Öz Sivas Seyahat Online Otobüs Bileti

Öz Sivas Seyahat Hakkında

Öz Sivas Seyahat

Taşıma sektörüne 1952 yılında yük taşımacılığı yaparak başlayan şirket, 1962 yılından sonra yolcu taşımaya başlamıştır. Kurucusu Halil DOĞAN’dır. 1979 yılında Sivas Güven Seyahat adını alan şirket; 1990 yılında Sivas Kızılırmak Seyahat olarak taşıma hizmetine devam etmiş; en sonunda da kuruluşunun 58. Yılında 2010 yılında Öz Sivas Seyahat ismini almıştır. Şirketin merkezi adından da anlaşılacağı üzere Sivas’tadır. Şirketin ana hizmet binası ise Öz Sivas Kızılırmak Seyahat Turizm Limited Şirketi adıyla Sivas merkezde Yeni Otobüs Terminali No:11 adresindedir.

Hizmet ve Programları

  • İkram Seçenekleri: Öz Sivas Seyahat ‘in uzak ya da kısa mesafeli olsun olmasın tüm araçlarında içecek ikramı bulunmaktadır.
  • Kişisel Multimedya Hizmeti: Öz Sivas Seyahat’in filosunda yer alan tüm otobüslerde her koltuğun arkasında yolcuların hizmetine sunulmuş dokunmatik ekranlar bulunmaktadır. Bu ekranlar sayesine yolcularına TV, film izleme ya da müzik dinleme olanağı sağlanmaktadır.
  • 220 V Prizler: Öz Sivas firması son yıllarda kullanımı giderek yaygınlaşan 220 volt prizleri kendi araçlarına da monte etmiş ve yolcularının hizmetine sunmuştur.
  • Ayrıca tüm otobüslerinde kablosuz internet erişimi de bulunmaktadır.

Seferleri

Öz Sivas Seyahat, Sivas merkezli olmak üzere başta İç Anadolu şehirlerine; özellikle de Kayseri, Ankara ve İstanbul şehirlerine günde birden fazla kez olmak üzere seyahat seçenekleri sunmaktadır. Bunun dışında Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerine yoğunluklu olarak seferler düzenlemektedir.
  
Öz Sivas’ın sefer gerçekleştirdiği şehirler başlıca şunlardır: Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bolu, Düzce, Gaziantep, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Kırıkkale, Konya, Mersin, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Tokat, Uşak ve Yozgat’tır.
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri 

Birçok şehre yolcu taşıyan firmanın daha çok yerel ölçekli bir işletme olması nedeniyle kendine ait tesisi bulunmamaktadır. Buna karşın Öz Sivas Seyahat firması özellikle şehirler arası uzun mesafelerde yol kenarlarında uygun aralıklara konaklama yaparak yolcularına dinlenme imkanı sunmaktadır.
 

Otobüs Filosu

Öz Sivas filosunda sekiz adet otobüs bulunmaktadır.

 
Öz Sivas Seyahat İletişim Bilgileri:

Öz Sivas Seyahat firmasıyla bilet rezervayonu, bilet alımı ya da iptali gibi işlemlerle veya görüş, öneri ve şikâyetlerinizi sunmak amacıyla iletişime geçmek isteyen yolcular aşağıdaki telefon numarası ya da firmanın resmi web adresini kullanabilirler:
Telefon: 0346 223 24 47
Website: www.ozsivas.com.tr

Öz Sivas Seyahat İletişim

Telefon: 0850 441 58 38
Telefon: 444 58 38
E-Posta: bilgi@ozsivas.com.tr
Website:

Adres:
Yeni Otobüs Terminali, No: 11, Sivas

Öz Sivas Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Sivas Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (5)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (9)
Ortalama Puan

2.43

14 Değerlendirme

N****

T****

30-11-2021

Bu firmayla seyahat etmeden yaklaşık bir hafta önce başka bir firmayla seyahat ettim.Ve direkt karşılaştırma yapma imkanım oldu.Hicbir şeyinden memnun kalmadım.Maske kuralı, emniyet kemeri kuralı bunların hiçbirine uyulmadı.Çay servisini de beğenmedim.Büyük konuşmak istemiyorum ama bundan sonra seçmeyeceğim ilk firma.


M****

***

03-11-2021

Ben memnun kaldım,


T****

****

08-09-2021

Maşallah


Z****

A****

02-09-2021

Yolculuğum rahat ve vaktinde


***

D****

29-08-2021

Çok kötü


D****

b****

24-08-2021

Multimedyalar çalışmıyor. Havalandırma yetersiz.


a****

****

09-08-2021

Otobüs full dolu olmasına rağmen maske kuralına uyulmadı ayrıca şoför bey maska takmadı. Sağlınızı düşünüyorsanız tercih etmeyiniz.


O****

B****

29-06-2021

Tüm çalışanların nezaketi için TSK ederim. Araç konforlu zamanla ilgili hiç bir sorun olmadı tavsiye ederim.


T****

A****

08-06-2021

ilk defa tercih ettiğim bir firma oldu bu turizm firması. açıkçası bilet fiyatı diğer firmalara göre daha ucuz olduğu için hizmetinde daha geride olur diye düşünüyordum fakat tam tersi oldu ve beni yanılttı. 20 yıldır otobüslerle seyahat ediyorum, hayatımda ilk defa bir firma geç kalacağım düşüncesiyle (son 5 dk kala) beni arayıp bilgi aldı. bu beni çok memnun etti açıkçası. ayrıca otobüs seyir halindeyken de çalışanları son derece naziktiler, çok MEMNUN KALDIM.


M****

****

16-03-2021

Pandemi sürecinde maske kuralına biç bir şekilde uyulmadı.