Aksaray Erzincan Otobüs Bileti

Aksaray - Erzincan Otobüs Seferleri

 • Ağrı Seç Turizm
  AKSARAY
  21:00
  ERZINCAN
  06:00
  250,00 TL
 • Mek Ağrı Dağı Turizm
  AKSARAY
  18:00
  ERZINCAN
  02:20
  300,00 TL
 • Bizim Iğdır Turizm
  AKSARAY
  18:15
  ERZINCAN
  03:15
  300,00 TL
 • Esadaş
  AKSARAY
  19:45
  ERZINCAN
  04:00
  330,00 TL
 • Aras Seyahat
  AKSARAY
  18:15
  ERZINCAN
  02:02
  330,00 TL
 • Ağrı Kösedağı Turizm
  AKSARAY
  20:01
  ERZINCAN
  03:01
  350,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Aksaray - Erzincan Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aras Seyahat
Can Ardahan
Esadaş
Mek Ağrı Dağı Turizm
Metro Turizm
Turay Turizm
Vangölü Turizm

Aksaray - Erzincan Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Aksaray Erzincan arası genellikle 9 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Aksaray Erzincan arasında sefer yapan otobüs firmaları Aras Seyahat, Can Ardahan, Esadaş, Mek Ağrı Dağı Turizm, Metro Turizm, Turay Turizm, Vangölü Turizm firmalarıdır.
Aksaray Erzincan otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 250 TL kadardır.
En ucuz Aksaray Erzincan otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Aksaray Hakkında

Konya, Ankara, Kırşehir, Nevşehir, Tuz Gölü ve Niğde tarafından çevrilen Aksaray, düzlükleri ile meşhur bir bölgedir. Bir doğal termal cenneti olan bu kentte, Tuz Gölünün eşsiz manzarasının güzelliği görülmeye değerdir.

7 ilçe, 146 köy ve 41 kasabası bulunan Aksaray, her zaman en uygun otobüs bileti bulunabilecek bir kenttir. meşhur Çatalhöyük bu bölgede yer alır ve Güzelyurt evleri, Eğri Minare, Kırkdamaltı Kilisesi, Manastır Vadisi, Aşıklı Höyük, Sultan Hanı görülmesi zorunlu yerlerin başında gelmektedir.

Termal turizmin merkezi olan Ziga kaplıcaları da her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Ağaçaltı kilisesi ve Aziz Gregorius kilisesi hala asırlık görkemlerini koruyan alanlar arasında yer almaktadır ve hala yerli ve yabancı turistleri çekmektedir. 

Erzincan Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan

Erzincan otogarı şehir merkezinde olduğu için çevre ilçe ve köylere ulaşım da oldukça kolaydır. Can kart sayesinde öğrenciler, engelliler ve yaşlılar en uygun otobüs bileti alıp şehir içi seferlerde kullanabilmektedir.

Erzincan otogarından şehir merkezine ulaşmak için otogardan çıkmak yeterlidir. Ancak farklı ilçelere gitmek istediğinizde, otobüs, minibüs ve bazı otobüs firmaların servislerinden yararlanabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi hizmeti için (0446) 214 34 74 numaralarından taksi çağırabilirsiniz. Taksi ücretleri konusunda her zaman şoförle görüşüp karar verilmesi tercih edilmektedir. Uzak köylere taksi ile gidilmesi ücret konusunda uçuk rakamların konuşulmasına neden olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan otogarının hemen karşısında yer alan otobüs duraklarından her ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Üniversite, Ordu Cad., İstasyon, Dörtyol gibi bölgelere otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Can kartlarınızla istediğiniz güzergaha ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmanızın servis hizmeti varsa, ücretsiz servis imkanından yararlanabilirsiniz ve belirlenmiş olan güzergahlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Servis saatleri için otobüs firmalarınızla iletişime geçebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogar çıkışında bulunan duraktan minibüse de binebilirsiniz. Minibüsler gidilecek olan bölgeye göre değişecek olan fiyatlarla hizmet vermektedir. Minibüs ücretleri 1.5 TL’den başlayan fiyatlarla gidilecek olan alana göre değişiklik göstermektedir.

En Popüler Aksaray - Erzincan Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Erzincan Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -11°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  -13°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  -15°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  -13°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  -13°C

Haritada Erzincan

Erzincan Hakkında

Nüfus
222.918
Plaka
24
Telefon Kodu
446