Vangölü Turizm Online Otobüs Bileti

Vangölü Turizm Hakkında

Vangölü Turizm

Vangölü Turizm ÖZELLİKLE Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde faaliyet göstermektedir. Bu bölgelere düzenlediği seferler ile yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir. Verdiği kaliteli ve rahat hizmetle firma bölge insanı tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Müşterilerinden gelen olumlu ya da olumsuz tepkilerle daima kendini geliştiren bir firma olarak göze çarpmaktadır.

Özellikle oluşturduğu internet sitesi sayesinde insanların sefer saatlerine,günlerine ve bilet fiyatlarına kolaylıkla erişmeleri firmanın kurumsallığa verdiği önemi gösteriyor. Ayrıca Vangölü Turizm uygulamasını insanlar cep telefonlarına indirebilmektedir. Bu uygulamayla birlikte her an bilet satın alabilmekte ve kendileri için gerekli olan bilgilere ulaşabilmektedirler. Rakip firmalara göre son derece modern olanaklara sahip firma bünyesinde son teknoloji otobüs filosunu da bulundurmaktadır. Müşterilerinin özellikle uzun güzergahlara yaptıkları seyahatlerde konforlu ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlamaktadır.

Vangölü Turizm uyguladığı bilet fiyatlarıyla da müşterilerini memnun bırakmaktadır. Bazı firmalar gibi çok yüksek bilet fiyatlarının bulunmadığı firmada müşterilere ekonomik açıdan her türlü kolaylıkta sağlanmaktadır. Özel durumu olan müşterilere daima yardım eden ve mağdur olmalarını engelleyen firmamız öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşterileriyle karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde uzun yıllardır hizmet veren Vangölü Turzim özellikle kurumsallaşma açısından gösterdiği başarı ile takdiri hak etmektedir. Bulunduğu bölgeye son derece hakim olan firma rakiplerine birçok konuda fark atmış bulunmaktadır. Başarısını daha uzun yıllar devam ettirmek isteyen firmamıza sizleri davet ediyoruz.

Vangölü Turizm İletişim

Telefon: (0850)-650-65-65
Telefon: 08506506565
E-Posta: bilgi@vangoluturizm.com
Website:

Adres:
İpekyol Caddesi, Kurtuluş Parkı Önü, Vangölü Petrol Binası, Van

Vangölü Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Vangölü Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

S****

D****

28-06-2020

15 yıldır aynı yolu gidip geliyorum, ilk defa Van Gölü Turizmi kullandım. Allah bir daha bindirmesin, başkalarının özgürlüğü birilerinin özgürlüğü oluşunca da devam edebiliyormuş. Arkamda oturan kadın 4 çocuğu ile beraber 19 saat sırtımda geldi. Kafama pislemedikleri kaldı. 19nsaatin 1 saati uyuyarak geçmedi. Şöföre söylememe rağmen uyarı bile yapılmadı, üstüne üstlük "çocukluğunu yaşamamışsın bilmiyorsun" gibi saçma bir cevap ile haksız konuma düşürüldüm. Kendi paramla kazıklandım gibi hissediyorum. Bir daha asla tercih etmeyeceğim. Yıllardır kullandığım firma pandemi nedeni ile daha sefer açmamıştı ama ne olursa olsun bir daha bildiğimden şaşmayacağım.