Turay Seyahat Online Otobüs Bileti

Turay Seyahat Hakkında

Turay Seyahat

1959 yılında kurulan Turay Turizm ilk olarak Tarhan Aygün adıyla Trabzon – Erzincan güzergahında hizmet vermekteydi. 1973 yılında ise Turay Turizm olarak Doğu Karadeniz illerinden seferler düzenlemektedir. Merkezi Trabzon ilinde olan Turay Turizm genel olarak Trabzon ilinden kalkan seferleri ile Güneydoğu, Doğu ve İç Anadolu illerine yolcu taşımaktadır.

Hizmet ve Programları

Turay Turizm servis hattı üzerindeki otobüslerinde hem sıcak (çay – Nescafe) hem de soğuk (cola – Meyve suları – su) içecekleri sıklıkla vermektedir. Ayrıca otobüslerde WİFİ hizmeti ve koltuk ekranı uygulamaları vardır. Hem genel müzik yayını olan otobüslerde ayrıca kulaklıklar ile koltuk müzik yayını da yapılabilmektedir. Priz sistemi ile cep telefonlarının ve diğer cihazlarınızın şarjı da sağlanmaktadır. Koltuk ekranları üzerinde TV ve film izleme imkanı vardır. Namaz vakitlerinde duran otobüs seferleri yanında okuma lambası da mevcuttur. 10’ ekranlar tüm yolcu koltuklarında bulunmaktadır. Rahat koltuk uygulaması olan otobüslerinde ayrıca kişisel radyo dinleme özelliği de mevcuttur.

Seferleri

Turay Turizm her gün Trabzon merkezli kalkan otobüs seferleri ile Erzincan, Mersin, Hatay, Şanlıurfa, Gaziantep ve Diyarbakır illerine seferler düzenlemektedir. Düzenlenen bu seferlerin son durağı olan illerden aynı şekilde Trabzon iline dönüş seferleri de yapılmaktadır. Yapılan bu seferler üzerinde olan Gümüşhane, Sivas, Kayseri, Niğde, Tarsus, Adana, Osmaniye, İskenderun, Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya ve Elazığ gibi illere de ulaşım sağlanmaktadır. Düzenlene tüm seferler her gün rutin şekilde Trabzon ili ve ilçelerine ait terminallerden aldıkları yolcular ile İç Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu illerine ulaşım imkanı sağlamaktadır.  

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

              

Pozantı Taşpınar Dinlenme Tesisleri

Mersin ili Tarsus ilçesi içerisinde yer alan Pozantı Dinlenme tesislerinde, restoran, market, tuvalet, mescit ve fastfood olanakları olan tesislerde yemek – içme ve diğer tüm ihtiyaçlar giderilmektedir. Yolcuları temiz havası ve güzel doğası ile karşılayan Pozantı Dinlenme tesisine 0324-6580290 telefon numarasından oluşabilirsiniz.
           

Otobüs Filosu

Turay Turizme ait otobüslerin tamamı Mercedes marka otobüslerden oluşmaktadır. Konforlu ve son model otobüsler ile hizmet veren Turay Turizm otobüsleri 2+2 yolcu koltuğu özelliğindedir.  
 

Turay Seyahat İletişim

Telefon: (0462)-325-06-06
Telefon: 04623250606
Telefon: 04623252941
E-Posta: info@turayseyahat.com
Website:

Adres:
Sanayi Mahallesi, Devlet Karayolu Caddesi, Otogar, No: 39-40, Değirmendere, Trabzon

Turay Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Turay Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (4)
Ortalama Puan

2.5

8 Değerlendirme

K****

K****

31-08-2022

15 dakika geç geldi ama güzel bir seyahat oldu


M****

E****

28-06-2022

Muhteşem bir yolculuktu. Konfor olsun ulaşım süresi olsun herşey çok güzeldi. Turay Seyahate özel teşekkürlerimi sunuyorum...


M****

***

18-06-2022

Koltuk numaraları alakasız , sürekli bi karışıklık var . Düşman gibi tavırlar sergileniyor ,hiç güler yüzlü değiller. Bi daha binmem


***

****

17-08-2021

Ben 16.08.2021 tarihinde akşam 17:00 turay turuzim mersin/ kayseri biletini internetten aldım, kayseri varış saati 21:39 yazıyordu, ama otobüs 23:20 civarı kayseriye girdi, otobüs kaptanına neden böyle oldu dedim, olurrr abiii dedi, yol var, trafik var, anca dedi, şehir merkezine nasıl giderim servis varmı dedim, vallaaa onu yazaniye sor dedi,, yazıhaneye gittim, bir bay görevli vardı orta yaş üzeri, gecikme nedeni sordum, sanki hata etmişim gibi, niye böyle bişey soruyon der gibi yüzüme baktı baktı bilemem ben dedi, şikayetin varsa yetkilisini bul sor dedi, servis sordum, kayseride servisler kalkalı üç, dört sene oldu dedi, ben diyaloğu fazla uzatmadım, dışarda taksiye sordum 60 tl dedi gideceğim yere, yaklaşık 20 dk belediye otobüsü bekledim, buz gibi serin ben mersinden gelmişim kısa kol, gideceğim yerede otobüsten indikten sonra 15 dk elimde valizimle yürüdüm, eğer bu mesajımı okuyan bir turay turizm yetkilisi varsa soruyorum. Bumudur sizin vizyonunuz. Misyonunuz, kaliteniz.


M****

G****

01-08-2021

Çok teşekkür ederim Güzel bir seyahat oldu


A****

A****

09-07-2021

Berbat


A****

****

07-01-2021

Maskeye hiç dikkat edilmedi. Muavin çoğu zaman maskesini çenesine indirdi. Önümdeki yolcu maskesizdi bir kere bile uyarılmadı.


M****

T****

13-10-2020

Valla memnun falan kalmadım 20 dk geç geldiler ikram falan zaten yok koltuk numaram 17ydi alakasız bi yere oturduk bi amcayla bi kadına da aynı koltuğu satmışlar bütün bunlar yetmezmiş gibi 2 saat 15 dk dedikleri seyahat 3 buçuk saat sürdü