Tuncelililer Online Otobüs Bileti

Tuncelililer Hakkında

Tuncelililer

Tunceli merkezli olarak kurulan ve köklü bir firma olan Tuncelilier Turizm oldukça geniş ir ulaşım ağına sahiptir. Asıl adı Can dersim Tuncelililer turizm olan firma genellikle Tuncelililer olarak anılır. Tunceli’nin en köklü ve en büyük şehirlerarası karayolu taşımacılığı yapan firmadır.
Firmaya ait 64 şube bulunmaktadır. Bu firma ile seyahat etmek isterseniz bu şubelerden birinden, firmaya ait web sitesinden ya da online bilet satış sitelerinden biletinizi alabilirsiniz.

Hizmetler

Tuncelililer turizm oldukça gelişmiş bir firmadır. Firmaya ait tüm araçlarda konfor ve güven ön plandadır. Yolculuk boyunca ilgili muavinler sayesinde bilgi alabilir ve ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Yolculuk başlayınca bilgilendirme yapılmaktadır. Sonrasında ise içecek ve yiyecek ikramları yapılır. Kola, meyve suyu gibi soğuk içeceklerin yanı sıra çay, kahve gibi sıcak içecekler de ikram edilir. İçeceğin yanına ise tatlı ya da tuzlu ambalajlı gıda ikram edilir. Kaç kez ikram yapılacağı yolculuk süresine göre değişecektir.
Araçlarda wi-fi, TV, radyo, USB, priz gibi imkanlar mevcuttur. Bu sayede yolculukta canınız sıkılmaz ve sizi bekleyenlerle olan iletişiminiz kopmaz.


Seferleri

Tuncelililer turizm, Tunceli merkezli bir firma olduğu için ilk seferlerini Tunceli’den yapmıştır. Ancak şimdilerde Türkiye’nin pek çok yerine ulaşım sağlamaktadır. il ve ilçe merkezlerinden oluşan tam 62 nokta arasında ulaşım sağlar. Firmanın en sık yaptığı seferler Elazığ- Gölbaşı Adıyaman, Elazığ-Erzincan, Elazığ-Kayseri, Elazığ-Osmaniye ve Erzincan-Diyarbakır seferleridir. Ancak seferleri bununla sınırlı değildir.
Tuncelililer Turizm seferleri Adana, Afyon, Aksaray, Antalya, Batman, Bolu, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Trabzon, Uşak, Ankara, İstanbul, İzmir, Tunceli, Elazığ, Malatya gibi daha pek çok ile sefer yapılmaktadır.


Otobüs Filosu

Tuncelililer Turizm otobüs filosu oldukça geniştir. Firmanın 3’ü kiralık olmak üzere 27 otobüsü mevcuttur. Yani firmanın kendi özvarlığı olan otobüs sayısı 24’tür. Bu 24 otobüs ile Türkiye’nin hemen her köşesine sefer yapılmaktadır. Otobüsler 2+1 ve 2+2 şeklindedir. Biletinizi alırken bu tür otobüs seçimini yapabilirsiniz. 

Tuncelililer İletişim

Telefon: 444 00 62
E-Posta: bilgi@candersimtuncelililer.com
Website:

Adres:
Alibaba mah. belediye otogarı Tunceli Merkez/TUNCELİ

Tuncelililer En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tuncelililer Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (11)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (12)
Ortalama Puan

2.91

23 Değerlendirme

E****

****

27-08-2022

Çok süper bir yolculuktu iyiki varsın can dersim tunceliler...


Y****

***

24-06-2022

24 Haziran 2022 cuma günü Sultanbeyli İstanbul terminalinden aldığım bilet 2 artı bir araca ait olgugunu koltuk numaranın 13 olduğu bana Sms yoluyla iletildi hareket saatide otobüste 13 numaraya geçtikten hemen sonra bir kadın müşterinin burası benim demesi ve görevlinin beni 5 numaralı koltuğa oturtmasi kabul edilemez 1 koltuğu iki kişiye satmak yasal suç olmasi gerekiyor tavsiye etmiyorum en yüksek puanı vermemdeki sebep üste bukunmasidir.


F****

K****

04-05-2022

Firmanızla yapmış olduğum seyahatten çok memnun kaldım Elazığdan sevgiler saygılar


K****

G****

30-04-2022

Çok memnun kaldığım bir yolculuk oldu. Araç içerisinde çalışan herkes çok ilgiliydi. Aracın konforu da gayet mis.


O****

S****

30-04-2022

Tüm koltukların yerini değiştirip , insanlık ihtiyacı olan lavabo için burun kıvırıp , Türkçe bilmeyen insanlar ile yolculuk ettirdiğiniz için asla sizi tavsiye etmemekle beraber şikayette edeceğim


M****

Y****

07-04-2022

Baya kötüydü tabletleri olmuyordu şarj için priz olmuyordu o yüzden kimseye tavsiye etmem


B****

B****

24-02-2022

Hiç memnun kalmadım bir buçuk saat yazan yolculuk 3 saat sürdü


N****

****

13-02-2022

Antalyadan mersine kadar yolculuğumuz hiç değişmeyen şoför 2 kez kaza atlatma haksız olduğu halde tir şoförünü dövmeye inen rampalardan 2 kamyon sollayan 4 kez kırmızı ışık ihlali yapan soforle rezalet bir yolcukltu


D****

K****

08-12-2021

Mazotun 10 lira olduğu bugünlerde otobüs firmalarına Allah kolaylık versin 22 saat uzun bir yolculuk yaptım araç içi personellere teşekkür ederim.


***

Y****

26-09-2021

Ben Tunceli'den Malatyaya gitmek için tuncelililer firmasından bilet aldım. Ama hiç memnun kalmadım. Çünkü 3 saatlik yolu 4.5 saatte gittik. Sanki şehir içi otobüs gibi her durakta duruyordu. Çok uzun sürdü 10 üzerinden 2 veririm.