Adana Malatya Otobüs Bileti

Adana - Malatya Otobüs Seferleri

 • Adıyaman Gülaras Turizm
  ADANA
  09:00
  MALATYA
  14:30
  230,00 TL
 • Elazığ Murat Turizm
  ADANA
  11:30
  MALATYA
  19:00
  230,00 TL
 • Yeşil Muş Ovası
  ADANA
  19:20
  MALATYA
  02:20
  300,00 TL
 • Muş Yolu Turizm
  ADANA
  19:30
  MALATYA
  03:15
  230,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  ADANA
  00:30
  MALATYA
  06:45
  230,00 TL
 • Öz Elazığlılar
  ADANA
  11:00
  MALATYA
  17:30
  230,00 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  ADANA
  15:00
  MALATYA
  22:00
  230,00 TL
 • Lider Muş Turizm
  ADANA
  19:26
  MALATYA
  01:11
  230,00 TL
 • Tuncelililer
  ADANA
  22:31
  MALATYA
  04:31
  230,00 TL
 • Ede Turizm
  ADANA
  04:30
  MALATYA
  10:45
  230,00 TL
 • Malatya Zafer Turizm
  ADANA
  23:30
  MALATYA
  05:30
  250,00 TL
 • Bingöl Yüzenada
  ADANA
  15:30
  MALATYA
  21:30
  230,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Adana - Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Beydağı Turizm
Cesur Bingöl
Ede Turizm
Elazığ Murat Turizm
Has Bingöl
Lider Muş Turizm
Malatya Zafer Turizm
Medine Turizm
Muş Yolu Turizm
Elazığlılar
Öz Elbistan
Öz Has Bingöl

Adana - Malatya Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Adana Malatya arası genellikle 5 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Adana Malatya arasında sefer yapan otobüs firmaları Beydağı Turizm, Cesur Bingöl, Ede Turizm, Elazığ Murat Turizm, Has Bingöl, Lider Muş Turizm, Malatya Zafer Turizm, Medine Turizm, Muş Yolu Turizm, Elazığlılar, Öz Elbistan, Öz Has Bingöl firmalarıdır.
Adana Malatya otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 230 TL kadardır.
En ucuz Adana Malatya otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Adana Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerindendir.

Sanayi açısından gelişmiş olan bu bölgede, Güneydoğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç alınır. Adana bir metropolitandır ve gelişmiş bir şehirdir. Kültür merkezleri, gemi limanı, Çukurova’nın verimli toprakları ve 6 milyona yakın insanı barındıran Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay bölgelerinin merkezi olan Çukurova, oldukça önemli değerler arasındadır.

Dünyaca ünlü Adana kebabının merkezi olan şehrin, şalgam suyu, analı kızlı çorbası, bici bici tatlısı ve karsambaçı oldukça meşhurdur. Adana Akdeniz ve çevre illerin en gelişmiş kentlerinden biridir ve futbol takımı, üniversitesi, kültürel etkinlikleri ile bir metropolde aranan her şeyi bulabileceğiniz kentlerdendir.

Maden zengini bölgeler arasından olan Adana’da krom, demir, manganez ve kurşun yatakları bulunmaktadır. 

Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Malatya otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs, minibüs, taksi ve servisler kullanılmaktadır.

Araçla seyahat edecekler için Ankara Caddesi üzerinden otogara ulaşım mümkün olmaktadır. Maşti yerel ve kentsel otobüs seferleri ile hizmet veren ulusal bir otogar olduğu için, her zaman farklı güzergahlara en uygun otobüs bileti bulunur.

Yerel otobüslerin bazılarının ilçelerden otogara servisleri vardır ve toplu taşıma araçları da otogar seferleri düzenlemektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın çıkışında taksi bekleme alanlarında bulunan taksilerle şehir merkezine ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca MAŞTİ taksi durağına da (0422) 238 47 30 numarasından ulaşarak taksi talep edebilirsiniz.

24 saat kesintisiz olarak taksi ile Malatya’nın her yerine ulaşım sağlayabilirsiniz ve şehir merkezinden de taksi kiralayarak otogara ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

MalatyaKART kullanarak otobüsle seyahat edebilirsiniz. Belediye otobüsleri 2A, 2C, 2D Maşti ve 152 numaralı otobüslerle şehir merkezine hareket edebilirsiniz.
Otogardan Malatya kent kartınızı kullanarak trambüslere binebilir ve İnönü Üniversitesine gidebilirsiniz. Trambüs seferleri gece en son 23:45’e kadar yapılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı ilçelerde otobüs firmalarının servisleri yolcularını ücretsiz olarak otogara ulaştırmaktadır. Bunun için biletinizi alırken firmadan servis hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ile toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Minibüsler Akçadağ, Darende, Arapgir, Battalgazi, Arguvan, Kale, Hekimhan, Doğanyol, Doğanşehir, Yazıhan, Yeşilyurt, Pütürge bölgelerine ve mahallerine ulaşım sağlamaktadır.

MAŞTİ arkasındaki belediyeden minibüsler her 15 dakikada bir kalkış yapmaktadır. Dilerseniz minibüsle merkeze giderek, oradan farklı ilçelere düzenlenen otobüs seferlerine binebilirsiniz.  Minibüs ücretleri 1.75 liradan başlayarak güzergah uzadıkça yükselmektedir.

En Popüler Adana - Malatya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Malatya Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  2°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  -0°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -3°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -3°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -3°C

Haritada Malatya

Malatya Hakkında

Nüfus
772.904
Plaka
44
Telefon Kodu
422