Özlem Diyarbakır Online Otobüs Bileti

Özlem Diyarbakır Hakkında

Özlem Diyarbakır

Türkiye’nin her bölgesinden ulaşım hizmeti veren Özlem Diyarbakır Seyahat 23 Nisan 2004 tarihinde Güneydoğu'da ilk olarak Royal Class sınıfında yer alan MAN MEGA FORTUNA otobüsleriyle hizmete başlamıştır. Ulaşım sektöründe 12 yıldır faaliyet veren Özlem Diyarbakır seyahat çalışanlarının motivasyonunu yüksek olmasını sağlayarak kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır.
 

Hizmet ve Programları

Kurulduğu yıldan itibaren belirlediği ilkelerinden ödün vermeyen Özlem Diyarbakır Seyahat çalışanları ve otobüs filosu ile müşterilerine hizmet için hazırdır. Otobüslerimizdeki koltuk aralıkları yolcularımızın rahat olarak seyahati için geniş olacak şekilde düzenlenmiş olup ayrıca sınırsız internet, yiyecek ve içecek ikramımız bulunmaktadır. Ayrıca şehir içi servisimiz de yolcularımızın rahat ulaşımı için bulunmaktadır. Otobüs filosunda çalışan şoförler Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamaların özen göstermektedir. Çünkü yolcularımızın güvenli olarak seyahati bizim için yerlerden önemlidir ve bu sayede bu sektör içerisinde uzun zamandır yer almakta ve tercih edilmektedir.
 

Seferleri

Firmamız Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden müşterilerine hizmet vermektedir. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz. E- bilet hizmetimiz web sitemiz üzerinden güvenli alt yapısı ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca aldığınız e-biletlerinizi seferin düzenleneceği bir günden önce kurye ile tarafınıza ulaşmasını talep edebilirsiniz. Eğer isterseniz online olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj prosedüründe belirtilen ağırlığın üstünde olan barajlarının için ek ücret talep edilebilmektedir. Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. Bagaj fişinizi seyahatiniz boyunca saklayarak bagajınızı görevliden teslim alana kadar kaybetmeyiniz, çünkü eğer bagajınız kaybolursa bu fiş sayesinde mağduriyetiniz firmamız tarafından giderilir, kaybolan bagajınız için ödeme yapılır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda firmamız sorumlu değildir.
 

Otobüs Filosu

Özlem Diyarbakır Seyahat Mercedes Benz Türk markasının  son modeli olan Travego otobüslerinden 10 tane filosuna eklemiştir.

Özlem Diyarbakır İletişim

Telefon: 444 44 21
Telefon: 4444421
E-Posta: info@ozlemdiyarbakir.com.tr
Website:

Adres:
Peyas Mahallesi, Urfa Bulvarı, No: 218-220, Kayapınar, Diyarbakır

Özlem Diyarbakır En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Özlem Diyarbakır Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok