Erzincan - Trabzon Otobüs Bileti

Online İndirim Kuponu

Erzincan - Trabzon Otobüs Seferleri

 • Turay Seyahat
  ERZİNCAN
  02:00
  TRABZON
  05:50
  45 TL
 • Lüks Kahramanmaraş Turizm
  ERZİNCAN
  03:30
  TRABZON
  06:50
  40 TL
 • Turay Seyahat
  ERZİNCAN
  04:00
  TRABZON
  07:50
  45 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  ERZİNCAN
  04:30
  TRABZON
  08:20
  45 TL
 • Turay Seyahat
  ERZİNCAN
  06:00
  TRABZON
  09:50
  45 TL
 • Turay Seyahat
  ERZİNCAN
  11:00
  TRABZON
  14:50
  45 TL
 • Turay Seyahat
  ERZİNCAN
  17:00
  TRABZON
  20:50
  45 TL
 • Tuncelililer
  ERZİNCAN
  18:45
  TRABZON
  22:35
  45 TL

Erzincan - Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras
Kahta Petrol
Turay Turizm

Erzincan Hakkında

Buğday diyarı olan Erzincan, tarım ve hayvancılıkla geçinen bir kenttir. Kışın besin depolaması adeti olan bölgede, kuru meyveler, reçeller oldukça önemlidir.

Buğday kenti olduğu için yörenin mutfağında da hamur ürünleri bulunmaktadır. Su böreği, tatlılar ve keteler oldukça popülerdir. Bölgede büyük depremler olduğu için, birçok kez yeniden kurulmuştur.

Melik Gazi türbesiyle oldukça popüler olan Erzincan’da tarihi açıdan gezilebilecek kalıntılar arasında kiliseler, türbeler, önemli tarihi yapıtlar bulunmaktadır. Ayrıca kentin doğal güzelliklerini de ziyaret edebilirsiniz ve her mevsim gezebilirsiniz.

Erzincan Girlevik şelalesi, oldukça sevilen bir mekandır ve bu bölgede piknik alanları da bulunduğu için, keyifli aktiviteler yaşanabilmektedir.

Trabzon Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon otogarından şehir merkezine ulaşım için genelde minibüsler ve servis araçları kullanılır. Servisler otogarda sürekli bekleme alanlarında harekete hazır bir şekilde bulunmaktadır.

Trabzon otogarından kolay bir şekilde ulaşım gerçekleştirmek istediğinizde, kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşım sağlayabileceğiniz otobüs ve dolmuşlar bulunmaktadır. Bu dolmuşlar birçok farklı noktaya ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda bulunan taksiden şehir merkezine ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Taksi için otogardan (0462) 325 47 81 numarası ile taksi çağırabilirsiniz.
Şehir merkezinden otogara, otogardan da şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşmak için sürekli hazır bekleyen taksilerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi ücretleri açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle hesaplanmaktadır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon’da belediyeye ait belediye otobüsleri ve özelleştirilen halk otobüsleri ile ulaşım mümkündür. Halk otobüsleri, Yomra, Sürmene, Rize, Çimenli, Kireçhane, Akçaabat, KTÜ, Çukurçayır güzergahlarına gitmektedir.

Belediye otobüsleri ise; Beşirli Mahallesi, Akçaabat, Sürmene, Yomra, KTÜ Maçka, Of, Yeşiltepe gibi güzergahlara otobüsle ulaşım sağlanır. Otobüslerde Trabzon Kart kullanılmaktadır. 5 TL karşılığında satın alabileceğiniz Trabzon Kart ile ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Trabzon’da zaman zaman şehir hava durumu nedeniyle ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle saatlerde değişiklik olabilir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda sürekli hazır bekleyen servislerle merkeze ulaşım yapabilirsiniz. Bazı otobüs firmaları, Maçka, Beşikdüzü gibi kentlere de ulaşım sağlayan servislerini yolcuları için tahsis etmektedir. 


Minibüslerle Ulaşım

Trabzon’da çok geniş bir dolmuş güzergahı vardır. Dolmuşlar ; Erdoğdu Çatak, Kuruçeşme, Çamlık, Yenimahalle, Yeşiltepe, Aydınlıkevler, Beşirli, Site Karşıyaka, Fatih, Ayasofya, Kurankursu, Bahçecik Yomra bölgelerine ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Erzincan - Trabzon Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Trabzon Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  -3°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  0°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  1°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  2°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  2°C

Haritada Trabzon

Trabzon Hakkında

Nüfus
0
Plaka
61
Telefon Kodu
462