Öz Elazığlılar Online Otobüs Bileti

Öz Elazığlılar Hakkında

Öz Elazığlılar

Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız Öz Elazığlılar kuruluşundan itibaren vizyon ve misyon ilkelerinden ödün vermeden ulaşım sektöründe faaliyet veren köklü turizm şirketidir.
 

Hizmet ve Programları

Kalitesinden ve firmanın kurulduğu yıldan itibaren belirlediği ilkelerinden ödün vermeyen Öz Elazığlılar her zaman güler yüzlü hizmetiyle müşterilerine hizmet için hazırdır. Firmamıza ait otobüslerimizde yolcularımızın rahat olarak seyahat etmeleri için her şeyi düşündük. Otobüslerimizdeki koltuk aralıkları yolcularımızın rahat olarak seyahati geniş olarak ayarlanmıştır. Otobüs içi internet, MP3 müzik, uydu yayını, sınırsız sıcak soğuk ikramımız, yiyecek ikramımız bulunmaktadır. Ayrıca futbol sever yolcularımız için de HD kalitede maç izleyebilirler. Ayrıca yolcularımız için şehir içi servisimiz de bulunmaktadır. Turizm şirketimiz Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hasas davranmakta ve şöförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilip hizmet vermektedir. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş yetki belgesini kontrol edebilirsiniz. Yolcularımızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmesi firmamız için önemlidir. Ayrıca kendi teknolojik araçlarınızla da USB girişi ile bağlanıp kullanabilirsiniz. Ayrıca sabah namazı molalarına firmamız ayrıca dikkat etmektedir. İstediğiniz sefere web sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz ya da iptal edebilirsiniz. Satın aldığınız bileti de açığa alabilirsiniz.

Seferleri

Firmamız Elazığ’ dan Türkiye’nin her yerine müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz.  Biletlerinizi web sitemiz üzerinden kredi kartı ile de satın alabilirsiniz. Eğer isterseniz online olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj prosedürümüzde de belirttiğimiz gibi limitin üstünde olan bagajlarınız alınmayabilir veya ek ücret talep edilebilmektedir. Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. Eğer bagaj fişiniz olduğu halde eşyanız kaybolduğu takdirde bagaj fişinizi göstererek mağduriyetiniz giderilir. Firmamız tarafından kaybolan bagajınız için ödeme yapılır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda firmamız sorumlu değildir. İstek ve şikayetleriniz için web sitemizdeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.
 

Otobüs Filosu

Firmamız yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak Mercedes Benz Türk’ün ürettiği otobüsleri filosu için tercih etmektedir. Ayrıca web sitemizde otobüs filomuza ait araçların plakalarına ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Öz Elazığlılar İletişim

Telefon: 0850 577 23 23
Telefon: 0424 225 00 23
E-Posta: bilgi@ozelaziglilar.com
Website:

Adres:
Sanayi mah. Cahit dalokay cad no.31 p/21 Merkez/Elazığ/TÜRKİYE

Öz Elazığlılar En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Elazığlılar Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (2)
Orta (1)
Kötü (3)
Çok Kötü (15)
Ortalama Puan

2.08

25 Değerlendirme

B****

M****

15-07-2022

Rezilliğin ötesi bir insan 7 saat mola vermez mi Adıyamanda bir mola verdi erdemliye kadar vermedi onu geçtim hizmet namına hiç bir şey yok.


G****

Y****

28-06-2022

Hiç memnun kalmadım internetteki varış saatinden bir buçuk saat sonra vardık artı otobüs hareket saatinden tam yarım saat sonra hareket etti normalde başka bı firmadan alicakken varış saatini dikkate alarak tercih ettim ama keşke almaz olaydım bu sayede işime de geç kaldım yaptığım en kotu ve stresli yolculuktu


D****

T****

11-06-2022

Otobüsü yaklaşık 2 saat bekledim, sonra başka bir firmanın otobüsü ile gideceğim yere ulaştım.Firma telefon aramalarıma hiç cevap vermedi.Kesinlikle tercih edilecek bir firma değil.


E****

k****

30-05-2022

İlgi alaka yoktu erkenden çıkacağız gelin diye acele ettirip yolda 30 dakika beklettiler kesinlikle memnun kalmadık.(23 ACB 412)


M****

****

05-05-2022

Servis kötüydü, ilgi ve alaka yoktu.


R****

K****

03-05-2022

En arkada oturduk. 2+1 otobüste en arkada 3 yerine 4 koltuk vardı. Diz mesafesi o kadar dar, arkaya yatırılamayan koltuklar. Yolculuktan hiç memnun kalmadım. 8 saatimiz çok zor geçti. Arka tarafta havalandırma da kısıtlı. Bu yolculuk için 350 tl x 2 = 700 tl ödedik. Aldığımız hizmet ise vahim. Şikayet edebilecek kimsenin olmaması (Daha doğrusu şikayet ettiğimizde çözüm sunabilecek) daha da vahim.


A****

E****

25-04-2022

Hiç iyi değildi şofor çok yavaşça geçiyordu hemde klimalar çalışmıyor piştik sabahtan akşama kadar


F****

D****

30-01-2022

Gayet iyiydi :) Teşekkür ederim .


R****

K****

14-01-2022

Şöför çok mütevazici yolculuk güzel geçti


m****

****

13-12-2021

12.12.2021 akşam 10 otobüsüyle Hatay'dan Elazığ'a geldik, muavin otobüste sigara içti.