider marka olmayı amaçlamaktadır. Müşteri odaklı ve yolcu güvenliğini, yolculuk konforunu sağlamak amaçlı yaptığı çalışmalarla kendinden söz ettiren firma Ömer Özata tarafından Sivas’ta kurulmuştur. Firma kaynakları verimli kullanarak çevresel etkileri minimize edip doğaya, çevreye önem veren bir firma olmayı da amaçlarından biri haline getirmiştir.


Seferleri

25 yıl önce Sivas’ta kurulan ve Sivas ve çevresinde hizmet veren Sivas Huzur Turizm, koşulsuz müşteri memnuniyeti sayesinde müşterilerinin beğenilerini toplamış ve bu beğeniler doğrultusunda hizmet verdiği bölgeyi oldukça genişletmiştir. Sivas’tan başlayarak neredeyse bütün Türkiye’ye hizmet vermeye başlayan Sivas Huzur Turizm başlıca şu noktalara seferler düzenlemektedir ve firmanın şu noktalarda şubeleri bulunur: Ankara, Sivas, Yozgat, İstanbul, Akmağdeni, Sorgun, Konya, İzmir, Bursa, Eskişehir, İzmit, Uşak, Mersin, Kayseri, Tekirdağ, Sakarya.


Otobüs Filosu

Müşteri memnuniyeti, güvenliği ve yolcu konforu kapsamında otobüs filosunu bu politikalara göre yöneten ve düzenleyen Sivas Huzur Turizm, son model araçları filosunda bulundurmaktadır. Genelde çok kaliteli bir firma olan Mercedes Benz Türkiye’nin ürettiği otobüsleri filosunda bulundurur. Firma, müşterilerinin sürekli değişen beklentilerine uygun bir şekilde karşılık vermek amaçlı filolarında bulunan otobüsleri her sene yenilemektedir. Tamamiyle müşteri konforunu amaçlayan bu politikalarıyla müşterilerin beğenilerini kısa sürede toplamıştır.


İkram ve Hizmetler

25 yıldır hizmet veren Sivas Huzur Turizm, müşterilerinin isteklerine doğru şekilde yanıt vererek müşterilerinin en çok beklediği hizmetleri yolculuk esnasında sunmaktadır. Araç içerisinde bulunan limitsiz internetli uydu yayınları ve sınırsız sıcak – soğuk içecek ikramları sayesinde müşterilerine konforlu bir yolculuk sunmaktadır. Üstelik taze ve yenilikçi içerikleriyle araç içi yiyecek ikramı hizmeti de bulunduran firma, KGM’nin belirlediği politikalara bağlı bir şekilde 1994 yılından beri Türkiye’de hizmet vermektedir.

Sivas ve çevresinden başlayarak bütün Türkiye’ye kaliteli ve konforlu bir hizmet sunan Sivas Huzur Turizm biletlerini satın almak için bilet.com internet sitesini kullanabilirsiniz. 

Sivas Huzur Turizm İletişim

Telefon: (0346) 226 37 07
Website:

Adres:
YENİŞEHİR MAH. YENİ OTOGAR D:14 - 15 / MERKEZ / SİVAS

Sivas Huzur Turizm Seferleri

Sivas Huzur Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sivas Huzur Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

2.5

4 Değerlendirme

***

A****

12-09-2022

Otobüs orta kalite idi. Hizmet ve ilgi çok zayıf. Özellikle Dudullu tesisi ve mola verdiği tesislerinde Namaz bölümleri çok pisti. Seccadelere anlını koymak istemiyor insan.


M****

***

22-05-2022

Ben yol üzerinden bindim. Bineceğim gün beni aradılar. Inanılmaz ilgiliydiler. Isim yapmis diğer firmalar bile bu kadar konforu bir arada sunamazlar. Otobüs şoföründen müşteri temsilcisine kadar hepsinden çok memnun kaldım. Allah hepsinden razı olsun. Herkese örnek olmasını temenni ediyorum. Bundan sonra her zaman yolculuk yapacağım bir firma.


S****

G****

14-03-2022

Kırık koltukla Yerköy e kadar arkama yaslanmadan gelmek zorunda kaldim


F****

****

26-12-2021

Yarım saat geç geldi , koltuklar rahatsızdı , otobüs sigara kokuyordu , benim astımın vardı Eğer birşey olsaydı dava açardım .berbat bir yolculuktu.