Adıyaman Van Otobüs Bileti

Adıyaman - Van Otobüs Seferleri

 • Vangölü Turizm
  ADIYAMAN
  20:30
  VAN
  07:30
  500,00 TL
 • Best Van Turizm
  ADIYAMAN
  21:30
  VAN
  06:00
  500,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Adıyaman - Van Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Hakkında

Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Adıyaman, M.Ö. 40 bin yılından kalan Palanlı Mağarasındaki kalıntılarıyla oldukça önemli bir merkezdir.

Kültürel açıdan birçok tarihi kalıntısı olan ve Gölbaşı, Yüzen Adalar, Nemrut, St Pavlus ve St Petrus kiliseleri, Cendere köprüsü gibi birçok tarihi alan yerli ve yabancı turistler tarafından çok sık ziyaret edilmektedir. İnanç ve sağlık turizmi açısından önemli bir değeri olan Adıyaman, ülkemizin şark turunun ilk uğrak noktalarından biridir.

Nemrut dağı, Yeni Kale, meşhur çiğ köfte turistlerin ilk durakları arasında yer almaktadır. Menzil de önemli kültür duraklarından biridir ve şehirde yaşayan bir tarihi hissedebilmeniz mümkün olmaktadır. Fırat nehri bölgenin en önemli nehirleri arasındadır ve birçok ören yeri bulunmaktadır.

Adıyaman turistik açıdan gezilebilecek ve değişik kültürlere ev sahipliği yapmış bir kent olarak birkaç gün gezilebilecek olan bir kenttir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. 

En Popüler Adıyaman - Van Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Adıyaman - Van Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Adıyaman Van arası genellikle 11 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Adıyaman Van arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
Adıyaman Van otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 500 TL kadardır.
En ucuz Adıyaman Van otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Van Hava Durumu

 • kar yağışlı
  Sal
  kar yağışlı
  4°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  7°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  7°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  8°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  9°C

Haritada Van

Van Hakkında

Nüfus
1.096.397
Plaka
65
Telefon Kodu
432