Öz Elazığlılar Online Otobüs Bileti

Öz Elazığlılar Hakkında

Öz Elazığlılar

Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız Öz Elazığlılar kuruluşundan itibaren vizyon ve misyon ilkelerinden ödün vermeden ulaşım sektöründe faaliyet veren köklü turizm şirketidir.
 

Hizmet ve Programları

Kalitesinden ve firmanın kurulduğu yıldan itibaren belirlediği ilkelerinden ödün vermeyen Öz Elazığlılar her zaman güler yüzlü hizmetiyle müşterilerine hizmet için hazırdır. Firmamıza ait otobüslerimizde yolcularımızın rahat olarak seyahat etmeleri için her şeyi düşündük. Otobüslerimizdeki koltuk aralıkları yolcularımızın rahat olarak seyahati geniş olarak ayarlanmıştır. Otobüs içi internet, MP3 müzik, uydu yayını, sınırsız sıcak soğuk ikramımız, yiyecek ikramımız bulunmaktadır. Ayrıca futbol sever yolcularımız için de HD kalitede maç izleyebilirler. Ayrıca yolcularımız için şehir içi servisimiz de bulunmaktadır. Turizm şirketimiz Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hasas davranmakta ve şöförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilip hizmet vermektedir. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş yetki belgesini kontrol edebilirsiniz. Yolcularımızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmesi firmamız için önemlidir. Ayrıca kendi teknolojik araçlarınızla da USB girişi ile bağlanıp kullanabilirsiniz. Ayrıca sabah namazı molalarına firmamız ayrıca dikkat etmektedir. İstediğiniz sefere web sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz ya da iptal edebilirsiniz. Satın aldığınız bileti de açığa alabilirsiniz.

Seferleri

Firmamız Elazığ’ dan Türkiye’nin her yerine müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz.  Biletlerinizi web sitemiz üzerinden kredi kartı ile de satın alabilirsiniz. Eğer isterseniz online olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj prosedürümüzde de belirttiğimiz gibi limitin üstünde olan bagajlarınız alınmayabilir veya ek ücret talep edilebilmektedir. Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. Eğer bagaj fişiniz olduğu halde eşyanız kaybolduğu takdirde bagaj fişinizi göstererek mağduriyetiniz giderilir. Firmamız tarafından kaybolan bagajınız için ödeme yapılır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda firmamız sorumlu değildir. İstek ve şikayetleriniz için web sitemizdeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.
 

Otobüs Filosu

Firmamız yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak Mercedes Benz Türk’ün ürettiği otobüsleri filosu için tercih etmektedir. Ayrıca web sitemizde otobüs filomuza ait araçların plakalarına ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Öz Elazığlılar İletişim

Telefon: 0850 577 23 23
Telefon: 0424 225 00 23
E-Posta: bilgi@ozelaziglilar.com
Website:

Adres:
Sanayi mah. Cahit dalokay cad no.31 p/21 Merkez/Elazığ/TÜRKİYE

Öz Elazığlılar En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Elazığlılar Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (2)
Orta (1)
Kötü (1)
Çok Kötü (4)
Ortalama Puan

2.7

10 Değerlendirme

A****

K****

14-07-2020

Tek şikayetim sürenin uzaması. Gereksiz yerlerde gereksiz zaman kayiplari yolu iki saat uzatıyor. Yeni yollar yapılıyor tüneller açılıyor ama hala aynı sürede varıyorum. Üzücü, sıkıcı,yorucu.


H****

****

02-09-2020

Varması gereken saatten fazla sürüyor yol


A****

****

21-09-2020

Memnun kaldım


M****

A****

17-10-2020

Otobüsleri kaliteli; gece geç saat olduğu halde yetkililerle irtibata geçebildim, muhatap bulabiliyorsunuz; sadece koltuk araları biraz dar, o da yordu; yine de tavsiye ederim


M****

****

05-11-2020

7saatlik yolu 10 saatte aldı üstelik şoför değişimi olmadan aynı şoförle yolculuk tamamlandı doğrusu ben memnun kalmadım.


H****

****

28-01-2021

Muavini çok iyiydi 2 puanı sadece muavine veriyorum. Ben Mersin'den elazığ için aldığım 9 otobüsü için gittiğim otogarda saat 9 olduğunda otobüs peronda değildi ve adanada olduğunu bizi başka firmanın otobüsüyle oraya götüreceklerini söylediler. 30 dakika geç bindik diğer firmayada ve bindikten sonra muvani maske takıyordu ama hiç bir müşteriye maskenizi takın gibi bir uyarıda bulunmadılar.Memnun kalmadım özetle


***

A****

21-02-2021

Hayatımda yaptığım en berbat yolculuktu Allah kimseyi elaziglilar turizmle yolculuk yapmak zorunda bırakmasın 10 saatte mersinden elaziga geldik....


H****

****

08-04-2021

Berbat bir yolculuktu biletimi Hatay diye aldım Osmaniye’de indirip dolmuşa bindirdiler araç Mersin’e gitti saçma sapan bir firma


H****

G****

29-04-2021

Gayet güzeldi yolculuğum. Teşekkürler


H****

K****

11-05-2021

Teşekkür ederim güzel bir yolculuk geçirdim