Gaziantep - Hatay (Antakya) Otobüs Bileti

Gaziantep - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri

 • Öz Diyarbakır
  GAZIANTEP
  00:45
  HATAY
  03:35
  40 TL
 • Metro Turizm
  GAZIANTEP
  02:30
  HATAY
  05:50
  70 TL
 • Öz Diyarbakır
  GAZIANTEP
  14:30
  HATAY
  18:20
  40 TL
 • Öz Diyarbakır
  GAZIANTEP
  15:45
  HATAY
  19:35
  40 TL
 • Öz Elazığlılar
  GAZIANTEP
  16:15
  HATAY
  19:05
  50 TL
 • Tuncelililer
  GAZIANTEP
  18:45
  HATAY
  21:35
  50 TL
 • Lider Muş Turizm
  GAZIANTEP
  21:00
  HATAY
  23:50
  40 TL
 • Metro Turizm
  GAZIANTEP
  02:30
  HATAY
  05:50
  70 TL
 • Lider Muş Turizm
  GAZIANTEP
  21:00
  HATAY
  23:50
  40 TL
 • Öz Diyarbakır
  GAZIANTEP
  00:45
  HATAY
  03:35
  40 TL
 • Metro Turizm
  GAZIANTEP
  02:30
  HATAY
  05:50
  70 TL
 • Öz Diyarbakır
  GAZIANTEP
  14:30
  HATAY
  18:20
  40 TL
Tümünü Göster

Gaziantep - Hatay (Antakya) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van Turizm
Cesur Bingöl
Has Bingöl
Has Diyarbakır
Has Diyarbakır Seyahat
Lider Muş Turizm
MIDYAT SEYITOGLU
Midyat Seyyidoğlu Turizm
Öz Diyarbakır
Öz Has Bingöl
Özel Diyarbakır
Özlem Cizre Nuh

Gaziantep Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden olan ve zengin mutfağı ile ün kazanan Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin gözdesidir.

Sanayi açısından oldukça gelişmiş bir büyükşehir olan bu kent, ihracatta çok büyük bir paya sahiptir. Ulaşım imkanlarının kolaylığı ve sanayi alanında gelişmesi, bölgeyi yükselen bir değer haline getirmiştir. En önemli tarım ürünü Antepfıstığıdır ve Antepfıstığı Araştırma Enstitüsü de bulunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi Gaziantep’te bulunmaktadır. Bölgede üç büyük AVM vardır ve ekonomik açıdan her zaman gelişmiş konumdadır. Antep fıstıklı baklavası, 300 çeşit yöresel yiyeceği ve et ürünlerinden oluşan lezzetleri ile Antep, dünya çapında başarılı bir mutfağa sahiptir.

El sanatları konusunda da gelişmiş olan Gaziantep, 2015 yılında Yaratıcı Şehirler Ağına Gastronomi dalında dahil edilmiştir.

Hatay Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Hatay (Antakya)

Hatay otogarından yakın illere dolmuşlar ya da yerel otobüslerle en uygun otobüs bileti bulup gitmek mümkündür. Bu nedenle otogar oldukça hareketlidir. Çünkü Adana’ya çok yoğun bir ulaşım vardır.


Büyükşehir belediyesi olan Hatay’da ulaşım, taksi, servis, dolmuş ve halk otobüsleriyle sağlanmaktadır. Her yere farklı ücret tarifeleri ile giden belediye araçları sayesinde pratik bir ulaşım sağlanabilmektedir. Her yerden Hatay kentine otobüs vardır ve yollar da kişisel
kullanım için oldukça uygundur.

Hatay otogarından şehir merkezine ulaşmak için, birçok farklı ulaşım seçeneğini tercih edebileceğiniz gibi, kiralık araç talep ederek sizi otogardan karşılamalarını da isteyebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi 0326 227 22 23 numarasıyla hizmet vermektedir. 23 taksinin bulunduğu otogarda otobüsünüzden indiğinizde birçok taksi bulabilirsiniz ve ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.  


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bir büyükşehir belediyesi olan Hatay’da ulaşımı sağlamak için halk otobüsleri de görev yapmaktadır. Halk otobüslerinin yer aldığı kentte, ulaşım gidilecek olan bölgelere göre değişen fiyat tarifeleriyle sağlanmaktadır. Birçok bölgeye halk otobüsü ile ulaşım mümkünken, dolmuşlar da çok sık kullanılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının servisleriyle de çeşitli köy ve ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu servisler genelde servislerin bulunduğu bekleme alanında yer almaktadır ve otobüs firmanızdan servisin olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda dolmuşlar sayesinde birçok bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Topbağzı, İskenderun, Adana, Sabancı, Tayfur Sökmen Kampüsü, MKÜ Hastanesi, Kahramanmaraş, İslahiye gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Her zaman ekonomik biletler bulma imkanı bulunmaktadır.

En Popüler Gaziantep - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları