Ankara Malatya Otobüs Bileti

Ankara - Malatya Otobüs Seferleri

 • Can Diyarbakır Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  07:00
  MALATYA
  16:48
  400,00 TL
 • Malatya Kayısıkent Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  03:45
  MALATYA
  12:46
  400,00 TL
 • Star Diyarbakır
  ANKARA (AŞTI)
  17:50
  MALATYA
  03:50
  300,00 TL
 • Bitlis Taç Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  19:30
  MALATYA
  05:30
  400,00 TL
 • Lider Muş Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  17:50
  MALATYA
  02:20
  240,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  ANKARA (AŞTI)
  18:00
  MALATYA
  04:00
  400,00 TL
 • Muş Yolu Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  18:30
  MALATYA
  03:30
  400,00 TL
 • Yeşil Muş Ovası
  ANKARA (AŞTI)
  18:30
  MALATYA
  03:30
  300,00 TL
 • Tuncelililer
  ANKARA (AŞTI)
  19:31
  MALATYA
  05:31
  450,00 TL
 • Malatya Medine Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  21:30
  MALATYA
  07:20
  450,00 TL
 • Özlem Van Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  23:30
  MALATYA
  09:00
  400,00 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  ANKARA
  08:00
  MALATYA
  17:00
  450,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Ankara - Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van
Best Van Turizm
Can Diyarbakır Turizm
Elazığ Hazar Turizm
Elazığ Murat Turizm
Ercis Sema
Has Bingöl
Has Diyarbakır
Lider Muş Turizm
Malatya Medine Turizm
Malatya Zafer Turizm
Medine Turizm

Ankara - Malatya Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ankara Malatya arası genellikle 9 saat 48 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Ankara Malatya arasında sefer yapan otobüs firmaları Best Van, Best Van Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Ercis Sema, Has Bingöl, Has Diyarbakır, Lider Muş Turizm, Malatya Medine Turizm, Malatya Zafer Turizm, Medine Turizm firmalarıdır.
Ankara Malatya otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 400 TL kadardır.
En ucuz Ankara Malatya otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Malatya otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs, minibüs, taksi ve servisler kullanılmaktadır.

Araçla seyahat edecekler için Ankara Caddesi üzerinden otogara ulaşım mümkün olmaktadır. Maşti yerel ve kentsel otobüs seferleri ile hizmet veren ulusal bir otogar olduğu için, her zaman farklı güzergahlara en uygun otobüs bileti bulunur.

Yerel otobüslerin bazılarının ilçelerden otogara servisleri vardır ve toplu taşıma araçları da otogar seferleri düzenlemektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın çıkışında taksi bekleme alanlarında bulunan taksilerle şehir merkezine ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca MAŞTİ taksi durağına da (0422) 238 47 30 numarasından ulaşarak taksi talep edebilirsiniz.

24 saat kesintisiz olarak taksi ile Malatya’nın her yerine ulaşım sağlayabilirsiniz ve şehir merkezinden de taksi kiralayarak otogara ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

MalatyaKART kullanarak otobüsle seyahat edebilirsiniz. Belediye otobüsleri 2A, 2C, 2D Maşti ve 152 numaralı otobüslerle şehir merkezine hareket edebilirsiniz.
Otogardan Malatya kent kartınızı kullanarak trambüslere binebilir ve İnönü Üniversitesine gidebilirsiniz. Trambüs seferleri gece en son 23:45’e kadar yapılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı ilçelerde otobüs firmalarının servisleri yolcularını ücretsiz olarak otogara ulaştırmaktadır. Bunun için biletinizi alırken firmadan servis hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ile toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Minibüsler Akçadağ, Darende, Arapgir, Battalgazi, Arguvan, Kale, Hekimhan, Doğanyol, Doğanşehir, Yazıhan, Yeşilyurt, Pütürge bölgelerine ve mahallerine ulaşım sağlamaktadır.

MAŞTİ arkasındaki belediyeden minibüsler her 15 dakikada bir kalkış yapmaktadır. Dilerseniz minibüsle merkeze giderek, oradan farklı ilçelere düzenlenen otobüs seferlerine binebilirsiniz.  Minibüs ücretleri 1.75 liradan başlayarak güzergah uzadıkça yükselmektedir.

En Popüler Ankara - Malatya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Malatya Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -5°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  -13°C
 • açık
  Cum
  açık
  -15°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  -14°C
 • açık
  Paz
  açık
  -14°C

Haritada Malatya

Malatya Hakkında

Nüfus
772.904
Plaka
44
Telefon Kodu
422