Hatay (Antakya) - Malatya Otobüs Bileti

Online İndirim Kuponu

Hatay (Antakya) - Malatya Otobüs Seferleri

 • Öz Elazığlılar
  HATAY
  09:30
  MALATYA
  15:20
  65 TL
 • Has Bingöl
  HATAY
  14:00
  MALATYA
  19:50
  65 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  HATAY
  14:00
  MALATYA
  22:20
  65 TL
 • Esadaş
  HATAY
  14:00
  MALATYA
  21:20
  65 TL
 • Lider Muş Turizm
  HATAY
  17:30
  MALATYA
  23:50
  65 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  HATAY
  18:00
  MALATYA
  23:50
  65 TL
 • Has Bingöl
  HATAY
  18:00
  MALATYA
  23:50
  65 TL
 • Tuncelililer
  HATAY
  20:00
  MALATYA
  01:50
  65 TL
 • Öz Elazığlılar
  HATAY
  22:00
  MALATYA
  03:50
  65 TL

Hatay (Antakya) - Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Has Bingöl
Elazığlılar
Esadaş
Cesur Bingöl

Hatay Hakkında

Özgürlüğün kenti neresidir diye soranlara Hatay diye cevap vermek mümkün olmaktadır. Çünkü bu kentte, Müslüman, Hristiyan, Ortodoks ya da herhangi bir mezhebe dahil olan insanlar uzun yıllar yaşamıştır ve hala da farklı kültürlere ev sahipliği yapılmaktadır.


Türkiye’nin en güney bölgelerinden olan Hatay, Daphne’nin hikayesinin geçtiği Harbiye’nin merkezidir. Birbirinden etkileyici tarihi unsurların beşiği olan Hatay, kültür turizmi, kıyı turizmi ve geleneksel Hatay Mutfağı ürünleri için ziyaret edebileceğiniz bir kenttir.

Özellikle yüzyıllar öncesinde kalan kalıntılar ve tarihi binalar sanat tarihçileri ve tarih meraklılarının ilgisini çekmektedir. Birbirinden Darb-ı Sak Kalesi, Koz Castle, Sokullu Kervansarayı oldukça önemli yerler arasındadır.

Ayrıca dalış meraklıları için Sütunlu Liman oldukça sakin deniziyle ilgi çekicidir. Medeniyet başkenti olan Hatay, İskenderun ve Antakya müzeleri ile de dikkat çekmektedir.

Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs, minibüs, taksi ve servisler kullanılmaktadır.

Araçla seyahat edecekler için Ankara Caddesi üzerinden otogara ulaşım mümkün olmaktadır. Maşti yerel ve kentsel otobüs seferleri ile hizmet veren ulusal bir otogar olduğu için, her zaman farklı güzergahlara en uygun otobüs bileti bulunur.

Yerel otobüslerin bazılarının ilçelerden otogara servisleri vardır ve toplu taşıma araçları da otogar seferleri düzenlemektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın çıkışında taksi bekleme alanlarında bulunan taksilerle şehir merkezine ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca MAŞTİ taksi durağına da (0422) 238 47 30 numarasından ulaşarak taksi talep edebilirsiniz.

24 saat kesintisiz olarak taksi ile Malatya’nın her yerine ulaşım sağlayabilirsiniz ve şehir merkezinden de taksi kiralayarak otogara ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

MalatyaKART kullanarak otobüsle seyahat edebilirsiniz. Belediye otobüsleri 2A, 2C, 2D Maşti ve 152 numaralı otobüslerle şehir merkezine hareket edebilirsiniz.
Otogardan Malatya kent kartınızı kullanarak trambüslere binebilir ve İnönü Üniversitesine gidebilirsiniz. Trambüs seferleri gece en son 23:45’e kadar yapılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı ilçelerde otobüs firmalarının servisleri yolcularını ücretsiz olarak otogara ulaştırmaktadır. Bunun için biletinizi alırken firmadan servis hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ile toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Minibüsler Akçadağ, Darende, Arapgir, Battalgazi, Arguvan, Kale, Hekimhan, Doğanyol, Doğanşehir, Yazıhan, Yeşilyurt, Pütürge bölgelerine ve mahallerine ulaşım sağlamaktadır.

MAŞTİ arkasındaki belediyeden minibüsler her 15 dakikada bir kalkış yapmaktadır. Dilerseniz minibüsle merkeze giderek, oradan farklı ilçelere düzenlenen otobüs seferlerine binebilirsiniz.  Minibüs ücretleri 1.75 liradan başlayarak güzergah uzadıkça yükselmektedir.

En Popüler Hatay (Antakya) - Malatya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Malatya Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  1°C
 • açık
  Çar
  açık
  -6°C
 • açık
  Per
  açık
  -6°C
 • açık
  Cum
  açık
  -4°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  -5°C

Haritada Malatya

Malatya Hakkında

Nüfus
0
Plaka
44
Telefon Kodu
422