Beydağı Turizm Online Otobüs Bileti

Beydağı Turizm Hakkında

Beydağı Turizm, 1972 yılında kurulmuştur. Adını ise halk oylamasıyla almıştır. Bir aile şirketi olarak faaliyete geçmiştir. Kurulduğu tarihte yalnızca tek bir seferle faaliyetlerini sürdürmekte olan bir seyahat şirketiydi. Malatya merkezli olan Beydağı Turizm, günümüzde Türkiye'nin pek çok noktasına seferler düzenlemekte olan bir firma olma niteliğine kavuşmuştur.
 
 Firmanın seyahat hizmetlerinden faydalanmak isteyenler online olarak Beydağı Turizm otobüs bileti satın alabilirler. 94 durak noktası bulunan, karayolu üzerinden yolcu taşımacılığı hizmeti sunan firma olarak hizmet vermektedir. Firma kurulduğu ilk tarihten itibaren sürekli gelişerek yoluna devam etmiştir.
 

 Firmanın Düzenlediği Seferler

 
 Beydağı Turizm, yalnızca Malatya'da değil Türkiye'nin pek çok popüler noktasına seferler düzenlemektedir. Seferler düzenlenen lokasyonlar arasında;
 
 - Adana ve Malatya otobüs seferleri,
 - Ankara ve Kayseri otobüs seferleri,
 - Ankara ve Malatya otobüs seferleri,
 - Balıkesir ve Bursa otobüs seferleri,
 - Bursa ve Eskişehir otobüs seferleri,
 - Eskişehir ve Bursa otobüs seferleri,
 - Gaziantep ve Elazığ otobüs seferleri,
 - Gaziantep ve Malatya otobüs seferleri,
 - İstanbul ve Ankara otobüs seferleri,
 - Kayseri ve Malatya otobüs seferleri,
 - Malatya ve Antalya otobüs seferleri
 - Malatya ve İstanbul otobüs seferleri,
 - Malatya ve Mersin otobüs seferleri,
 - Malatya ve İzmir otobüs seferleri,
 - Muğla ve Konya otobüs seferleri yer almaktadır.
 

 Firmanın Araç Filosu Ve İmkanları

 
 Beydağı Turizm'in konfor bakımından gelişmiş niteliklere sahip bir otobüs filosu bulunuyor. Son model Setra ve Travego marka otobüslerden oluşan araç filosunda konfor en üst düzeylerde sunulmuştur.
 
 Beydağı Turizm Firmasında 2+1 ve 2+2 koltukların bulunduğu otobüsleri mevcuttur. firmaya ait araç filosunun önemli bir kısmını 2+1 koltuklar içermektedir. Bu doğrultuda tekli koltuklarda seyahat etmek isteyenlerden fiyat farklı talep edilmesi söz konusudur.
 
 Otobüslerin koltukları, yolculuk konforunun maksimum düzeyde sağlayan bir tasarıma sahiptir. Koltukların tamamında koltuk arkası geniş ekranlar bulunmaktadır. Bu ekranlar sayesinde seyahat esnasında film izlemek, oyun oynamak ve müzik dinlemek mümkün olmaktadır. Ayrıca araçlarda seyahat edecek olan tüm yolculara araç içi kablosuz internet bağlantısı sağlanmaktadır.
 

 Sefer İkramı, Servis Ve Sunulan Diğer Hizmet Programları

 
 Beydağı Turizm, otobüslerinde ağırlamakta olduğu tüm misafirlerine çay-kahve servisi sunmaktadır. Firma tarafından yolculara sağlanan bu imkanın yanında 17 ilde şehir içi servis ağıyla hizmet sağlamaktadır. Firma İstanbul'da hem Esenler hem de Harem Otogarı'na servis hizmeti sunmaktadır.
 
 Beydağı Turizm, günümüz seyahat konforu anlayışına uygun nitelikte yolcularına konfor sunmayı hedefleyen yenilikçi şirketler arasında bulunmaktadır. Şehirler arası seyahat hizmetlerinde uzun yılların vermiş olduğu bir tecrübeyle faaliyet gösteren firmalar arasındadır. Bu anlamda uzun yol seyahatleri boyunca yolcuların rahat edebileceği her türlü imkanı sağlayan seçeneklerden biridir.
 
 Sektörünün öncülerinden biri olan Beydağı Turizm, yolcularına gidecekleri rota doğrultusunda güvenli ulaşım sağlamaktadır. Bu anlamda yüksek güven standartlarına sahip şirketler arasındaki yerini almıştır.
 

Beydağı Turizm İletişim

Telefon: 0850 811 05 44
E-Posta: beydagi@beydagi.com.tr
Website:

Adres:
Yeni Hamam Mah Atatürk Cad No:19 / A Battalgazi- MALATYA

Beydağı Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Beydağı Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (7)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (3)
Ortalama Puan

3.73

11 Değerlendirme

H****

***

11-11-2021

Gayet güzel bir firma bundan sonra tek geçerim


O****

A****

01-10-2021

Arabaları güzel rahat 2 .seyahatim de yine tercih edeceğim bir firma teşekkür ederim en azından denemelisiniz


Y****

B****

09-08-2021

Dün İnternetten aldım Sakarya- Ankara bileti otpbüs sakaryaya gelmedi. Rezil bir firma. 80₺ Mi iç ettiler. Yazıklar olsun.


Y****

G****

25-07-2021

ÇOK iyi


B****

****

24-07-2021

ilk defa bindim ve çok memnun kaldım gideceğim yerlerde tercih ediceğim bir firma


N****

D****

06-07-2021

Genel olarak memlun kaldim şoför beyden ve mavinden ama 1 2 3 4 5 nolu koltuklarda oturan bay ve bayan müşteriler yolculuğum boyunca susmalidar ve arar ara küfürlü konuştular hiç kimse uyarmadi bundan bı bayan olarak çok rahatsız oldum 05.07 2021 tarihinde adana kız kalesi 20.30 seferi


A****

K****

19-05-2021

Çok ilgili çalışanlar var. Çok memnun kaldım


F****

A****

22-09-2020

İnternete erişime izin verilmiyor, O yönden berbatsıznız. Yolculuklarımız sitres içerisinde ve sıkıcı geçiyor. Siz kesinlikle bir daha bir daha tercih etmeyip tavsiye etmeyeceğini söylemeliyim. Sağladığınız servis hizmetlerinizde aksaklıklar var.


s****

k****

03-08-2020

Firma iyiydı ancak muavın asırı kabaydı .servıs oldugu halde mersınden gelene yok iki lira verde dolmusa bın gıbı kaba soylemleri oldu.özellıkle kadın müşteriiye kaba saba konustu.fırma ıyı ama calısanlar kötü


K****

N****

16-07-2020

Firmaya teşekkürler. Bağaj konusunda mükemmelsiniz