Artvin Hatay (Antakya) Otobüs Bileti

Artvin - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri

 • Ali Osman Ulusoy
  HOPA
  13:30
  HATAY
  13:30
  670,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Artvin - Hatay (Antakya) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Hakkında

Dağlık bir alana kurulmuş olan Artvin, Çoruh merkezli olarak Ortaçağ’da kurulan bir kenttir. çay, fındık ve kivi ekonominin en önemli parçalarından biridir.

Endüstriyel olarak çay ve fındık fabrikaları bulunmaktadır. Murgul’da ise, bakır işlemeciliği yapılmaktadır. Havalimanı ve demiryolu bulunmayan Artvin de, otoyol da bulunmamaktadır. Kentte yoğun bir göç dalgası sürdürülürken, son yıllarda yaşam koşullarının iyileştirilmesi yatırımlarla il dışına göçler azalmıştır.

Artvin’de mükemmel bir doğa gezisi yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Kış aylarında kar ve yağmur nedeniyle ulaşım güçleşebileceğinden, kış haricindeki zamanlarda Artvin’in güzelliklerinin keşfedilmesi tavsiye edilmektedir.

Artvin’de Karadeniz mısır ekmeği, yöresel lezzetler her mevsim keşfedilebilmektedir. Aynı zamanda kamp alanları ve kaplıca turizmi için de Artvin bölgenin turistik duraklarındandır. Bu nedenle yaz kış Artvin gezilebilecek olan doğal güzellikleriyle popüler bir şehirdir. 

En Popüler Artvin - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Artvin - Hatay (Antakya) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Artvin Hatay (Antakya) arası genellikle 0 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Artvin Hatay (Antakya) arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
Artvin Hatay (Antakya) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 670 TL kadardır.
En ucuz Artvin Hatay (Antakya) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.