Yeni Diyarbakır Seyahat Online Otobüs Bileti

Yeni Diyarbakır Seyahat Hakkında

Yeni Diyarbakır Seyahat

Türkiye’nin her bölgesinden Doğu Anadolu Bölgesi’ne ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız Yeni Diyarbakır Seyahat kuruluşundan itibaren kaliteli ve yenilikçi anlayışı ile ulaşım sektöründe hizmet veren turizm şirketlerinden biridir.
 

Hizmet ve Programları

Yeni Diyarbakır Seyahat her zaman çalışanlarını ve yolcularını düşünmektedir, otobüslerimizde yolcularımızın rahat olarak seyahat etmeleri için koltuk aralıkları yolcuların birbirinden rahatsız olmayacak şekilde seyahati için geniş olarak ayarlanmıştır. Sınırsız internet, uydu yayını ve ikramlarımız bulunmakta olup günlük gazete servisi de yapılmaktadır. Ayrıca şehir içi servisimiz de yolcularımızın hizmeti için bulunmaktadır. Turizm şirketimiz Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hasas davranmakta ve şöförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilip yolcularımıza hizmet vermektedir. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş yetki belgesini kontrol edebilirsiniz. Yolcularımızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmesi firmamız için taviz veremeyeceği hassas davrandığı konulardır.
 

Seferleri

Firmamız Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir. Urfa’ dan Diyarbakır’ dan İstanbul’a ya da Ankara’ya müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. E-Bilet  olarak da web sitemizden online olarak alabilirsiniz. Web sitemiz ipekcom.tr ‘nin alt yapısıyla güvenilir olarak hizmet vermektedir. Eğer isterseniz online olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj prosedürümüzde de belirttiğimiz gibi limitin üstünde olan bagajlarınız alınmayabilir veya ek ücret talep edilebilmektedir. Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. Eğer bagaj fişiniz olduğu halde eşyanız kaybolduğu takdirde bagaj fişinizi göstererek mağduriyetiniz giderilir. Firmamız tarafından kaybolan bagajınız için ödeme yapılır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda oluşacak maddi manevi zarardan firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.
 

Otobüs Filosu

Yeni Diyarbakır Seyahat Mercedes Travego araçların üretilen en son modeli otobüs filomuz için tercih etmekteyiz. 

Yeni Diyarbakır Seyahat İletişim

Telefon: 444 06 21
Telefon: 04122342113
E-Posta: bilgi@yenidiyarbakir.com.tr
Website:

Adres:
Siverek Yolu, Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 11-12, Diyarbakır

Yeni Diyarbakır Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yeni Diyarbakır Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (3)
İyi (2)
Orta (0)
Kötü (2)
Çok Kötü (5)
Ortalama Puan

2.67

12 Değerlendirme

h****

***

12-09-2022

Rezaletti aman aman bir daha mı, tövbe


E****

****

28-08-2022

Otobus kirliydi . Servis pek yoktu kalktim kendim su aldim istedim. Soför sabirsiz telasli kullandi otobusu az daha 2 3 kaza olabilirdi. Ustelik hep telefonla gorustu bir elinde sigara obur telefon tum yolu gitti. Onde 2nci soforle beraber sigara ictiler bende icyim diye deyince kizdilar. Israr ettim 2nci soför sondurdu. Bidaha bu firmayla mecbur kalmadiktan sonra binmem.


m****

s****

01-05-2022

Hayatımda yaptığım en kötü yolculuktu.Birden fazla kişiye aynı bileti satmışlar yolcular mağdur oldu.Koridorda oturanlar bile vardı.Güzergahta görünmeyen yerlere bile girdi.Çok fazla zaman kaybetti.Bir daha binmeyi düşünmüyorum.


A****

****

02-11-2021

Çok memnun kaldım kötü yorumlara aldanmayın


E****

B****

09-08-2021

Gayet iyiydi.


S****

D****

28-05-2021

Gayet iyiydi


G****

Y****

30-04-2021

Çok memnun kaldım teşekkürler.


D****

G****

21-11-2020

Hiç memnun kalmadım. Maskesini çıkaran yolcular vardı. Pencere kenarı tek koltuk aldım. Otobüste arka dörtlü de çıktı.


N****

****

04-10-2020

Gayet iyi


R****

A****

29-07-2020

Hiç Güzel değil............