Adana - Sivas Otobüs Bileti

Adana - Sivas Otobüs Seferleri

 • Süha Turizm
  ADANA
  09:00
  SIVAS
  80 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  ADANA
  12:00
  SIVAS
  19:20
  85 TL
 • Hedef Turizm
  ADANA
  14:00
  SIVAS
  75 TL
 • Lüks Kahramanmaraş Turizm
  ADANA
  15:00
  SIVAS
  20:50
  100 TL
 • Ak Aksu Turizm
  ADANA
  15:30
  SIVAS
  23:20
  90 TL
 • **Kars Kalesi
  ADANA
  16:00
  SIVAS
  00:20
  80 TL
 • Metro Turizm
  ADANA
  18:00
  SIVAS
  02:50
  70 TL
 • Turay Seyahat
  ADANA
  18:30
  SIVAS
  02:50
  90 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  ADANA
  23:59
  SIVAS
  07:19
  85 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ADANA
  23:59
  SIVAS
  07:49
  90 TL

Adana - Sivas Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Özlem Adana Turizm
Yeni Adana
Tokat Seyahat
Turay Turizm
Süha Turizm
Has Turizm Ltd.
Iğdırlı Turizm
Aksu Turizm
Esadaş
Metro Turizm
Öz Sivas Seyahat

Adana Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerindendir.

Sanayi açısından gelişmiş olan bu bölgede, Güneydoğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç alınır. Adana bir metropolitandır ve gelişmiş bir şehirdir. Kültür merkezleri, gemi limanı, Çukurova’nın verimli toprakları ve 6 milyona yakın insanı barındıran Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay bölgelerinin merkezi olan Çukurova, oldukça önemli değerler arasındadır.

Dünyaca ünlü Adana kebabının merkezi olan şehrin, şalgam suyu, analı kızlı çorbası, bici bici tatlısı ve karsambaçı oldukça meşhurdur. Adana Akdeniz ve çevre illerin en gelişmiş kentlerinden biridir ve futbol takımı, üniversitesi, kültürel etkinlikleri ile bir metropolde aranan her şeyi bulabileceğiniz kentlerdendir.

Maden zengini bölgeler arasından olan Adana’da krom, demir, manganez ve kurşun yatakları bulunmaktadır. 

Sivas Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sivas Yılın her vaktinde kalabalık olan Sivas otogarında, her gün onlarca sefer yapılmaktadır. Yerel ve ulusal otobüs şirketlerinin araçlarıyla yakın iller ve büyükşehirlere ulaşım sağlanmaktadır.

Otobüs ve minibüslerle ulaşım en iyi şekilde sağlanabilmektedir. Taksi de özellikle geç saatlerde toplu ulaşım ortadan kalktığı için tercih edilen bir ulaşım şeklidir. Sivas kentinde de birçok kentte olduğu gibi toplu taşımada kent kart kullanılmaktadır.

Kent kart kullanımı, her zaman avantajlı ve en uygun otobüs bileti kullanımı için gereklidir. Minibüsler de öğrenci ve tam olarak ücretlendirme yapılmakta her yere ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yenişehir’de bulunan Sivas otogarındaki otogar taksi hizmetinden yararlanarak şehir merkezine konforlu bir şekilde ulaşmak isterseniz (0346) 226 20 85 numarasından taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Her 14 dakikada bir otobüs seferleri düzenlenen otogardan şehir merkezine vardığınızda, Kangal, Divriği, Gemerek, Yıldızeli, Zara, Hafik, Suşehri, Koyulhisar gibi bölgelere ulaşım sağlanmaktadır.

Öğrenci, engelli ve yaşlılar için indirimli seyahat imkanı bulunan kent kartlarla otobüslere binilmektedir ve ücretlendirme akıllı biletlerden düşülen bakiyeye göre 1.80 liradan başlamaktadır.

Genelde yeterli sefer sayısı olan otobüslerle şehrin birçok bölgesine ulaşım sağlanmaktadır. Merkeze ulaşım için otogarın önünden geçen otobüslerden herhangi birine binebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servislerinden yararlanarak ulaşım sağlamak için bilet aldığınız otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Minibüs seferleriyle şehir merkezine ulaşmak için otogardan kalkan dolmuşları tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine giden minibüslerle farklı ilçelere gidebilirsiniz ve seyahatinizi trafik sorununa takılmadan tamamlayabilirsiniz.

En Popüler Adana - Sivas Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Sivas Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  1°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  0°C
 • açık
  Cum
  açık
  1°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  2°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  3°C

Haritada Sivas

Sivas Hakkında

Nüfus
0
Plaka
58
Telefon Kodu
346