Vangölü Turizm Otobüs Bileti Al

Vangölü Turizm Hakkında

Vangölü Turizm


Vangölü Turizm1972 yılında Necip Kartal Tarafından firmanın merkezi olan Van şehrinde kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyerek her geçen gün kendini yenileyen firma yenilikçi bir anlayışla faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerine ve çalışanlarına karşı saygılı, dürüst bir yaklaşımı benimseyen Vangölü Turizm, çalışmalarını topluma ve doğaya karşı bilinçli bir yaklaşımla sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini odağına alan firma teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendini günün şartlarına uygun olarak devamlı yenilemektedir.


Seferleri

Türkiye’nin doğusu ile batısını birleştiren Vangölü Turizm, başta İstanbul, Ankara olmak üzere Türkiye’nin birçok iline seferler düzenlemektedir. Vangölü Turizm haftanın her günü aşağıdaki şehirler arasında ulaşım sağlamaktadır.
Ağrı - Van
Ankara - Elazığ
Ankara - Malatya
Ankara - Van
Batman - Gaziantep
Batman - Van
Bitlis - Diyarbakır
Diyarbakır - Bitlis
Diyarbakır - Van
Erzurum - İstanbul
Erzurum - Van
Gaziantep - Batman
Gaziantep - Diyarbakır
Gaziantep - Şanlıurfa
Gaziantep - Van
İstanbul - Ağrı
İstanbul - Amasya
İstanbul - Ankara
İstanbul - Erzurum
İstanbul - Elazığ
İstanbul - Kayseri
İstanbul - Malatya


İstanbul - Van

Malatya - Van
Şanlıurfa - Adana
Van - Ağrı
Van - Ankara
Van - Batman
Van - Bitlis
Van - Gaziantep
Van - Diyarbakır
Van - Elazığ
Van - İstanbul
Van - Malatya
Van - Muş


Otobüs Filosu

Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden Vangölü Turizm’in yaş ortalaması 5 olan toplam 81 adet Travego model araçtan oluşan bir filosu bulunmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Her zaman yolcularına konforlu bir seyahat deneyimi yaşatmayı hedefleyen Vangölü Turizm’in araçlarının tamamında geniş aralıklı koltuklar bulunmaktadır. Firma, seyahatler süresince yolcularına kesintisiz internet erişimi, müzik yayını, TV yayını gibi hizmetler sunmaktadır. Vangölü Turizm’in tüm araçlarında koltuk arkalarında kişiye özel ekranlar, USB girişleri, prizler ve okuma lambaları bulunmaktadır. Vangölü Turizm, seyahatlerde sefer saati ile doğru orantılı olarak yolcularına kahvaltı veya atıştırmalıkların yanı sıra sıcak ve soğuk içecek ikramında da bulunmaktadır.

Vangölü Turizm firması ile gerçekleştirmek istediğiniz seyahatleriniz için bilet.com aracılığıyla biletinizi satın alabilirsiniz.
 

Vangölü Turizm İletişim

Telefon: (0850)-650-65-65
Telefon: 08506506565
E-Posta: bilgi@vangoluturizm.com

Adres:
İpekyol Caddesi, Kurtuluş Parkı Önü, Vangölü Petrol Binası, Van

Vangölü Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Vangölü Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Vangölü Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Vangölü Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Vangölü Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Vangölü Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Vangölü Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Vangölü Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Vangölü Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Vangölü Turizm otobüs firması başlıca Batman, Bitlis, Diyarbakır, Gaziantep, Iğdır şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 54 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Vangölü Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Vangölü Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (48)
İyi (8)
Orta (5)
Kötü (3)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.58

64 Değerlendirme

S****

Z****

31-01-2023

Çok memnun kaldım. Biraz gecikmeli vardık onun dışında herşey güzeldi


***

M****

29-01-2023

Otobüs gayet rahattı. Çalışanlarla ilgili de herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


V****

****

28-01-2023

396 Plakalı araç personeline çok teşekkür ederim. Namaz kılmak ( akşam) için uygun bir istasyonda durmasını rica ettim, sağolsun tereddüt etmeden talebimi yerine getirdi. Kazasız, belasız seyahatler diliyorum. 28.01.2023


F****

Z****

15-01-2023

Yolculuk gayet güzeldi . 12 saat içinde sadece 2 defa içecek ikramı yapıldı. Onun dışında güzel bir yolculuktu


E****

****

26-12-2022

memnunum


S****

K****

12-12-2022

Memnun kaldık teşekkür ederim


M****

A****

14-11-2022

çok memnun kaldım tşk ederim


K****

P****

12-11-2022

Bu araç çok farklıydı şöförleri ve mavini muazzam iyiler di Allah onlardan razı olsun inşallah daha önce çok şirket ile seyahat etim kimse bu araba kadar iyi gelmedi


H****

****

08-11-2022

Otobüs gayet rahat


E****

H****

01-11-2022

10 seneyi aşkın bu firma ile gidiyorum. Du