Tuncelililer Online Otobüs Bileti

Tuncelililer Hakkında

Tuncelililer

Tunceli merkezli olarak kurulan ve köklü bir firma olan Tuncelilier Turizm oldukça geniş ir ulaşım ağına sahiptir. Asıl adı Can dersim Tuncelililer turizm olan firma genellikle Tuncelililer olarak anılır. Tunceli’nin en köklü ve en büyük şehirlerarası karayolu taşımacılığı yapan firmadır.
Firmaya ait 64 şube bulunmaktadır. Bu firma ile seyahat etmek isterseniz bu şubelerden birinden, firmaya ait web sitesinden ya da online bilet satış sitelerinden biletinizi alabilirsiniz.

Hizmetler

Tuncelililer turizm oldukça gelişmiş bir firmadır. Firmaya ait tüm araçlarda konfor ve güven ön plandadır. Yolculuk boyunca ilgili muavinler sayesinde bilgi alabilir ve ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Yolculuk başlayınca bilgilendirme yapılmaktadır. Sonrasında ise içecek ve yiyecek ikramları yapılır. Kola, meyve suyu gibi soğuk içeceklerin yanı sıra çay, kahve gibi sıcak içecekler de ikram edilir. İçeceğin yanına ise tatlı ya da tuzlu ambalajlı gıda ikram edilir. Kaç kez ikram yapılacağı yolculuk süresine göre değişecektir.
Araçlarda wi-fi, TV, radyo, USB, priz gibi imkanlar mevcuttur. Bu sayede yolculukta canınız sıkılmaz ve sizi bekleyenlerle olan iletişiminiz kopmaz.


Seferleri

Tuncelililer turizm, Tunceli merkezli bir firma olduğu için ilk seferlerini Tunceli’den yapmıştır. Ancak şimdilerde Türkiye’nin pek çok yerine ulaşım sağlamaktadır. il ve ilçe merkezlerinden oluşan tam 62 nokta arasında ulaşım sağlar. Firmanın en sık yaptığı seferler Elazığ- Gölbaşı Adıyaman, Elazığ-Erzincan, Elazığ-Kayseri, Elazığ-Osmaniye ve Erzincan-Diyarbakır seferleridir. Ancak seferleri bununla sınırlı değildir.
Tuncelililer Turizm seferleri Adana, Afyon, Aksaray, Antalya, Batman, Bolu, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Trabzon, Uşak, Ankara, İstanbul, İzmir, Tunceli, Elazığ, Malatya gibi daha pek çok ile sefer yapılmaktadır.


Otobüs Filosu

Tuncelililer Turizm otobüs filosu oldukça geniştir. Firmanın 3’ü kiralık olmak üzere 27 otobüsü mevcuttur. Yani firmanın kendi özvarlığı olan otobüs sayısı 24’tür. Bu 24 otobüs ile Türkiye’nin hemen her köşesine sefer yapılmaktadır. Otobüsler 2+1 ve 2+2 şeklindedir. Biletinizi alırken bu tür otobüs seçimini yapabilirsiniz. 

Tuncelililer En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tuncelililer Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (6)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (8)
Ortalama Puan

2.71

14 Değerlendirme

***

Y****

26-09-2021

Ben Tunceli'den Malatyaya gitmek için tuncelililer firmasından bilet aldım. Ama hiç memnun kalmadım. Çünkü 3 saatlik yolu 4.5 saatte gittik. Sanki şehir içi otobüs gibi her durakta duruyordu. Çok uzun sürdü 10 üzerinden 2 veririm.


N****

A****

13-06-2021

Harika bir yolculuktu. Boyle rahat konforlu yolculuk daha once yapmamistim.


S****

N****

12-06-2021

Firmanızla yapmış olduğum,seyahatten çok memnun kaldım. Otobüs iki artı bir olması ve telefonun şarj edilmesi, harikaydı... Teşekkürler


H****

C****

14-04-2021

İkidir mecburen seçip ikisinde de berbat hizmet verdikleri bir seyahat. Verdikleri hizmet çok kötüydü. Tavsiye etmem


M****

G****

26-03-2021

Gayet iyiydi, zamanında vardı. Muavin iyiydi. Otoübüse wifi ve priz eklense tam olur.


H****

C****

28-12-2020

Yüksek sesle müzik dinleyip üzerine bir de sosyal medyada aracı kullanırken gezinen bir şöförleri var. Berbat.


R****

D****

31-10-2020

Çok kötüydü


E****

A****

31-10-2020

Çok memnun kaldım, şöför sarsmadan çok düzgün bir şekilde yolculuğu tamamladı, muavin çok saygılı Güler yüzlü ilgiliydi teşekkürler tunceliler


A****

***

21-08-2020

Yol üzerinde en az 15 tane biletsiz yolcu alıyolar aldıkları adam in midir cin midir bilinmez 3 saatlik yolu 5 saate gidiyolar çok rezalet bi firma


D****

A****

04-08-2020

Yaptığım en kötü otobüs yolculuğuydu.internette yazan varış saatinden 6 saat geçimekli vardı otobüs.muavinler ve şöförler tavır olarak yaptığı işten çok uzak hal hareket içindeydiler.