Lüks Hatay Birlik Turizm Online Otobüs Bileti

Lüks Hatay Birlik Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Lüks Hatay Birlik Turizm Hakkında

Lüks Hatay Birlik Turizm


İlk olarak 2005 yılında Hatay Birlik Turizm adıyla kurulan firma; 2013 yılında memnuniyet odaklı hizmet anlayışıyla revizyon sürecine girmiş, Lüks Hatay Birlik Turizm adıyla yenilenmiştir. 15 yılı aşkın bir tecrübe ile yoluna devam eden firma koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiştir.  Karayolu seyahat taşımacılığı ve güvenli seyahat konusunda da firma kendini geliştirmiştir. Hatay’da kurulan firma misyonu gereği;  “Yenilikçi", "Gelişimci" ve "Mükemmeliyetçi" odaklı anlayış çerçevesinde müşteri beklentilerini doğru tespit edip bu doğrultuda yatırım ve kararlar alarak sektörün gelişimine katkı sağlamaya devam etmektedir.


Seferler

Hatay’da kurulmuş firmanın; tarihi dokusu ve gastronomisiyle ünlü illerimiz olan Gaziantep ve Kahramanmaraş’a çift yönlü seferleri mevcuttur. Deneyimli çalışanlarının müşteri memnuniyeti odaklı anlayışıyla; haftanın her günü sabah 04:00 akşam 18:30 saatleri arasında Hatay - Gaziantep, Hatay - Kahramanmaraş güzergahlarında çift yönlü seferler düzenlemektedir.


Otobüs Filosu

Lüks Hatay Birlik Turizm yolcu taşımacılığı alanında 25 kişiden 55 kişiye kadar farklı yolcu kapasiteli turizm otobüsleri ile hizmet vermektedir. Araç filosundaki araçlar yolcu beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilecek yeterlilikte ve 2+2 koltuk sistemindeki konforla dizayn edilmiş son model araçlardır. Filodaki araçların tamamının düzenli bakımları yapılmaktadır. Bakım cetvellerine göre periyodik aralıklarla araçların değişim ve kontrolleri ayrıca takip edilmektedir.


İkram ve Hizmetler

Firma çalışanları deneyimli bir ekipten oluşur. Lüks Hatay Birlik Turizm’in araç içi hizmetleri arasında TV ve müzik yayını mevcuttur. Ayrıca her yolcunun koltuğunda okuma lambası bulunmaktadır. Firma sefer süresi boyunca içecek ve yiyecek ikramında bulunuyor. Ayrıca yolculuk sırasında su ihtiyacınızı da muavin ile iletişim kurarak giderebilirsiniz.

Lüks Hatay Birlik Turizm otobüs firmasının seferlerini bilet.com üzerinden öğrenebilir; biletlerini güvenle ve kolaylıkla bilet.com’dan temin edebilirsiniz. 

Lüks Hatay Birlik Turizm İletişim

Telefon: 0326 225 36 88
Telefon: 0530 313 27 27
Website:

Adres:
HARAB ARASI MAH.KÖY GARAJI NO.27 0031 Antakya, Hatay

Lüks Hatay Birlik Turizm Seferleri

Lüks Hatay Birlik Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Hatay Birlik Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok