Hedef Turizm Online Otobüs Bileti

Hedef Turizm Hakkında

Hedef Turizm

Son yıllarda Sivas Yeni Hedef Turizm adıyla hizmet veren firma, Sivas merkezli olarak kurulmuştur. Daha çok yerel bölgede hizmet veren bir seyahat firmasıdır. Otobüs firmasının genel müdürlüğü ise Sivas Yeni Otogar Binası 12 numaradadır.
 

Hizmet ve Programları

  • 2+1 Otobüsler: Sivas Yeni Hedef Turizm otobüs filosuna yakın zamanda 2+1 koltuklu otobüsleri de katmıştır. Standart 2+2 koltuklu otobüslerinin yanı sıra yolcuların hizmetine sunduğu bu 2+1 özellikli otobüsleriyle firma yolcularına daha konforlu seyahat yapma imkanı sunmayı amaçlamaktadır.
  • İkram Seçenekleri: Firmanın çok fazla uzun süreli seyahati bulunamamasına karşın yine de yolcularına her türlü sıcak ve soğuk içecek seçenekleriyle açık büfe ikramı da bulunmaktadır.
  • Kişisel Multimedya Hizmeti: Diğer yolcu otobüsü firmalarında olduğu gibi Sivas Yeni Hedef Turizm otobüslerinde de tüm koltuklarda yolcularına film ya da TV izleme, müzik dinleme gibi imkanlar sağlamak amacıyla hizmetine sunulan dokunmatik ekranlar da bulunmaktadır.

Seferleri

Daha çok Sivas-Kayseri arasındaki seyahatleriyle bilinen şirketin her gün saat 08.15, 11.00, 13.00, 17.00 ve 18.45’te Sivas-Kayseri; 08.15, 09.00, 12.30, 15.30 ve 19.00’da Kayseri-Sivas istikametinde seferleri vardır. Bu seferler esnasında Şarkışla, Gemerek gibi ilçelere de yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Ayrıca bazı çevre illere de seferleri bulunan Sivas Yeni Hedef Turizmin sefer yaptığı başlıca yerler Ankara, Kayseri, Sivas ve Yozgat illeri ile Şarkışla (Sivas), Gemerek (Sivas), Yıldızeli (Sivas), Sorgun (Yozgat), Saraykent (Yozgat) ilçeleridir.
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri 

Sivas Yeni Hedef Turizm’in genellikle çok uzak meksefelere seyahat düzenlememesi nedeniyle kendine ait bir tesisi bulunmaktadır. Ancak yine de belli başlı şehir dışı seferleri düzenlediğinde yol kenarlarında uygun yerlerde yolcuların yeme-içme, dinlenme gibi temel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kısa süreli konaklama yapmaktadır.
 

Otobüs Filosu

Sivas Yeni Hedef Turizm’in araç filosunda yedi adet yolcu otobüsü mevcut olup bu otobüsler Mercedes markadır.

Hedef Turizm İletişim

Telefon: (0346)-226-43-96
Telefon: 03462244035
Telefon: 03462264396
Fax 3462261578
E-Posta: bilgi@sivashedefturizm.com
Website:

Adres:
Sivas Yeni Otogar, No: 12, Sivas

Hedef Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hedef Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok