Öz Sivas Seyahat Online Otobüs Bileti

Öz Sivas Seyahat Hakkında

Öz Sivas Seyahat

Taşıma sektörüne 1952 yılında yük taşımacılığı yaparak başlayan şirket, 1962 yılından sonra yolcu taşımaya başlamıştır. Kurucusu Halil DOĞAN’dır. 1979 yılında Sivas Güven Seyahat adını alan şirket; 1990 yılında Sivas Kızılırmak Seyahat olarak taşıma hizmetine devam etmiş; en sonunda da kuruluşunun 58. Yılında 2010 yılında Öz Sivas Seyahat ismini almıştır. Şirketin merkezi adından da anlaşılacağı üzere Sivas’tadır. Şirketin ana hizmet binası ise Öz Sivas Kızılırmak Seyahat Turizm Limited Şirketi adıyla Sivas merkezde Yeni Otobüs Terminali No:11 adresindedir.

Hizmet ve Programları

  • İkram Seçenekleri: Öz Sivas Seyahat ‘in uzak ya da kısa mesafeli olsun olmasın tüm araçlarında içecek ikramı bulunmaktadır.
  • Kişisel Multimedya Hizmeti: Öz Sivas Seyahat’in filosunda yer alan tüm otobüslerde her koltuğun arkasında yolcuların hizmetine sunulmuş dokunmatik ekranlar bulunmaktadır. Bu ekranlar sayesine yolcularına TV, film izleme ya da müzik dinleme olanağı sağlanmaktadır.
  • 220 V Prizler: Öz Sivas firması son yıllarda kullanımı giderek yaygınlaşan 220 volt prizleri kendi araçlarına da monte etmiş ve yolcularının hizmetine sunmuştur.
  • Ayrıca tüm otobüslerinde kablosuz internet erişimi de bulunmaktadır.

Seferleri

Öz Sivas Seyahat, Sivas merkezli olmak üzere başta İç Anadolu şehirlerine; özellikle de Kayseri, Ankara ve İstanbul şehirlerine günde birden fazla kez olmak üzere seyahat seçenekleri sunmaktadır. Bunun dışında Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerine yoğunluklu olarak seferler düzenlemektedir.
  
Öz Sivas’ın sefer gerçekleştirdiği şehirler başlıca şunlardır: Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bolu, Düzce, Gaziantep, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Kırıkkale, Konya, Mersin, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Tokat, Uşak ve Yozgat’tır.
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri 

Birçok şehre yolcu taşıyan firmanın daha çok yerel ölçekli bir işletme olması nedeniyle kendine ait tesisi bulunmamaktadır. Buna karşın Öz Sivas Seyahat firması özellikle şehirler arası uzun mesafelerde yol kenarlarında uygun aralıklara konaklama yaparak yolcularına dinlenme imkanı sunmaktadır.
 

Otobüs Filosu

Öz Sivas filosunda sekiz adet otobüs bulunmaktadır.

 
Öz Sivas Seyahat İletişim Bilgileri:

Öz Sivas Seyahat firmasıyla bilet rezervayonu, bilet alımı ya da iptali gibi işlemlerle veya görüş, öneri ve şikâyetlerinizi sunmak amacıyla iletişime geçmek isteyen yolcular aşağıdaki telefon numarası ya da firmanın resmi web adresini kullanabilirler:
Telefon: 0346 223 24 47
Website: www.ozsivas.com.tr

Öz Sivas Seyahat İletişim

Telefon: 0850 441 58 38
Telefon: 444 58 38
E-Posta: bilgi@ozsivas.com.tr
Website:

Adres:
Yeni Otobüs Terminali, No: 11, Sivas

Öz Sivas Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Sivas Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (9)
İyi (0)
Orta (2)
Kötü (0)
Çok Kötü (13)
Ortalama Puan

2.67

24 Değerlendirme

E****

P****

31-08-2022

Mennun kaldım


M****

T****

27-08-2022

Koltuk araları çok dar yordu bizi


F****

***

19-06-2022

Çok iyi memnun kaldim


F****

****

30-04-2022

Orobus yarım saat geç kaldi


***

****

30-03-2022

Çok iyi memnun kaldık


Y****

E****

05-03-2022

, Sivas'tan Kahramanmaraş'a giderken çok güzel yolculuk yaptığım firmanıza ve size teşekkür ediyorum


M****

***

28-12-2021

Kesinlikle memnun kalmadım, 5.5 saatlik yolu 8,5 saatte geldi, bir sonraki otobüsü kaçırdım onların yüzünden.


E****

***

28-12-2021

Hiç memnun değilim çünkü 17.00 a aldığım bilet otobüsü saat 6 yı 10 geçe hareket etti birde sivad Yıldızeli ilçesinde araç bozuldu kaptanlar ve muavin e soruyoruz cevap vermiyorlar ve takviye aracida bizlerin çabalamasi sonucu getittirdiler daha doğrusu yoldan geçen topçam firmasının aracına bindirdiler anlayacağınız 1 saatlik yolu 3 saatte geldim berbat bir firma bir daha asla binmem ve bilet almam


E****

B****

07-12-2021

İlk defa tercih ediyorum. Bir çok rahatsız edici olay yaşadım. Çalışanlar (hostlar) kendi aralarında seyahat eden yolcuların duyacağı şekilde argo konuşuyorlar . Hareket saatinden 45 dk sonra yola çıktı. Yollarda kısa kısa durmalar oldu ve hemen sigara içiyorlar aşağıda ve içerisi çok kötü sigara kokuyor. Hava yağmurlu ve oturduğum koltuğun tavanından yağmur damlaları düşüyor . Hostlar çok kaba.sıralayacağım çok fazla durumla karşılaşmamak için uyudum artık.


***

***

03-12-2021

Memnun kaldım teşekkür ederim ki