Best Van Turizm Online Otobüs Bileti

Best Van Turizm Hakkında

Best Van Turizm

Van merkezli olarak 23 yıl hizmet veren firmanın kurucusu Arslan Bayram’dır. Yurt içinde birçok noktaya ulaşım sağlayan firmanın Irak, İran ve Gürcistan’ın bazı bölgelerine hizmeti vardır.

Hizmet ve Programları

Best Van Turizm’in avantajlarla dolu Best Kartından yararlanmak isteyenler Firmanın internet sitesinden başvurularını kolayca yapabilir ve sürekli yolculuklarınızda Best Kartın kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Sitemize üyeliğinizi yaparak biletlerinizi kolaylıkla edinebilirsiniz. Üyelik ücretsiz olup size ek avantajlar sağlar.
Yolculuklarımızda yolcularımıza her mola sonrası sıcak (çay, kahve gibi) ve soğuk (meşrubat, meyve suyu, su gibi) içecekler ve yanında ikramlıklardan oluşan servisimiz bulunur. Molalarda araç içi personelimiz araç içi temizliği yapmaktadır. Best Van Turizm araçları yolculuğunuz boyunca en kaliteli ve ihtiyaçlarınızı en konforlu karşılayabileceğiniz dinlenme tesislerde mola vermektedir.

Yolculuk esnasında herhangi bir sorununuz olursa sizlere yardımcı olacak güvenilir araç içi personelimiz tüm yolculuğunuz boyu size eşlik edecektir.
Otobüslerimizin 2+1 rahat koltuk yerleşimi vardır. İnternet bağlantısı, her koltukta LCD TV, TV’lerde yol boyu izleyebileceğiniz birbirinden kaliteli film ve müzik arşivleri, kulaklık ve priz mevcuttur. Seferlerimiz molalıdır. Namaz vakitlerine göre molalar düzenlenebilmektedir.

Best Van Turizm Seferleri

Best Van Turizmin hareket noktası Van’dır. Buna rağmen ülkemizdeki tüm bölgelere ulaşım sağlamaktadır. Ankara, Nevşehir, Kahramanmaraş, İstanbul, Bilecik, Aydın, Antalya, Batman, Bingöl, Erzurum, Denizli, Isparta, Tatvan, Aksaray, Afyon, Antalya, Erbil, Batum Best Van Turizm seferlerinden sadece birkaçıdır.

Ankara, İstanbul, Maraş gibi şehirlere günde 2 kez seferlerimiz vardır. Çıkış noktamıza daha yakın olan Diyarbakır, Elazığ, Bitlis, Bingöl gibi şehirlere daha sık seferlerimiz vardır. Talebe göreyse bazı şehirlerimize günde tek seferimiz vardır. Detaylı bilgilere şubelerimizden ve web sayfamızdan ulaşmanız mümkündür.

Best Van Turizmin Otobüs Filosu

2016 yılı itibariyle firmamız 26 adet 2+1 yeni Mercedes Benz otobüsleri filosuna katarak filomuzu daha da güçlendirdik. Toplam da 110 otobüsümüzle yurt dışında Irak (Erbil’e direkt seferlerimiz başladı), İran, Gürcistan’a (Batum’a direkt seferlerimiz başladı) ve yurt içinde ise her bölgeye güvenli, kaliteli, güler yüzlü ulaşım sağlıyoruz. 

Best Van Turizm İletişim

Telefon: (0432)-444-00-65
Telefon: 04322155656
Telefon: 05304000132
E-Posta: bilgi@bestvantur.com
Website:

Adres:
Cumhuriyet Caddesi, Bayram Oteli Altı, Van

Best Van Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Best Van Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (6)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

4

9 Değerlendirme

A****

D****

29-08-2022

Hayatımdaki en mükemmel ikinci otobüs yolculuğu idi. Çünkü çok çabuk vardık. Zırt pirt sigara molasina inen tipler yoktu. Mola bitiminde lavabodan gelmesini beklediğimiz teyzelerde yoktu. 3 saat erken vardık. Teşekkürler bestvan


f****

g****

15-06-2022

Yaptığım en berbat yolculuktu.


***

t****

12-05-2022

65.BJ.314 plakalı araçla Van-Antalya yolculuğumuz da Mükemmel bir yolculuk yaptık bütün yolcuların memnuniyeti açık acik belliydi Ayda 2 kez Alanyaya yolculuk yapıyorum daha önce Akdeniz turizmle yolculuk yapmıştım çok rezillik çektim artık Best Van turizm vazgeçilmezdir benim için herkese de tavsiye ederim güzel ikramları güler yüzleri için teşekkürler


T****

***

09-05-2022

Berbat


N****

****

30-03-2022

Evet iyi bir yolculuk yaptım


Y****

K****

20-03-2022

Çok iyi teşekkür ederim


S****

****

11-03-2022

Best


B****

A****

07-02-2022

Çok ilgililer teşekkür ederim


M****

s****

06-02-2022

Çok iyi