Gaziantep Malatya Otobüs Bileti

Gaziantep - Malatya Otobüs Seferleri

 • Tuncelililer
  GAZIANTEP
  23:58
  MALATYA
  03:28
  200,00 TL
 • Malatya Zafer Turizm
  GAZIANTEP
  09:00
  MALATYA
  12:30
  200,00 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  GAZIANTEP
  13:00
  MALATYA
  17:30
  200,00 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  GAZIANTEP
  13:30
  MALATYA
  17:00
  200,00 TL
 • Bingöl Yüzenada
  GAZIANTEP
  19:00
  MALATYA
  22:30
  200,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  GAZIANTEP
  12:30
  MALATYA
  20:00
  200,00 TL
 • Öz Elazığlılar
  GAZIANTEP
  13:00
  MALATYA
  17:00
  200,00 TL
 • Turay Seyahat
  GAZIANTEP
  14:30
  MALATYA
  18:30
  200,00 TL
 • Lider Muş Turizm
  GAZIANTEP
  21:50
  MALATYA
  01:50
  200,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Gaziantep - Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Cesur Bingöl
Has Bingöl
Lider Muş Turizm
Malatya Medine Turizm
Medine Turizm
Elazığlılar
Öz Has Bingöl
Tuncelililer
Turay Turizm

Gaziantep - Malatya Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Gaziantep Malatya arası genellikle 3 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Gaziantep Malatya arasında sefer yapan otobüs firmaları Cesur Bingöl, Has Bingöl, Lider Muş Turizm, Malatya Medine Turizm, Medine Turizm, Elazığlılar, Öz Has Bingöl, Tuncelililer, Turay Turizm firmalarıdır.
Gaziantep Malatya otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 200 TL kadardır.
En ucuz Gaziantep Malatya otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Gaziantep Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden olan ve zengin mutfağı ile ün kazanan Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin gözdesidir.

Sanayi açısından oldukça gelişmiş bir büyükşehir olan bu kent, ihracatta çok büyük bir paya sahiptir. Ulaşım imkanlarının kolaylığı ve sanayi alanında gelişmesi, bölgeyi yükselen bir değer haline getirmiştir. En önemli tarım ürünü Antepfıstığıdır ve Antepfıstığı Araştırma Enstitüsü de bulunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi Gaziantep’te bulunmaktadır. Bölgede üç büyük AVM vardır ve ekonomik açıdan her zaman gelişmiş konumdadır. Antep fıstıklı baklavası, 300 çeşit yöresel yiyeceği ve et ürünlerinden oluşan lezzetleri ile Antep, dünya çapında başarılı bir mutfağa sahiptir.

El sanatları konusunda da gelişmiş olan Gaziantep, 2015 yılında Yaratıcı Şehirler Ağına Gastronomi dalında dahil edilmiştir.

Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Malatya otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs, minibüs, taksi ve servisler kullanılmaktadır.

Araçla seyahat edecekler için Ankara Caddesi üzerinden otogara ulaşım mümkün olmaktadır. Maşti yerel ve kentsel otobüs seferleri ile hizmet veren ulusal bir otogar olduğu için, her zaman farklı güzergahlara en uygun otobüs bileti bulunur.

Yerel otobüslerin bazılarının ilçelerden otogara servisleri vardır ve toplu taşıma araçları da otogar seferleri düzenlemektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın çıkışında taksi bekleme alanlarında bulunan taksilerle şehir merkezine ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca MAŞTİ taksi durağına da (0422) 238 47 30 numarasından ulaşarak taksi talep edebilirsiniz.

24 saat kesintisiz olarak taksi ile Malatya’nın her yerine ulaşım sağlayabilirsiniz ve şehir merkezinden de taksi kiralayarak otogara ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

MalatyaKART kullanarak otobüsle seyahat edebilirsiniz. Belediye otobüsleri 2A, 2C, 2D Maşti ve 152 numaralı otobüslerle şehir merkezine hareket edebilirsiniz.
Otogardan Malatya kent kartınızı kullanarak trambüslere binebilir ve İnönü Üniversitesine gidebilirsiniz. Trambüs seferleri gece en son 23:45’e kadar yapılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı ilçelerde otobüs firmalarının servisleri yolcularını ücretsiz olarak otogara ulaştırmaktadır. Bunun için biletinizi alırken firmadan servis hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ile toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Minibüsler Akçadağ, Darende, Arapgir, Battalgazi, Arguvan, Kale, Hekimhan, Doğanyol, Doğanşehir, Yazıhan, Yeşilyurt, Pütürge bölgelerine ve mahallerine ulaşım sağlamaktadır.

MAŞTİ arkasındaki belediyeden minibüsler her 15 dakikada bir kalkış yapmaktadır. Dilerseniz minibüsle merkeze giderek, oradan farklı ilçelere düzenlenen otobüs seferlerine binebilirsiniz.  Minibüs ücretleri 1.75 liradan başlayarak güzergah uzadıkça yükselmektedir.

En Popüler Gaziantep - Malatya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Malatya Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  -4°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -6°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -5°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -0°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  -5°C

Haritada Malatya

Malatya Hakkında

Nüfus
772.904
Plaka
44
Telefon Kodu
422