Vangölü Turizm Online Otobüs Bileti

Vangölü Turizm Hakkında

Vangölü Turizm

Vangölü Turizm ÖZELLİKLE Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde faaliyet göstermektedir. Bu bölgelere düzenlediği seferler ile yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir. Verdiği kaliteli ve rahat hizmetle firma bölge insanı tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Müşterilerinden gelen olumlu ya da olumsuz tepkilerle daima kendini geliştiren bir firma olarak göze çarpmaktadır.

Özellikle oluşturduğu internet sitesi sayesinde insanların sefer saatlerine,günlerine ve bilet fiyatlarına kolaylıkla erişmeleri firmanın kurumsallığa verdiği önemi gösteriyor. Ayrıca Vangölü Turizm uygulamasını insanlar cep telefonlarına indirebilmektedir. Bu uygulamayla birlikte her an bilet satın alabilmekte ve kendileri için gerekli olan bilgilere ulaşabilmektedirler. Rakip firmalara göre son derece modern olanaklara sahip firma bünyesinde son teknoloji otobüs filosunu da bulundurmaktadır. Müşterilerinin özellikle uzun güzergahlara yaptıkları seyahatlerde konforlu ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlamaktadır.

Vangölü Turizm uyguladığı bilet fiyatlarıyla da müşterilerini memnun bırakmaktadır. Bazı firmalar gibi çok yüksek bilet fiyatlarının bulunmadığı firmada müşterilere ekonomik açıdan her türlü kolaylıkta sağlanmaktadır. Özel durumu olan müşterilere daima yardım eden ve mağdur olmalarını engelleyen firmamız öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşterileriyle karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde uzun yıllardır hizmet veren Vangölü Turzim özellikle kurumsallaşma açısından gösterdiği başarı ile takdiri hak etmektedir. Bulunduğu bölgeye son derece hakim olan firma rakiplerine birçok konuda fark atmış bulunmaktadır. Başarısını daha uzun yıllar devam ettirmek isteyen firmamıza sizleri davet ediyoruz.

Vangölü Turizm İletişim

Telefon: (0850)-650-65-65
Telefon: 08506506565
E-Posta: bilgi@vangoluturizm.com
Website:

Adres:
İpekyol Caddesi, Kurtuluş Parkı Önü, Vangölü Petrol Binası, Van

Vangölü Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Vangölü Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (15)
İyi (2)
Orta (2)
Kötü (2)
Çok Kötü (10)
Ortalama Puan

3.32

31 Değerlendirme

***

K****

04-10-2021

Saat lere uyulmuyor kalkışta 1 saat rotar


A****

P****

01-10-2021

No bus turned up. No help at terminal. After an hour's wait they then gave me a ticket later in the day. I refused and booked with another company. Hopefully will receive refund.


E****

****

09-09-2021

Ben tam 4 yıldır malatyaya gidip geliyorum ve van gölüne mutlaka binerim ama bugun geçirdiği en berbat yolculuktu çok yavaş ve sürekli durduk resmen otobusu kullanmayı bildiğinden şüphe ettim çok çok kötüydü birdaha asla almayacagım


***

****

30-08-2021

Bu şirket ile hiçbir şekilde yolculuk yapmadığım halde meilime yolculuk yaptığınız icin memnunmusunuz diye meil geldi


H****

B****

31-07-2021

Bir daha asla... Özel araç kiraları başka firmadan bilet bulamazsam, gene de bu firmayla seyahat etmem.


Y****

E****

31-07-2021

Güzel bi yolculuktu bilet com a teşekkürler


E****

P****

26-07-2021

Her şey çok güzeldi, tüm ekibe teşekkür ederim...


***

D****

23-07-2021

Çok memnun kaldım. Harika bir firma tüm donanımları ve ilgili muavin ve şoförleri ile yolculuğu kısa sürede kazasiz belasız geçirdik. Allah razı olsun.


E****

T****

08-07-2021

Çok güzel bir yoculuktu


D****

a****

05-07-2021

Hiç memnun değilim ben 250 tl ile giderken ayakları yolcu alıp 40 tl ye gidyolar çocuklar için bilet almamış aileler koridorda oturuyorlar iletmeniz gerekiyor bunlarla muş dan denizliye gidiyorum Hiç memnun kalmadım çocuklar şu dolabını açıp suları patlatıyor ilgilenen yokservis var evet ama konfor 0